Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Birlikte Rp Yapalım ? [BİTTİ]

#1
Herkese merhaba arkadaşlar  Smile Bugün sizlere bir öneri sunmak istiyorum.Düşündüm de neden Tamrieli evreninde birlikte olmayalım ? Yani benim istediğim sadece birlikte birşeyler yapmamız ve yapabiliriz bence.Bundan önce ki İç savaş konusunda 10 sayfa kadar Rp yaptık ve epey eğlendik.Bizde bu durumu [member=6140]Folcred[/member] 'le tartışarak İç savaş ve Politika'dan kopuk Skyrim evreninde bağımsız bir Rp yapmaya karar verdik.Yani ben ve diğerlerinin tek istediği Roleplay'i gerçek anlamda hissetmek ve anlamak ve bunu gerçekten birden fazla olursak daha etkili bir şekilde başarabileceğimizi düşündüm.İsterseniz Rp'yi anlatayım

Bu Roleplay'i Skyrimde geçmesine karar verdik yani herkesin bir karakteri olacak ve karakterinin yaşadıklarını burada yazıya dökebilir.

Not: Konu kusurlu ise kaldırılabilir.
Ara
Cevapla

#2
[align=center][b][i] Bence, sadece İç - Savaş geçeceğine hepsinin açıldığı bir konu olmalı. Genel olarak - düşünürsek - biz de bunu düşünüp bu şekilde Açtık. Bu arada, şiddetle İç - Savaş RP'sindekilerin gelmesini tavsiye ederim.

Ben herkesten evvel başlıyorum;

' Hava sıcak kuru bir gün doğuyordu. Gene her zaman ki gibi uykulu ama kalkmak için can atıyormuş gibi hissediyordu. Çadırından çıktı, dışarı baktı ve derin bir nefes aldı. Güneyde ki Mağaradan ürpertici seslerin geldiğini fark etti. '

Teredhor : Bu sesler, sanki birisinin saldırıya uğradığına haber veriyor. Aman.. Belki de, umursamamalıyım.
Ara
Cevapla

#3
Hakon ! Talos aşkına bırak şu haritayı kaçalım yoksa bu metal yaratıklar bizi paramparça edecekler "Hakon , Bjorn'a döner"

- Hayır ! Bu haritaya yıllarımı harcadım ' "Eğilir ve haritayı almaya çalışır"


-Canından daha mı önemli !? Gel buraya.


Hakon ayağa kalkar , haritayı almıştır Bjorn'a göstererek.

-Aldım ! "Hakon birden sendelenir o Dwemer örümceği tarafından vurulmuştur"

(Bjorn canını kurtarmak için magaranın içine doğru koşmaya başlar kaçarken sırtına bir Dwemer oku gelir ve sendelenir dengesini sağlamak isterken kafasını sert bir metale çarpar. aldığı darbenin etkisiyle bayılır ve mağaranın derinliklerine doğru yuvarlanır.)
Ara
Cevapla

#4
[align=center][b][i]' Arbede sesleri arttıkça, Teredhor şüphelenmeye başlamıştı. Bu sebeple, diğer Dostlarının çadırlarını ziyaret edip hızlıca silahını kuşandı diğerleri ise, ona eşlik etti. Mağaranın, karanlığına indikçe hava bozuluyor; pis bir koku etrafı sarıyordu. Sonunda, Bjorn'u buldular. '

Oretan : Huh, buralarda insanlar dolaşmamalı. Hele ki, Dwemer harabelerinde. ' Kılıcını, yerde yatan Bjorn'un boynuna getirmiştir. '

Teredhor : Sessizlik dostum.. Burada, şıkırdama var.. Dikkatli olmalıyız, böcekler burda. Dostlarım, şu insanları kaldırın; çabuk, dışarı çıkıyoruz!
Ara
Cevapla

#5
[member=6140]Folcred[/member]

Bjorn boynunda soğuk bir kılıç hisseder.Baygındı ve bulanık görüyordu kafasını hafiften kaldırdı yüzü kapşonlu kişiler Bjorn'u bulmuşlardı. Bjorn bu kişilerin Irkını tahmin edemedi.Ve sadece kısık bir sesle

- Kaann kaybbediyorumm yaardım eddin."Tekrardan gözlerini kapatır"
Ara
Cevapla

#6
[align=center][b][i]' Teredhor ve Oretan, hızlı bir şekilde mağaradan çıkmayı amaçlarken, neredeyse; yem olmaktan kurtardıkları insanın ağırlığıyla mağaranın sonuna kadar gittiler. Mağaradan çıktıklarında derin bir nefes alıp hızlıca, iki insanı Nehir kıyısına götürdüler. Teredhor, aldığı sargı beziyle yarasını kapattı. Sonra, hızlıca saplanan oku çıkarttı, üstüne tekrar sargıyla sardı. Teredhor; Hakon'un Ağır yaralandığını düşünüyordu, Oretan ise, Hakon'u uyandırmaya çalışıyordu. '

Teredhor : İyi misin? Beni görebiliyor musun? ' Kapşonunu çıkartarak '
Ara
Cevapla

#7
Bjorn gözlerini avuşturur ve yarası sarılmıştı kafasını kaldırıp onu kurtaran kara bakar lakin şaşkınlığını gizleyemez.

- Talos aşkına ..Siz benim Atalarımın yok ettiği Irksınız..Neden beni kurtardınız ?
Ara
Cevapla

#8
[align=center][b][i]' Oretan, birden sinirlenip kılıcını çeker fakat Teredhor'un müdahalesi ile, etkisiz kalır '

Teredhor : Hayır, eğer yok olsaydık, buralarda bizi göremezdin. Sana yardım etmeseydik ölecektin, şüpheli olmakta haklıyız.

' Hakon, kendinden geçmiş durumdayken, kendine gelip gözlerini açar ve etrafta gördüklerine şaşırır. '

Hakon : Haritam, haritam nerde!? Bjorn, Haritayı bunlara mı teslim ettin?!
Ara
Cevapla

#9
[member=6140]Folcred[/member]

'Bjorn ayağı kalkar ve dik bir şekilde'

- Kötü birşey demedim , merak ettiğim benim bildiğim kadarıyla sizin hâlâ Falmer olarak kalmanız gerekiyordu.Sizi görünce tereddüt ettim.

Ardından Hakon'u ensesinden tutarak kaldırır ve yumruğu atar Hakon tekrar bayılır.

- Bu odun kafalı sır saklayamaz bu yüzden şimdilik uyumalı."Kılıcı alır ve kabzasına sokar" Sizin için yapabileceğim bir şey var mıdır kadim ırk ? Hâlâ size bir can borcum var.Bana karşı şüphe duymanıza gerek yok ben bir şahsiyeti Irkına veya dinine göre ayırmam.
Ara
Cevapla

#10
[align=center][b][i]' Oretan, bir süreliğine düşüncelere daldıktan sonra, Teredhor ile birbirlerine bakarlar. '

Oretan : Aslında sadece, buradan güvenli şekilde ayrılmanızı istiyoruz. Bizim burada olduğumuzu, kimselere bahsetmeyin. İstiyorsanız, bir kaç gün burada kalabilirsiniz. İmparatorluk askerlerinin buralarda kampları var. Şimdi oturun, sizin karnınız aç olmalı.

Teredhor : İşte benim kardeşim.
Ara
Cevapla

#11
Bjorn , Elfler'in gözlerinin içine bakar biraz daha dinlenmek zorundaydı.Windhelm buraya biraz uzaktı Bu yüzden teklifi kabul etti

Hakonu toprağın üzerine çeker ve cebinden çakmak taşı ve demiri çıkartıp topladığı çalı çırpıdan bir ateş yakar.

Ara
Cevapla

#12
[align=center][b][i]' Teredhor, Oretan ve 16 kişilik Kar Elfi Ailesi, ellerinde sepet sepet balık getirmişler, büyük bir ateş yakmışlardı. Çoğu Elfin gözü, iki insana takılı kalmıştı. '

Teredhor : Afiyet olsun, bu gün yataklarınız da hazır, fazladan bir çadır daha kuracağız.
Ara
Cevapla

#13
Bjorn Hakon'u çadırın içinde yerleştirir ve Teredhor'un yanına gider.Silahlarını bırakır

Bize güvenebilirsiniz Silahlarımı buraya bırakıyorum.Bu kadar iyi kişiler olduğunuzu bilmiyordum Keşke Kuzenleriniz olan High Elfler'de sizin gibi olsa.gerçekten sizin için yapabileceğim bir şey veya cevap verebilecek bir sorunuz yok mudur ?
Ara
Cevapla

#14
[align=center][i][b]Teredhor : İlgin için teşekkür ederim. Kuzenlerimiz bizi kaderimize terk etti, benim ve ailemin merak ettiği tek bir şey var.. Bir kale içinde yaşamak, hiç düşünemiyorum.. Orada hayat nasıl, anlatabilir misin?
Ara
Cevapla

#15
Kale içinde yaşamak için bedel ödemek gerekir.Orada bedel ödeyebilmek için çalışmak gerekir oranın bir yöneticisi olur halktan her ay "vergi" adı altında kazanç toplar bu vergiyi ödersen Mevkibeyi sana daha çok ömür verir ödemediğin taktirde yaşama hakkın elinden alınmış olur.Bu işin avantajı ise sürekli güvende olursun ve yiyecek ve istediğin malı bir mebla karşılığı satın alabilirsiniz tabi çalışmak şartıyla.
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayatta Kalmak [BİTTİ] Diist Kiin 498 10,052 23.02.2017, Saat: 08:24
Son Yorum: hjalti
  Andromeda'S | SEZON 1 [BİTTİ] AvP.Love 513 10,302 03.02.2017, Saat: 01:31
Son Yorum: LichKing
  Yükselişteki Karanlık [BİTTİ] Diist Kiin 377 14,331 29.01.2017, Saat: 12:02
Son Yorum: Folcred
Brick Tamriel'in Geleceği [BİTTİ] muhamet4434 301 7,595 25.01.2017, Saat: 10:28
Son Yorum: Diist Kiin