Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi

 
Fallout Genel Konu

@ufon Zaten farklı savelerle deneyeceğim. Öyle olsa mantıksız olurdu zaten. Cheesy
Ara
Cevapla

Yani bunu tek savedede yapabilirsin ama oyun bununla ilgili bir uyarı verene kadar dikkat et. O noktadan sonra hangi tarafa yardım edersen dönüşü olmaz bir daha. Şahsen bir grup seçip sadece ondan gitsen daha sağlıklı olur çünkü oyunda bug yaşayabilirsin. Oyun buna çok müsait.
Ara
Cevapla

Dediğim gibi zaten farklı savelerle her loncayı oynayacağım. Biriyle diğerini yenip, sonra karşı tarafa geçmek saçma olur.
Ara
Cevapla

(04.07.2017, Saat: 11:41)DRAGGUR22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yani bunu tek savedede yapabilirsin ama oyun bununla ilgili bir uyarı verene kadar dikkat et. O noktadan sonra hangi tarafa yardım edersen dönüşü olmaz bir daha. Şahsen bir grup seçip sadece ondan gitsen daha sağlıklı olur çünkü oyunda bug yaşayabilirsin. Oyun buna çok müsait.

Bug yaşamadım ama grupların dengesini konsol ile idare ettim Big Grin Skyrimden alışkanlık kalmış ya bu oyunda da konsol nimetini kullandım.
Mesela güzelbaharda yapılan görevde barut ekibi seni nefret edilen ilan ediyor. Adamlara ondan sonra yaklaşamıyorsun. Ben görevde köyü basanlara direk silah ile dalmadım. Konsol ile hepsine kill yaptım ve kötü itibar seviyesi korkulan olarak kaldı Big Grin
Ara
Cevapla

Yan görev odaklı oynamanı başlarda önermem. Saçma sapan yaratıklar ve gruplarla karşılaşırsın. Ana görevler ise rahat. Birde takipçi aldın mı hatta birde köpek ya da robotta al üç kişi takılın dağıtırsınız ortalığı. Tabii bunları almak için yan görev yapmak zorunda kalıyorsun. Yetenek puanlarını dağıtırken hitabete ağırlık ver. Eğer erkenden 100 lersen işin çok kolaylaşır. Yoksa sürekli şiddetle çözmek zorunda kalırsın olayları.
[+] DRAGGUR22 isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Ara
Cevapla

(04.07.2017, Saat: 11:49)DRAGGUR22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yetenek puanlarını dağıtırken hitabete ağırlık ver. Eğer erkenden 100 lersen işin çok kolaylaşır. Yoksa sürekli şiddetle çözmek zorunda kalırsın olayları.

İkna etmede sadece hitabet tek başına yeterli olmuyor! Ticaret ile ikili ilerlemesi lazım.
Ara
Cevapla

Hayır. Ticaret düşükse bile hitabetlede ikna edebiliyordun. Başlarda sadece birine ağırlık vermeli. Hepsine birden verirse hiçbiri gelişmez.
Ara
Cevapla

Defalarca oynadığım bir oyun. Bazılarında hitabet 500 olsun sökmüyor! Ticaret 70 üstü isteyenler var.
Ara
Cevapla

Zaten hiç vermesin demiyorum. Öncelik o olmalı ilk levellerde. Sonra ticaret,tamir vs gibi hepsine verir.
Ara
Cevapla

New Vegas kanser seviyemi arttırmaya devam ediyor... Bu sefer de fare ile seçememe sorunu başladı. NPC diyalogları, alım-satım penceresi, menü, hiç birinde fare ile seçemiyorum. Gittim araştırdım bir video izledim. Adam kodları alıp 1-2 dosyaya yapıştırmış. Aynısını yaptım ve sorun düzeldi. Fakat 5-10 dakika sonra yine karşıma çıktı. Gittim yine My Games'deki Fallout dosyası ile Steam'deki Fallout_default dosyasındaki bBackground Mouse=0'ı, bBackground Mouse=1 yaptım belki bundan kaynaklanıyordur diye. Yine aynı şey oldu, 5-10 dakika sonra aynı sorunla karşılaştım.

Birisi yardımcı olursa çok sevinirim. Şu oyunu bir ağız tadıyla oynayamadım...
Ara
Cevapla

Oyun faresi kullanıyor musun? Fare için yazılım yüklü mü? Türkçe yama kullanıyor musun?
Ara
Cevapla

Hayır. Hayır. Evet.
Ara
Cevapla

Bende böyle bir olay olmadı ama daha çok Win 10 kullanıcıları şikayetçi. 10240  güncellemesi alan bir Win 10  bu oyunda bu sıkıntıya sebep olmuş. Ben 8.1 kullanıyorum ama bende olmadı böyle bir durum. Özellikle Logitech marka farelerde çok olan bir sıkıntıymış.

Şurayı bir inceleyebilirsin; https://forums.nexusmods.com/index.php?/...-in-menus/
Ara
Cevapla

Ben bu oyunu Türkçe yama yüzünden rahatça oynayamıyordum. Silmiştim sonra tekrar yükledim birkaç mod kurdum TR yamasız baya oynadım TR yama nedense sorun çıkarıyor bu oyunda.
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Witcher Genel Konu mertusta 570 21,072 1 saat önce
Son Yorum: DRAGGUR22
  Fallout 4 optimize etme bahtiyar 1 112 19.08.2017, Saat: 11:05
Son Yorum: Teecem
  Fallout New Vegas Kimin Tarafındasın? DRAGGUR22 30 1,598 05.07.2017, Saat: 02:54
Son Yorum: DRAGGUR22
  Fallout New Vegas ValueTR 6 347 23.05.2017, Saat: 11:28
Son Yorum: DRAGGUR22
  Mobil Oyun Genel Konu ufon 11 656 26.04.2017, Saat: 05:09
Son Yorum: Teecem