Tarih: 08-12-16  Saat: 17:04 ÖS

Gönderen Konu: Guild Starter %100 Türkçe Yama  (Okunma sayısı 11735 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SuperVision

• Üye
  • *
  • Hayatım 3 kelime o da şöyle ''Fus-Ro-Dah''
Guild Starter %100 Türkçe Yama
« : 10 Temmuz 2014, 14:05:39 »
Herkese merhaba arkadaşlar forumda bir süre yoktum. Ve bu süre zarfında kullandığım bazı modların çevirisini yaptım. Bu da o modlardan birisi.

Peki bu mod ne işe yarar ?

Guild Starter oyun içinde kendi loncanızı kurmanızı sağlayan bir moddur. İstediğiniz bir insana gidip. ''Yeni bir lonca kuruyorum katılmak ister misin ?'' türünden bir soru sorup onu loncanıza alabiliyorsunuz. Kendi oyunumda RP yaparken gerçekten çok işe yaradığını belirtmek isterim.

Peki ilk ne yapacağız?

Oyuna başlayınca elinize Merkez İşaretleyici isimli bir nesne gelecek ve ''Skyrim İçin Yeni Bir Lonca'' isimli bir görev başlayacak. Korkmayın pek bir şey yapmayacaksınız. Merkez İşaretleyiciyi aldıktan sonra onu istediğiniz bir yere atarak o bölgeyi loncanızın merkezi yapabilirsiniz. Ardından loncanız için 10 adet üye bulmanız gerekecek. Ama modun özellikleri bununla bitmiyor. Lonca üyelerine işler verebilir, onlara hazine bulmalarını söylebilir, merkezde devriye gezmelerini ve çok daha fazlasını söyleyebilirsiniz. Her bir iş 48 oyun saati içinde tamamlanır ve üyeler bu iş için en az 100 altın alır. Eğer hayal gücünüzü kullanabilirseniz lonca üyeleriniz için Yoldaşlar'da ki Çember gibi bir üst kademe grup oluşturabilirsiniz.

NOT: Bu modu sınav aramda hızlıca çevireceğimi düşündüğüm için çevirmiştim. Yani Undeath'i çevirmeyip bunu çevirdiğim olayı yok.

Modun yamasını nexusa atarken devamlı bir hata verdiği için dosya.tc'ye attım. İşte link: http://www.dosya.tc/server32/scI5WO/GuildStarterT_rk_eYamav1.rar.html

http://www.elderscrollsturk.com/forum/turkce-modlar/guild-starter-(kendi-loncamizi-kurma-)-turkce-yama-yeni/?action=dlattach;attach=710

İlk modun orjinalini sonra yamayı kurun.

Modun Orjinalinin Linki İçin: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/52871/?

« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2015, 13:41:59 Gönderen: mertusta »

Çevrimdışı MeteHann

• Çırak
  • *
Ynt: Guild Starter %100 Türkçe Yama
« Yanıtla #1 : 10 Temmuz 2014, 14:21:12 »
Harika modmuş :D.Konunun yazısını beyaz yap,ctrl+a yaparak okudum :D.

Çevrimdışı Neb

• Kalfa
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Temmuz 2014, 14:59:28 »
Okunmaması için yazılmış  :)

Çevrimdışı shooter

• High Chancellor
  • *
« Yanıtla #3 : 10 Temmuz 2014, 15:09:23 »
Eline sağlık. :tebrik

Çevrimdışı MeteHann

• Çırak
  • *
« Yanıtla #4 : 10 Temmuz 2014, 15:13:40 »
İlk ben indirdi haydi bakalım :D.

Çevrimdışı shooter

• High Chancellor
  • *
« Yanıtla #5 : 10 Temmuz 2014, 15:15:52 »
Mod daha beta, çevrilmeseydi iyidi, son sürüm çıkınca tekrar çevrilecek. :tebrik

Çevrimdışı SuperVision

• Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 10 Temmuz 2014, 15:32:31 »
Teşekkürler bu arada beyaz yapmayı unutmuşum diğer forumdan ctrl+c yaptım üşendim :D

Çevrimdışı ultimatomgenius

• Usta
  • *
  • Daimi oyun test üstadı (my father sithis)
« Yanıtla #7 : 10 Temmuz 2014, 16:16:57 »
yazılar neden küçük onu anlamadım. Okumakta zorlanıyorum da  :doh

Çevrimdışı Arif Septim

• Kalfa
  • *
« Yanıtla #8 : 10 Temmuz 2014, 17:32:48 »
Kardeşim süpersin  :tebrik Bu mod saysinde kendi kolcularımdan oluşan bir grup kurabileceğim.

Çevrimdışı MeteHann

• Çırak
  • *
« Yanıtla #9 : 10 Temmuz 2014, 18:21:56 »
Valla moddan birşey anlamadım :D.Bari taşı yere atınca bina olsaydı jorrvaskr gibi.

Çevrimdışı shooter

• High Chancellor
  • *
« Yanıtla #10 : 10 Temmuz 2014, 18:32:44 »
Mod beta sürümünde, belki ileride o da olur.

Çevrimdışı TechnoBeceT

• Kont
  • *
  • Hoşçakalın ^^
« Yanıtla #11 : 10 Temmuz 2014, 20:24:15 »
Mod'un yapımcısının önerdiği Sigils Shields ve Placeable Statics modlarını çeviriyorum. Çeviri için teşekkürler :)

Çevrimdışı shooter

• High Chancellor
  • *
« Yanıtla #12 : 10 Temmuz 2014, 20:30:37 »
Mod'un yapımcısının önerdiği Sigils Shields ve Placeable Statics modlarını çeviriyorum. Çeviri için teşekkürler :)
Custom sigil iyice indeledin mi? modcular için gerekli araçlar kategorisinde.

Çevrimdışı SuperVision

• Üye
  • *
« Yanıtla #13 : 10 Temmuz 2014, 20:38:12 »
Mod benim çok hoşuma gitti aslında. İstersen internetten bir şato modu indir orası olsun merkezin :) Ben şuan bir Fırtınapelerim Korucu Birliği kurma hayalleri içindeyim. Şu yeni hedefimiz var diyipte suikast yaptığımız seçenek ile de sanki adamlarımız imparatorluk askeri öldürüyormuş gibi düşünüyorum çok rahat oluyor :)

Çevrimdışı TechnoBeceT

• Kont
  • *
  • Hoşçakalın ^^
« Yanıtla #14 : 10 Temmuz 2014, 20:42:45 »
Custom sigil iyice indeledin mi? modcular için gerekli araçlar kategorisinde.
İnceledim. Oyuna istediğin logolu Cloak ve Shield Ekliyor. Modcular kategorisinde olma sebebi photoshop ve nif dosyaları ile logoları editleyebilmen. Modu çevirdiğimde nasıl kişisel logoyu eklemeyi anlatacağım.

Çevrimdışı shooter

• High Chancellor
  • *
« Yanıtla #15 : 10 Temmuz 2014, 20:51:32 »
İnceledim. Oyuna istediğin logolu Cloak ve Shield Ekliyor. Modcular kategorisinde olma sebebi photoshop ve nif dosyaları ile logoları editleyebilmen. Modu çevirdiğimde nasıl kişisel logoyu eklemeyi anlatacağım.
İyimiş o zaman, çeviriyi bekliyorum.

Çevrimdışı joker5983

• Ortak
  • *
« Yanıtla #16 : 25 Ekim 2014, 13:36:31 »
dosya bulunamadı diyo türkçe yama linkini rica etsem yenileyebilirmisiniz

Çevrimdışı ShowTıme

• Ortak
  • *
« Yanıtla #17 : 25 Ekim 2014, 13:59:54 »
Herkese merhaba arkadaşlar forumda bir süre yoktum. Ve bu süre zarfında kullandığım bazı modların çevirisini yaptım. Bu da o modlardan birisi.

Peki bu mod ne işe yarar ?

Guild Starter oyun içinde kendi loncanızı kurmanızı sağlayan bir moddur. İstediğiniz bir insana gidip. ''Yeni bir lonca kuruyorum katılmak ister misin ?'' türünden bir soru sorup onu loncanıza alabiliyorsunuz. Kendi oyunumda RP yaparken gerçekten çok işe yaradığını belirtmek isterim.

Peki ilk ne yapacağız?

Oyuna başlayınca elinize Merkez İşaretleyici isimli bir nesne gelecek ve ''Skyrim İçin Yeni Bir Lonca'' isimli bir görev başlayacak. Korkmayın pek bir şey yapmayacaksınız. Merkez İşaretleyiciyi aldıktan sonra onu istediğiniz bir yere atarak o bölgeyi loncanızın merkezi yapabilirsiniz. Ardından loncanız için 10 adet üye bulmanız gerekecek. Ama modun özellikleri bununla bitmiyor. Lonca üyelerine işler verebilir, onlara hazine bulmalarını söylebilir, merkezde devriye gezmelerini ve çok daha fazlasını söyleyebilirsiniz. Her bir iş 48 oyun saati içinde tamamlanır ve üyeler bu iş için en az 100 altın alır. Eğer hayal gücünüzü kullanabilirseniz lonca üyeleriniz için Yoldaşlar'da ki Çember gibi bir üst kademe grup oluşturabilirsiniz.

NOT: Bu modu sınav aramda hızlıca çevireceğimi düşündüğüm için çevirmiştim. Yani Undeath'i çevirmeyip bunu çevirdiğim olayı yok.

Modun yamasını nexusa atarken devamlı bir hata verdiği için dosya.tc'ye attım. İşte link: http://www.dosya.tc/server32/scI5WO/GuildStarterT_rk_eYamav1.rar.html

İlk modun orjinalini sonra yamayı kurun.

Modun Orjinalinin Linki İçin: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/52871/?

Dosya Bulunamadı hatası geliyor

Çevrimdışı mertusta

• İmparator
  • *
« Yanıtla #18 : 25 Ekim 2014, 14:36:24 »
Dosya Bulunamadı hatası geliyor

Üstteki üye de belirtti bunu zaten :) Modu yapan kişi aktif olmadığından linklerin yenileneceğini zannetmiyorum.
93 93/93 Gigohaldidiw 21/1/17

Çevrimdışı rtorchn

• Üye
  • *
  • The world of Skyrim strong
« Yanıtla #19 : 07 Kasım 2014, 16:06:15 »
ben bunu çevirdim hepsini skyrim string localizerde çevirmen arkadaşlar yardım etse yamayı uygun hale ve kaydetmeyi .? yama hazır normalde .SSLXLTN uzantılı doysa olarak kaydediyor .
The Champion of Azura

Elder Scrolls Turk Facebook sayfası  Elder Scrolls Turk Twitter sayfası  Elder Scrolls Turk Youtube Sayfası  Elder Scrolls Türk Steam sayfası