Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Elder Scrolls Online - Soru/Cevap Konusu

(01.11.2017, Saat: 22:16)LiofaTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Senden istediği şey bir yemek craftlaman . Bu yemeği yapabilmek için önce tarifini öğrenmen gerekiyor . Bu tarifi Guild Storelarda bulabilirsin . Büyük şehirlerin (Craglorn , Deshaan gibi) Storelarına gidersen kesin bulursun .

aynn dediğin gibi buldum sanırım pirinc gerekiyormus eyv
Ara
Cevapla

1000 Crown'a olan Starter Pack(adept) 500'e düşmüş, sizce alsam nası olur?
Ara
Cevapla

(02.11.2017, Saat: 19:12)Esved Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1000 Crown'a olan Starter Pack(adept) 500'e düşmüş, sizce alsam nası olur?

paketin içindekilere ihtiyacın varsa alınabilir gayet makul
Ara
Cevapla

Elimdeki malları satamıyorum guild traderlerde sell butonum kapalı, Bankalarda da listeliyprum ama koyamıyorum listeye.
İtem nasıl satılır ? Arada chatta trade guild yazıyorlar onlardan birine mi girmem gerekiyor ?
Ara
Cevapla

(06.11.2017, Saat: 23:12)Hooly Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elimdeki malları satamıyorum guild traderlerde sell butonum kapalı, Bankalarda da listeliyprum ama koyamıyorum listeye.
İtem nasıl satılır ? Arada chatta trade guild yazıyorlar onlardan birine mi girmem gerekiyor ?

Guild Trader'da item satmak istiyorsan o Trader'a sahip olan guilde girmelisin . Guild üyesi olduktan sonra o guildin trader'ında satış yapabilirsin .
Cevapla

merhaba arkadaslar bir sorunum var pc için eso ya bugun gelen güncellemeden dolayı yüklemeyi yapıp bitirdikten sonra access denied hatası veriyordu bir iş yerinde güncelleme yaptıgım için belki bir kac portların kapalı olusundan dolayı güncellemeyi tam olarak yapamadı. sonrasında acmak istedigim zaman güncelleme olayı ortadan kalkmış ve play dediğimde oyunu acmamakta. bunun sebebi ne olabilir ne yapabilirim
Ara
Cevapla

(13.11.2017, Saat: 18:26)sxanuss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba arkadaslar bir sorunum var pc için eso ya bugun gelen güncellemeden dolayı yüklemeyi yapıp bitirdikten sonra access denied hatası veriyordu bir iş yerinde güncelleme yaptıgım için belki bir kac portların kapalı olusundan dolayı güncellemeyi tam olarak yapamadı. sonrasında acmak istedigim zaman güncelleme olayı ortadan kalkmış ve play dediğimde oyunu acmamakta. bunun sebebi ne olabilir ne yapabilirim

Güncellemenin tam olarak yapılamadığıldı zamanlarda yapılacak tek bir şey var . Repair yapmak . Repair kısaca şu işe yarıyor . Oyun dosyalarını kontrol edip eksik veya bozuk olanları tekrar indiriyor . Repair yaparsan sorun büyük ihtimalle çözülecektir . Olmazsa başka bir çözüm deneriz .
Cevapla

(13.11.2017, Saat: 19:37)LiofaTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güncellemenin tam olarak yapılamadığıldı zamanlarda yapılacak tek bir şey var . Repair yapmak . Repair kısaca şu işe yarıyor . Oyun dosyalarını kontrol edip eksik veya bozuk olanları tekrar indiriyor . Repair yaparsan sorun büyük ihtimalle çözülecektir . Olmazsa başka bir çözüm deneriz .
aynen dün yazıyı yazdıktan sonra bu sekilde yaptım sorun cözüldü simdi 64 bit hatası veriyor. bu işi anlamadım bir yaparken bir yerden baska birsey patlıyor şimdide.
Ara
Cevapla

(14.11.2017, Saat: 18:33)sxanuss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynen dün yazıyı yazdıktan sonra bu sekilde yaptım sorun cözüldü simdi 64 bit hatası veriyor. bu işi anlamadım bir yaparken bir yerden baska birsey patlıyor şimdide.

Yine Launcher'ı aç ve ayarlarda otomatik olarak 64bit çalıştırmasını sağlayan bir seçenek var . Tik varsa kaldır , yoksa tikle .
Cevapla

Ben ESO'da Breton olarak oynamak istiyorum.Fakat Aldmeri Dominion'a katılmak istiyorum.Bunu yapabilirmiyim yoksa Daggerfall zorunlu mu.
Ara
Cevapla

Adventurer Pack ile mümkün. Crown Store'da bulunuyor. Belirli bir ücret karşılığı satın alabilirsin. Diğer türlü Daggerfall zorunlu.
Ara
Cevapla

(14.11.2017, Saat: 20:22)PhantomDancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adventurer Pack ile mümkün. Crown Store'da bulunuyor. Belirli bir ücret karşılığı satın alabilirsin. Diğer türlü Daggerfall zorunlu.

Neyse o zaman Altmer ile devam.
Ara
Cevapla