Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
[Fighters Guild] II – The Unfortunate Shopkeeper

#1
[Fighters Guild] II – The Unfortunate Shopkeeper


  Anvil Guild Hall’deki Azzan’la konuşarak yeni görevimizi alıyoruz. Söylediğine göre Norbert Lelles dükkanında çeşitli sorunlar yaşıyormuş ve görevimiz ona yardım etmek. Norbert’ı şehrin güneyindeki liman bölgesinde, "Lelles Quality Merchandise" adlı dükkanda bulabilirsiniz. Norbert’la “Break-Ins” başlığı hakkında konuştuğunuzda dükkanının sürekli soyulduğunu öğreniyoruz. Görünüşe göre durmadan kilitleri değiştirmesi de bir işe yaramamış durumda. Ayrıca soyguncuların sadece gece vakti dükkana girdiğini biliyor. Görevimiz soyguncuları enselemek ve bunun için Norbert o gece dükkanda kalmamıza izin veriyor ve kendisi bu arada dükkanın bitişiğindeki hana taşınıyor.

  Dükkanın içinde bekleyin, gece soyguncular her an gelebiliyor olsa da 23.00-01.00 saatleri arasında gelme ihtimalleri en yüksek. Soyguncular üç kişi, biraz zorlayabilir, seviyenize göre en iyi light armorlarla kuşanmışlar. Kendiniz öldüremiyorsanız dükkandan çıkıp soyguncuları muhafızlara doğru çekin, onlar hallediyor. Bütün soyguncular öldüğünde Norbert’ın yanına geri dönün. Norbert bu adamları tanıdığını fark ediyor, meğer soyguncular dükkanda eskiden çalışan elemanlarmış.  Norbert size ödül olarak belli bir miktar altın veriyor ve fame bir puan yükseliyor.

resim

  Bu görevden sonra sizin rütbeniz için Azzan’ın verebileceği bir görev kalmadı. Sıradaki görev Cheydinhal’da geçecek.


Ara
Cevapla

#2
Bastır vatansever..  :tebrik
Ara
Cevapla

#3
Güzel bir dönüş yaptın vatansever... Cheesy
NOT: Foto çok küçük olmuş. Görünmüyor bile...
Ara
Cevapla

#4
Tam çözümlerde artık resimleri böyle koyucam. Spoiler içine alıp büyük koymaktansa böyle daha iyi oluyor. Her yerde spoiler butonları çok hoş görünmüyor bence.
Ara
Cevapla

#5
(08.01.2014, Saat: 18:04)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam çözümlerde artık resimleri böyle koyucam. Spoiler içine alıp büyük koymaktansa böyle daha iyi oluyor. Her yerde spoiler butonları çok hoş görünmüyor bence.
Sen bilirsin...  Smile
Ara
Cevapla

#6
Valla ben en can alıcı yerinde büyük bir resim koyuyorum. Spoilerle falan uğraşana kadar ayrı bir rehber daha yaparsın zaten o yüzden direk bir resimi at gitsin bence de.
Ara
Cevapla

#7
Resimleri UESP'den alıyorum. Orta boy yok, ya çok büyük, ya çok küçük. Büyük hali de yazıyı kapatıyor, önemli olan anlatım.
Ara
Cevapla

#8
Ben resmi yeni sekmede açınca nümüze gelen o orta boyutlu fotoğrafın linkini alıyorum sağ tuşla. Bir dene istersen olacak mı, anlatabildiğimden de emin değilim aslında.  Smile
Ara
Cevapla

#9
Vatansever,  vatanına geri döndü. Smile Sarhi'nin de söylediği gibi resmi yeni sekmeye aldıktan sonra linkini alırsan büyüyecektir. Wink
Ara
Cevapla

#10
(08.01.2014, Saat: 20:08)Sarhi link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben resmi yeni sekmede açınca nümüze gelen o orta boyutlu fotoğrafın linkini alıyorum sağ tuşla. Bir dene istersen olacak mı, anlatabildiğimden de emin değilim aslında.  Smile

İşte o orta boyut bile yazıya oranla çok büyük kalıyor. Orta küçük arası bir resim olsa koyarım. Büyük derken kastettiğim o sizin orta boy dediğiniz şey zaten. Resme tıklayınca büyüdüğünü bilmeyen mi kalmış?
Ara
Cevapla

#11
Bİliyor musun bilmiyorum ama. Resme sağ tıklayıp "Google arama motorunda ara" deyip oradan uygun boyuttaki resmi alabilirsin (tabi varsa) ama o da çok uğraştırır. Böyle iyi Cheesy
Ara
Cevapla

#12
(08.01.2014, Saat: 20:49)ScaLe link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bİliyor musun bilmiyorum ama. Resme sağ tıklayıp "Google arama motorunda ara" deyip oradan uygun boyuttaki resmi alabilirsin (tabi varsa) ama o da çok uğraştırır. Böyle iyi Cheesy

Resme sağ tıklayınca öyle bir seçenek çıkmıyor yalnız. Eklenti falan mı kullanıyorsun?
Ara
Cevapla

#13
(08.01.2014, Saat: 20:53)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Resme sağ tıklayınca öyle bir seçenek çıkmıyor yalnız. Eklenti falan mı kullanıyorsun?

google chrome da oluyor sadece
Ara
Cevapla

#14
Ben Firefox kullanıyorum, Chrome'u bir türlü sevemedim.
Ara
Cevapla