Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Daedric Görevler / The Only Cure

#1
                                          resim  The Only Cure

Görevi Veren: Kesh the Clean
Yerler: Shrine of Peryite, Bthardamz
Gereksinim: 12. Seviye
Ödül: Spellbreaker

Bu Daedric görev rehberimizde Peryite'nin, en "güçsüz" daedra prensine eskiden tapan bir adamı öldüreceğiz. Göreve başlamak için 10. seviye olmanız yeterli. 10. seviyeye ulaştığınızda yolda giderken yeşil kusmuk kusan bir adam sizinle konuşacak. Eğer konuşmazsa 12. seviye olmayı bekleyerek Peryite'nin Shrine'nına gideceksiniz ve orada Kesh the Clean ile konuşarak görevi alacaksınız.

Öncelikle Kesh için 1 gümüş külçe, vampir külü, Flawless Ruby ve Deathbell çiçeği bulmanız gerekiyor. Kesh'in size tavsiye ettiği ve benim de onayladığım gibi; gümüşü madenlerden, diğer eşyaları da satıcılardan almak güvenli olacaktır çünkü vampir öldürmek 12. seviyede tehlikeli olabilir. Sonra iyileşmekle uğraşıp durursunuz..

Eşyaları bulduktan sonra Kesh'e gidin. Eğer eşya halihazırda varsa o eşyayı yere atıp almak zorundasınız çünkü aksi takdirde oyun algılamayacaktır. Ardından eşyaları verince kazana gidece ve içine eşyaları koyunca yeşil bir sıvı oluşacak. Sakın o kazanı yapmadan Kesh ile konuşmayın bug olabiliyor..

O kazanla etkileşime geçerek Peryite'yi çağıracaksınız. Size Orchendor adında bir adamın ona ihanet ettiğini söyleyecek ve Bthardamz'a gidip onu öldüreceksiniz. Açık, net ve zor..

resim

Bthardamz'a bulunduğunuz noktadan yürüyerek bile ulaşabilirsiniz. Orayı koruyan Afflicated adında değişik yaratıklar var ve zehir kusuyorlar/atıyorlar. Hepsini öldürerek içeri girin.

Eğer ingilizceniz varsa sneak modunda orada konuşan iki adamı dinleyebilirsiniz. Konuşmaları önemli olmadığı için yazmıyorum buraya. Workshop'a gireceğiz mekanı halledip. Wink

resim

İlerleyince iki Afflicated, bir büyücü ve bir savaşçı göreceksiniz. İlerleyin, biraz karmaşık yerler var ama en sonunda Bthardamz Lower District'e ulaşın. Burası karmaşık değil lakin zor. Showdown'a kadar ilerlemenin yolunu bulun ve chestlere de bakın iyi eşyalar olabiliyor. Şu anda muhtemelen bu kadar savaş sahnesini bir-iki cümlede anlattığım için sövenler vardır. Cheesy Showdown'da Centurion var bir tane. Ardından da Orchendor'u görebilirsiniz.

resim

%80 büyü direnci, görünmezliği ve diğer yetenekleriyle çok ölümcül olan Orchendor'u öldürün ve içindeki anatharı alın. Ardından Peryite'nin yanına gidin ve Spellbreaker'ı alın. Bu Dwarwen görünümündeki kalkan 50 puana kadar (bir Adept büyüsü hasarı kadar) hasar engelleyebiliyor büyüsel olarak. Fiziksel olarak da mükemmel olan bu artifaktı alın ve görevi noktalayın. İyi Skyrim'ler, yeni rehberlerde görüşmek üzere.

Ara
Cevapla

#2
Forumda birisi bu görevi sorup duruyordu. İyi olmuş bu, eline sağlık.  :tebrik
Ara
Cevapla

#3
Eline sağlık Sarhi, bu site sayesinde skyrimın ilginç şeylerini ve bilmediğim görevleri, özellikleri öğreniyorum. İlk daedric itemıda bu site sayesinde almıştım. Belki birgün bende rehber yapabilirim.

ne yazdım be
Ara
Cevapla

#4
(06.01.2014, Saat: 12:31)Beyaz link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda birisi bu görevi sorup duruyordu. İyi olmuş bu, eline sağlık.  :tebrik

Ondan yaptım zaten. Big Grin

(06.01.2014, Saat: 01:04)Neb link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık Sarhi, bu site sayesinde skyrimın ilginç şeylerini ve bilmediğim görevleri, özellikleri öğreniyorum. İlk daedric itemıda bu site sayesinde almıştım. Belki birgün bende rehber yapabilirim.

ne yazdım be

Bir şeyler öğretebiliyorsak ne mutlu..
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Daedric Görevler / Boethiah's Calling BerkayEva 12 9,635 06.07.2017, Saat: 11:22
Son Yorum: galata0185
  Daedric Görevler / The Black Star j00x0 23 16,232 10.05.2017, Saat: 01:43
Son Yorum: ibodala
  Daedric Görevler / The Whispering Door shooter 23 9,927 19.04.2017, Saat: 03:12
Son Yorum: ufon
  Daedric Görevler / Ill Met By Moonlight Sarhi 13 9,865 22.12.2016, Saat: 09:49
Son Yorum: redpuma1
  Daedrik Görevler / Ölümün Tadı - Taste of Death Sesl1harf 2 2,882 16.06.2016, Saat: 01:35
Son Yorum: sleeyvdeant