Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Ana Hikaye - 14 / Düşüş

#1
Hatırlayacaksanız son görevde Alduin kaçmıştı. Gücünü epey azalttık, o da ruhları yiyerek güçlenmek için Sovngarde'a gitti. Sovngarde'a ölmeden gitmenin yolunu elbette Alduin'in yardımcıları biliyordur ve biz de onlardan birini yakalamalıyız. Bunun için Arngeir, Esbern ya da Paarthurnax ile konuşmalısınız. Eğer RP yapmıyorsanız hazır Paarthurnax yanınızdayken konuşun. Size Ejderkonak'ın bir zamanlar ejder avlamak için kullanıldığını söyleyecek. Bu konuda destek için Akçay'a gidiyoruz.

Şimdi birtakım görevler alacağız hazırlıklı olun. Akçay Mevkibeyi ile konuşun. Size eğer iç savaş bitmediyse müsaade etmeyecek. Bunun için Bitmeyen Mevsim görevini yapmanız gerekiyor. Bitmeyen Mevsim için gidin ve Arngeir ile konuşun, ve bu rehbere o görev bittikten sonra devam edin. Bitmeyen Mevsim bitince ya da iç savaş bittiyse Esbern ile konuşuyoruz. Bize Odahviing'i çağırmayı öğretiyor bir nida ile. Aynı zamanda Paarthurnax görevini de veriyor. Biz Yalımlar iç işlerini bırakıp hemen Akçay'a giderek Mevkibeyi'nden izni alıyoruz, ardından Odahviing'i çağırıyoruz. Bir savaşın sonunda Ejderyıkan ile indirip hapsedin. Şöyle olması gerek:

resim

Evet, onunla konuşup uzlaşacağız. Sonra bizi Sovngarde portalının kenarına bırakacak ve görev bitecek. Ana hikaye bittiğinde artık hep çağırabilirsiniz Odahviing'i. Yeni müttefikiniz hayırlı olsun. Wink


Ara
Cevapla