Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Ana Hikaye - 6 / Jurgen Yelçağıran'ın Boynuzu

#1
Arngeir bizden Ustengrav'a gidip Jurgen Yelçağıran'ın borazanını almamızı isteyecek. Morthal'ın yakınında burası. Yapıya girdiğimizde ilerleyin ilerleyin ilerleyin. Üç tane sütun göreceksiniz ve kilitli bir kapı. Sütunların yanından geçtiğinizde kapılar açılacak, ama yanından geçip gittiğiniz için kapılar tekrar kapanacak. Peki nasıl geçebiliriz? Kendimizi klonlamak güzel fikir, ama oyunda yapamıyoruz. Biz de bir önceki görevde öğrendiğimiz Kasırga Koşusu nidasını kullanıp hızlıca geçeceğiz, sütunların ruhu bile duymayacak.

resim

Tuzakların bol olduğu bir mekana geliyoruz. Hızlıca koşun veya yerine göre Kasırga Koşusu nidasını kullanın. Son kısma geldiğimizde bir not var. Notta yazılanlar Irmakkoru'daki hana gidip oda kiralamamızı söylüyor...

Uyuyan Dev Hanı'na girdiğimizde Delphine isimli kişi ile konuşup oda kiralamak istediğimizi söyleyeceğiz, o da cevap olarak oda kalmadığını ama alternatif bir oda olduğunu söyleyecek. Odaya girdiğimizde Delphine borazanı bize verecek. Konuşma silsilesinin ardından Karanlıktaki Bıçak görevi başlamış olacak fakat bu görevi bitirmemiz için tekrar Ulu Hrothgar'a dönüp borazanı Arngeir'e götürmemiz gerek.

Jurgen Yelçağıran kimdir diye merak ederseniz:

http://wiki.elderscrollsturk.com/jurgen-windcaller/
Cevapla