Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
[Fighters Guild] XIII – Trolls of Forsaken Mine

#1
[Fighters Guild] XIII – Trolls of Forsaken Mine

  Chorrol Guild Hall’de Modryn Oreyn’le konuşuyoruz. Kendisi Guildmaster’ın oğlu Viranus Donton ile bir grup üyeyi bir göreve göndermiş, ama üstünden birkaç gün geçtiği halde hiçbiri geri dönmemiş. Görevleri, Leyawiin’in güneyindeki Forsaken Mine’ı trollerden temizlemekmiş. İşin içinde Guildmaster’ın oğlu olduğundan Oreyn çok endişeli ve akıbetlerini araştırmak üzere madene doğru yola çıkıyoruz.

  Madene ulaşıp bir süre ilerlediğinizde işlerin hiç de iyi gitmediğini görüyorsunuz. İçeride birçok Guild üyesinin cesetleriyle karşılaşacaksınız. Ayrıca bir de Blackwood Company üyelerinden birinin cesedi var, demek ki burada çok pis olaylar dönmüş. Bir süre sonra trolllere rastlamaya başlayacaksınız, dikkatli olun. Bunlardan bayağı bir fazla var, zorluk yaşamak istemiyorsanız birden fazlasına yakalanmamaya çalışın. Üstelik saldırmadığınız sürece yavaş yavaş canları doluyor, işlerini çabuk bitirmeye bakın.

  En sonunda maalesef Viranus Donton’un cesedine ulaşıyorsunuz. Günlüğünü alın, burada yazılanlara göre Company gelmeden önce görev gayet iyi gidiyormuş. Sonrasında olanlar çok şaşırtıcı, Company üyeleri doğaüstü bir çeviklik ve güçle saldırıp Guild’i perişan etmişler. En sonunda da ağır yaralı haldeyken troller tarafından öldürülüyor Viranus. “Rest in peace pampa” diyerek günlükle birlikte olay yerinden ayrılıyoruz.

resim

  Oreyn tabii ki deliye dönüyor, muhtemelen kabak bizim başımıza patlayacak. Tek ödülümüz bir Fame puanı. Oreyn bize bir süre göze batmayıp küçük işler yapmamızı tembih ediyor, acılı anayı teselli etmek onun sorumluluğundaymış. Sıradaki görevimiz Anvil’de geçecek. 
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Thives Guild TES 3 482 23.12.2016, Saat: 05:35
Son Yorum: TES
  Thieves Guild mertusta 1 1,166 18.08.2015, Saat: 11:19
Son Yorum: Master Aryon
  [Thieves Guild] IV - The Elven Maiden mertusta 1 754 17.08.2015, Saat: 05:24
Son Yorum: TrueNordsNever
  [Thieves Guild] III - Untaxing the Poor mertusta 0 622 17.08.2015, Saat: 03:28
Son Yorum: mertusta
  [Thieves Guild] II - May the Best Thief Win mertusta 0 611 17.08.2015, Saat: 03:15
Son Yorum: mertusta