Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Dragonborn Ana Hikaye - 3 / The Fate of the Skaal

#1
Görevimizde Frea’yı takip ederek Skaal adındaki şirin kasabamıza geliyoruz. Burada köyün ihtiyar heyeti daire oluşturmuş ve bir büyü yapıyorlar. Amaçları köyü şeytanın şerrinden, yani Miraak’tan korumak. Başlıyoruz sohbete enişteyle. Diyor ki “Miraak bir Ejderdoğan, sende bir Ejderdoğan'sın. Bu bizim ya sonumuz ya da kurtuluşumuz olacak”. Bizde vira bismillah deyip ayrılıyoruz aralarından. Şimdiki hedefimiz Wind Stone’a gitmek. Dilediğimiz odur ki, şu Solstheim diyarında bir avuç Nord’un derdine derman oluruz…

800px-DB-place-Skaal_Village.jpg

Yola koyulduk. İlk olarak shout öğreneceğiz ejderhanın yuvasından. Burada üst taraftan gidin. Yani dağın tepesinden ilerleyin.  Ve gizlenin. Aşağıda Miraak, Serpent Dragon ve Draugrlar kapışma halinde. Bırakalım kendi hallerine biz çaktırmadan shout'ı alalım. Sıra ejderhaya geldiğinde büyük bir mücadele başlayacak. Ejderi kim öldürürse ruh onundur. Miraak kazandı kapışmayı ve ruhu o alıyor. Tekrardan Tamriel’e dönmesi için güce ihtiyacı var ve bu gücünü ejderhaların ruhundan elde ediyor Miraak.

640px-The_Fate_of_the_SkaalDragon.png

Shout’ı öğrendik. Sırada Wind Stone’a gitmek var. Buraya shout’ınızı bir kez atın. Kendinde olmayan işçiler shout’ın etkisiyle işlerini bırakacak ve evlerine gidecekler. Az bekleyelim. Bu tapınağımsı yer patlayacak ve Lurker Guardian adındaki yeni yaratıklarımız bizi bekliyor olacak.

İşimiz bitince Skaal’a geri dönüp şamanla konuşun. Dediğine göre shout'ımız taşın gücünü kırmış. Böylece Miraak güç kaybediyor olacak. Görev burada tamamlandı. Ve iki görev açılıyor. Birinde taşları etkisiz hale getiriyoruz ki bu ana görevin içinde yan görevcik sayılabilir. Diğer görevin adı Path to Knowledge. Rehberimize bu görevle devam edeceğiz.
Cevapla

#2
arkadaşlar bu oyunda bi sıkıntı oldu bu görevde shout kullanmamız lazım ama bende o shout yok sözcüğü öğreniyorum ama ejderha ruhunu kullanmanız lazım diyor bu saatten sonra da ejderha ruhlarını miraak alıyo nasıl halletcem
Ara
Cevapla

#3
(28.12.2016, Saat: 06:57)basbug Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar bu oyunda bi sıkıntı oldu bu görevde shout kullanmamız lazım ama bende o shout yok sözcüğü öğreniyorum ama ejderha ruhunu kullanmanız lazım diyor bu saatten sonra da ejderha ruhlarını miraak alıyo nasıl halletcem

Miraak bütün ejderha ruhlarını almıyor. Sanırım %50'den yüksek bir ihtimal, ama kesinlikle %100 değil. Hile gibi görmeyeceksen eğer bir ejderha bulduğunda oyunu kaydedebilir, Miraak çıkarsa tekrar eski kaydı yükleyip bir daha öldürebilirsin. Olmadı shout'ların yazdığı duvarları gezmen lazım, Esbern'den ejderha avlama görevi alabilirsin.
Ara
Cevapla

#4
(28.12.2016, Saat: 10:17)vatansever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Miraak bütün ejderha ruhlarını almıyor. Sanırım %50'den yüksek bir ihtimal, ama kesinlikle %100 değil. Hile gibi görmeyeceksen eğer bir ejderha bulduğunda oyunu kaydedebilir, Miraak çıkarsa tekrar eski kaydı yükleyip bir daha öldürebilirsin. Olmadı shout'ların yazdığı duvarları gezmen lazım, Esbern'den ejderha avlama görevi alabilirsin.

eyvallah kardeş işe yarıyo ama kullanmam gereken nidayı bulmam uzun sürecek sanırım
Ara
Cevapla

#5
Görevleri yaparak çıkıyor zaten nidalar.
Ara
Cevapla

#6
bu görevde bend will shoutunu kullanmama rağmen ejderhanın üzerine binemiyorum başka yapmam gereken bişey var mı
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dragonborn Ana Hikaye - 6 / At the Summit of Apocrypha mertusta 2 7,891 04.12.2016, Saat: 04:12
Son Yorum: FeanorCurufinwe
  Dragonborn Tüm Görevler shooter 0 8,735 11.09.2014, Saat: 07:50
Son Yorum: shooter
  Dragonborn Yeni Shoutlar mertusta 1 5,181 12.11.2013, Saat: 11:58
Son Yorum: Beyaz
  Dragonborn Ana Hikaye - 5 / The Gardener of Man mertusta 0 4,172 31.10.2013, Saat: 06:45
Son Yorum: mertusta
  Dragonborn Ana Hikaye - 4 / The Path of Knowledge mertusta 0 3,085 31.10.2013, Saat: 06:41
Son Yorum: mertusta