Elder Scrolls Türkiye Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Skyrim Hakkında Ufak Sorularınız
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Önceki konu kilitlenmiştir. Buradan devam...
Skyrim hakkında ufak sorularını bu konudan sorabilirsiniz. Basit şeyler için açılan ayrı konular silinecektir.
[size=10pt][/size]Ya ben öylesine cave temizlemek için mağaraya girmiştim suikastçı olan karakterinle oynuyordum ork mağarasıydı liderleriyle savaşırken sende herkez gibi o kılıcı istiyorsun ama alamıycaksın falan dedi
halvuki benim kılıçtan haberim yok sonra biraz araştırdım baya tuzak olan küçük bi odada mehrunes hançerinin parçalarımı ne (ismi yanlış olabilir ) napcam görev falan mı meraktan çatlıyacam
(27.08.2015, Saat: 11:16)be a sasuke link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ][size=10pt][/size]Ya ben öylesine cave temizlemek için mağaraya girmiştim suikastçı olan karakterinle oynuyordum ork mağarasıydı liderleriyle savaşırken sende herkez gibi o kılıcı istiyorsun ama alamıycaksın falan dedi
halvuki benim kılıçtan haberim yok sonra biraz araştırdım baya tuzak olan küçük bi odada mehrunes hançerinin parçalarımı ne (ismi yanlış olabilir ) napcam görev falan mı meraktan çatlıyacam

Sanırım Mehrunes Razor hançerinin parçalarından birinin olduğu bir Cave'e girdin. Mehrunes Razor bir daedric artifact. Adından anlaşılacağı gibi Mehrunes Dagon'a ait. Küçük bir şansla rakibe ne olursa olsun tek atma şansı olan bir hançer. Görevi ise Dawnstar'da müze açılışı diye bir davetiye alman lazım ulakla eğer o görevi takip edersen hançer senin olur.
Caliente's Vanilla Outfits modunu kurdum zırhlarımı kadın karekterime uyum sağlaması için 00 shared 01 slim 02 curvy 03 vanilla diye sseçenekleri var sizce bunların hangisi en idealı
(27.08.2015, Saat: 12:19)Lorkand link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sanırım Mehrunes Razor hançerinin parçalarından birinin olduğu bir Cave'e girdin. Mehrunes Razor bir daedric artifact. Adından anlaşılacağı gibi Mehrunes Dagon'a ait. Küçük bir şansla rakibe ne olursa olsun tek atma şansı olan bir hançer. Görevi ise Dawnstar'da müze açılışı diye bir davetiye alman lazım ulakla eğer o görevi takip edersen hançer senin olur.
Çok teşekkürler

Güncellendi [time]1440669937[/time]
Aslında mehrunes razorun parçalarından biri deilde hepsini buldum herhalde çünkü tek ğarça deil 8 parça bir item onu napıcam ?
J tuşuna basarak görevi bulabilrisin seni görev yönlendiriyor zaten görevi almadıysan seheryıldızına git orda bir adam bulucaksın zaten kadın bişeyler diycek girme o adam deli tarzından içeri gir adamla konuş görev gelir almadıysan
Çok soru sordum ama şunuda yanıtlayıver kışhisar koleşinin baş büyücüsü olunca raflarını araştırdım küçücük bi sandık içinde kırmızı bi taş var bilen birine göster falan diye kim o göstermiyor ?
Barenziah görevini almışsın bildiğim kadarıyla 24 tane barenziah taşı var bu taşların hepsini bulduğunda elmas değerli taş bulma oranın artıyor nerdeyse her yeden elmas mücevher akıyor  detaylı bilgi burda var
http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Stones_of_Barenziah
(27.08.2015, Saat: 01:11)be a sasuke link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çok soru sordum ama şunuda yanıtlayıver kışhisar koleşinin baş büyücüsü olunca raflarını araştırdım küçücük bi sandık içinde kırmızı bi taş var bilen birine göster falan diye kim o göstermiyor ?
Phinis gestor'e göstericeksin kolejden conjuration eğitimi veren biri ne yapıldığını anlatıyordu sana galiba.
https://www.youtube.com/watch?v=90T_tipCg2w
Keşke bunu bulduğumda hırsız olsaydım Embarrassed bende ne kdar çok şey bulmuşum bu arada saol
Mehrunes görevi 20 levelde geliyor. O zamana kadar yapamazsın. Ayrıca sadece 1 tane parçasını bulmuşsun onun 8 parçası olması öyle gözüktüğü için sonra birleşiyor onlar yani elindeki sadece 1 parça. Daha kabzası ve taşını bulamamışsın. İyi oyunlar
Thieves Guild ile alakalı şehre riften ilk gidiğinde Maven sor işte seni yönlendirir
(27.08.2015, Saat: 01:22)Aldebaran link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Mehrunes görevi 20 levelde geliyor. O zamana kadar yapamazsın. Ayrıca sadece 1 tane parçasını bulmuşsun onun 8 parçası olması öyle gözüktüğü için sonra birleşiyor onlar yani elindeki sadece 1 parça. Daha kabzası ve taşını bulamamışsın. İyi oyunlar
Arkadaşın dediği şey bu galiba dostum sigil stone kolejde buldum diyor ben öyle anladım
İçeriği GösterSpoiler:
sigil stone ise iş farklı ama keşke hırsız olsaydım falan diyor
arkadaşlar ben daha yeniyimde skyrimde nasıl ekran görüntüsü alıoruz alıp atarım size bari

Güncellendi [time]1440672112[/time]
(27.08.2015, Saat: 01:29)LorkhaN link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşın dediği şey bu galiba dostum sigil stone kolejde buldum diyor ben öyle anladım
İçeriği GösterSpoiler:
böyle bir şey deil hani evlenme teklifi ederken yüzüğü içine koyuyolar ya (Tongue) onun gibi bişey  içindede kırmızı bi taş var