Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Companions - 2 / Proving Honor

#1
Evet kaldığımız yerden devam edelim. Companion olup bir görev yapmıştık (şahsen ben bir ayı öldürdüm.. ) ve bu görevi almıştık. Bu görevde öğreniyoruz ki bu Companion örgütünün aslında Wuuthrad adında, çok havalı ve ölümcül bir baltası varmış. Ama zamanla yok olmuş ve parçaları bütün Skyrim’e dağılmış. Balta şu:

resim

Gördüğünüz gibi dudak uçuklatıcı. Ama bu baltayı öyle vermezler herhalde. Cheesy Şimdi Skjor’la konuşup görevi alın. Görev için Dustman’s Cairn’e gideceksiniz.

resim

Geldiyseniz direk yola koyulun. Bu arada korkmanıza hiç gerek yok Farkas bizi koruyor. Eşlik ediyor desek daha doğru olur..

Şimdi burada kurtadam avcıları Silver Hand’ler var. Bunlar bizi ilgilendirmez kurtadam değiliz sonuçta. İlerliyoruz biraz ve bir lever’ı çekip kilitli kalıyoruz. Farkas’ın etrafını Silver Hand’ler sarıyor. Ama..

resim

Farkas bir kurtadam !! Belki doğada görmüşsünüzdür, çok hızlılar ve ölümcüller. Ve Farkas’ın bunlardan biri olduğunu öğrenince soru yağmuruna tutuyoruz..

Bir de ne öğreniyoruz ! Çaba ve başarı gösteren Companions üyelerine kurtadamlık kanı hediye ediliyormuş.  Circle grubu varmış ve bunlar 5 kişiymiş. Bu kadar bilgi yeter, ileride her şeyi öğreneceğiz nasılsa..

Devam ediyoruz. İlerleye ilerleye en sonunda bir Word Wall ve plastikten parça var. Plastikten parça dediğimin o baltanın parçası olduğunu anlayıp sustum.. Bu arada Word Wall’da Fire Breath’den bir kelime var. Ben en son Shul’u öğrenecektim, hazır öğrenmişken deneyelim..

resim

resim

Ve sonra sizi the Circle üyesi yapacaklar. En önemli seçme Companions’ların grubu. Farkas şahidiniz olacak. Tamam Circle güzel de kurtadamlık nerede mi ? Daha çok görev.. Bu arada özel olarak yapılmış silahınızı almayı unutmayın. Skyforge Steel silahını..
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Companions - 6 / Glory of the Dead Sarhi 2 6,917 05.01.2016, Saat: 01:16
Son Yorum: Sesl1harf
  Companions - 5 / Purity of Revenge Sarhi 0 3,454 28.10.2013, Saat: 01:51
Son Yorum: Sarhi
  Companions - 4 / Blood's Honor Sarhi 0 4,327 28.10.2013, Saat: 01:49
Son Yorum: Sarhi
  Companions - 3 / The Silver Hand Sarhi 0 4,819 28.10.2013, Saat: 01:46
Son Yorum: Sarhi
  Companions - 1 / Take Up Arms Sarhi 0 5,537 28.10.2013, Saat: 01:34
Son Yorum: Sarhi