Elder Scrolls Türkiye Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bu Oyunun Hikayesi Ne ve Nasıl Oynayabilirim?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Başlıkta yazdığı gibi arkadaşlar  Smile
bizim bildiğimiz Oblivion ile aynı zamanda mı geçiyor yoksa farklı bir hikayesi mi var ve android telefonumda nasıl oynayabilirim?
(09.09.2016, Saat: 20:55)ugurcanlsm link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Başlıkta yazdığı gibi arkadaşlar  Smile
bizim bildiğimiz Oblivion ile aynı zamanda mı geçiyor yoksa farklı bir hikayesi mi var ve android telefonumda nasıl oynayabilirim?
Oblivion krizi ile aynı zamanda geçiyor android hakkında bir fikrim yok

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oblivion krizi geçiyor ve Hero of Kvatch veya The Champion of Cyrodiil diye bilinen karakteri oynuyorsun daha fazla bilgi vermeyeyim spoilere girer.
Teşekkürler

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[member=5354]ugurcanlsm[/member]
Biraz geç bir cevap oldu ama Tongue Nasıl oynanacağı bu konuda yazıyordu:

http://www.elderscrollsturk.com/forum/da...05288/#new
(23.09.2016, Saat: 22:07)Darkdeep link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ][member=5354]ugurcanlsm[/member]
Biraz geç bir cevap oldu ama Tongue Nasıl oynanacağı bu konuda yazıyordu:

http://www.elderscrollsturk.com/forum/da...05288/#new
Teşekkürler
Valla ben steamde aldım fakat hiç birşey anlamadım yamayı bekliyorum en son dark brotherhood ve thieves guilde katılmıştım Cheesy
(23.09.2016, Saat: 23:05)nihat3371 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Valla ben steamde aldım fakat hiç birşey anlamadım yamayı bekliyorum en son dark brotherhood ve thieves guilde katılmıştım Cheesy
Bu o değil ama

(23.09.2016, Saat: 23:55)ugurcanlsm link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu o değil ama

Ne ki bu Cheesy
(24.09.2016, Saat: 00:27)nihat3371 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ne ki bu Cheesy
Mobil oyun

(24.09.2016, Saat: 13:51)ugurcanlsm link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Mobil oyun

Oblivion falan diyince merak ettim oblivionun mobile geçmiş halime yoksa rpg mobil oyunmu eğer rpg mobil oyun ise bende indirmek isterim.
Oblivion'un mobil oyunu, neredeyse hikaye bakımından hiçbir farkı yok.
(24.09.2016, Saat: 15:23)Malkoçoğlu link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Oblivion'un mobil oyunu, neredeyse hikaye bakımından hiçbir farkı yok.
Sıkıldığımda oblivionun hikayesini oynayabilmek...Nasıl oluyor bu hocamm Smile
(24.09.2016, Saat: 15:57)nihat3371 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sıkıldığımda oblivionun hikayesini oynayabilmek...Nasıl oluyor bu hocamm Smile
Java uygulamalı telefon bulursan tarayıcıdan indirip oynayabilirsin.
(24.09.2016, Saat: 17:17)Malkoçoğlu link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Java uygulamalı telefon bulursan tarayıcıdan indirip oynayabilirsin.
Hocam pek telefon bilgim yoktur elimde bir samsung galaxy ace var birde samsung A5 var 2016sından hangisine yüklenir?
Sayfalar: 1 2