Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Ana Hikaye - 15 (Alt Görev) / Bitmeyen Mevsim

#1
Bu görev çok stratejik bir görev. Öncelikle bu görevi yapmamızın nedeni iç savaşta gelişme yaşanmaması sebebiyledir. Akçay Mevkibeyi de ejderha yakalamayı teklif edince korkuyor çünkü eğer iç savaşın ortasında bağımsız Akçay'ı böyle bir tehlikeye atarsa halkı savaş altına girebilir. Bu nedenle biz ona iki taraf sebebiyle de kaygılanmaması gerektiğini anlatacağız. Öncelikle Arngeir ile konuşarak mekanı hazırlayacağız. Onlar hazırlarken biz de Kralların Sarayı ve Dour Kalesi'ne giderek Ulfric ve Tullius'u toplantıya gelmeleri için ikna edeceğiz. Diğer misafirler kendileri geliyor zaten. Ardından Ulu Hrothgar'a gidin ve biraz bekleyin. Ben 1 gün bekledim işimi garantiye almak için. Sonra "Yerine otur" komutu çıkacak, en havalı koltuğa Ejderdoğan olarak oturuyoruz. Ardından taraflar da geliyor ve işimize devam ediyoruz.

Şimdi burada savaş stratejisi konuşacak. Eğer ingilizce bilmiyorsanız işiniz çok zor, sadece komutlara bakarak ilerleyin demekten başka yapacak pek bir şeyim yok ne yazık ki. Eğer söylenenleri anlıyorsanız işi halledeceksinizdir. Tavsiyem, bir tarafa çok üstünlük vermemeniz. Hem en önemli yerleri beleşe alıp hem de Elenwen'i masada tutarsanız Imperial'ler çok mutlu olacak ve Fırtınapelerinler kızacaktır.

resim

Uzlaşma sağladıysanız ve görev bittiyse Düşüş görevine devam ediyorsunuz. Ancak uzlaşırken bug olabiliyor, bunun için konsola önce setstage MQ302 170 ardından setstage MQ302 180 yazıyoruz. Bunlar da çalışmazsa tek çözümünüz setstage MQ302 300 yazmak. Patch'larla bu sorun çözüldü belirteyim.
Ara
Cevapla