Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
StunnerNS, 2 Ziyaretçi

 
Hanedan Guildi Katılım Konusu

Ben anlamıyorum kim gelip "kardeşim bak şuralarda yanlışsınız keşe bu hataları yapmasanız" dedi de biz "höt yürü git la buradan" diye cevapladık. Çok basit arkadaşlar bunda anlaşılmayacak ne var, seversen gel buyur başımızın tacı ol, sevmezsen git dışarıda mutlu ol. 5 tane guild hakkın var istediğine gir. Kimse kimsenin hakaretlerini merak etmiyor git içinde yaşa nefretini, ha yok ben insan gibi eleştirecem dersen gel dinleyelim hak verelim düzeltelim kendimizi, nitekim 2-3 sayfa önde bir arkadaş uzun uzun eleştirmişti biz de yönetim olarak teşekkür ettik defalarca guildimizde sizleri yeniden görmekten mutluluk duyarız dedik. Sonrasında birçok etkinlik kararı aldık ve uygulamak için elimizden geleni yapmaya çalıştık yapıyoruz.

Defalarca söylemişimdir Eso bizim takıldığımız kahvehanemiz; muhabbet ettiğimiz kişileri ve muhabbet ederken esoda birşey yapmayı sevdiğimiz bir ortam. Fazlası değil, eleştiri yaparken vicdanınızı çöpten çıkarıp kalbinize koyun burası bir sendika ya da devlet kurumu değil, gönüllülük esaasınca kurulmuş bir mecra.

Ayrıca küfürler ediliyor diyen arkadaş eğer tahmin ettiğim kişiyse konuşmaların log kayıtları duruyor resimleri çekili. Kimsenin küfür falan ettiği yok. Denizde dizine gelen yerde boğulma numarası yapmak kadar sırıtıyor senin bu art niyetin. Lütfen aklını başına al artık ve bizimle muhattap olmayı bırak umrumuzda değilsin, sadece yazıların artık mide bulandırıyor, aslı astarı yok çünkü.
Ara
Cevapla

84806afeb5e20a1dd2374e95b62a5c2b.gif

Eso oynasaydım birde ben gelip bakıp eleştirmek isterdim bu guildi Cheesy Kimi hanedanda hanedan çok yüksekte el üstünde  tutuyor kimide baya kızıyor Cheesy Nasıl bir ortam merak etmiyorum değil hani.  Severim guild işlerini baya tecrübem vardır şu ana kadar 813819839183 clan'da bulunduğum için. Son benim açtığım clan biri üni diğeri liseli 2 tane kız... yüzünden ortalık karışmış ve kapatmıştım Cheesy Zor iştir toplulukla geçinmek , yönetmek. 60 kişilik clan ve oyunun başından eri 20 levelden beri tanıdığımız insanlar. Olmuşuz 50 level + legendary falan. End game yani.. 2 tane oynak kız yüzünden dağıldı misal. Gruplaşmalar oldu vs.. Bi onla bi bunla pm den konuşup duruyorlardı. Milleti birbirine düşürdüler.. Böyle ilginç bu işler Cheesy Her çeşit insanla denk geliyorsun Küçük, yaşıt, büyük, bayanı, erkeği.. Herkes herkesle anlaşabilecek diye bir şey yok.

Millet o kadarda bağış yapmıştı.. Undecided Ayıp olmuştu millete ama ne yapalım. İş hakaret boyutuna geldi mi. Bazen çıldırtıyorlar insanı. 

Beğenmediysen çıkacak/uzaklaşacaksın. Ha bunlar bana böyle yaptı!!! diye clan'a zarar vermeye çalışmak hoş bir şey değil.


O bana pm'den ona böyle demiş. O ona şurda şöyle demiş.. Dişilerden korkulur D: Beauty and Evil creatures Tongue
60 kişilik clan 2 kişi yüzünden dağıldı....
[+] ibodala isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Ara
Cevapla

@Süleyman maik arkadaşımızın eleştirisi dozunu aşmış olup... Guild ile alakası olmayan arkadaşlarımızın da yaşam şekline hakaret etme sınırına ulaşmıştır.
Eleştiri ve uyarılarınızı; Genel şahısları ve onların yaşam şekillerini hedef almadığı... Ahlak, saygı, sevgi sınırlarını aşmadan ve düzgün üslup ile forum kuralları çerçevesi içinde yapabilirsiniz.

Hakaret içeren eleştiriler silinmiş ve rapor edilmiştir. İyi oyunlar...
[+] ufon isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Ara
Cevapla

(21.04.2017, Saat: 12:00)ibodala Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
İçeriği GösterSpoiler:

Bir gün Eso ya başlar isen iyi niyetli herkeze Hanedan ın kapısı açıktır. Seni aramızda görmek isteriz. 

(21.04.2017, Saat: 12:02)ufon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Süleyman maik arkadaşımız eleştirisi dozunu aşmış olup... Guild ile alakası olmayan arkadaşlarımızın da yaşam şekline hakaret etme sınırına ulaşmıştır.
Eleştiri ve uyarılarınızı; Genel şahısları ve onların yaşam şekillerini hedef almadığı... Ahlak, saygı, sevgi sınırlarını aşmadan ve düzgün üslup ile forum kuralları çerçevesi içinde yapabilirsiniz.

Hakaret içeren eleştiriler silinmiş ve rapor edilmiştir. İyi oyunlar...

Hanedan adına size teşekkür ederiz.
Ara
Cevapla

hanedan alımı devam ediyormu hala ediyorsa nereden başvurabiliriz
Ara
Cevapla

Oyun içinden @StunnerNS e mail atabilirsin ikindi gibi giricem davet yollarım ben Wink ya da buraya oyuna girerken kullandığın account name'ini yazarsan gören başka bir meclis üyesi davet atabilir sana.
Ara
Cevapla

sa arkadaşlar guilde katılmak istiyorum ne yapmam lazım kime başvurmam lazım oyun içerisinde ?
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hanedan'da Dün Gece..... imphotem 23 1,671 11.04.2017, Saat: 02:40
Son Yorum: imphotem
  Hanedan Meclisi ve Hanedan Dîvânı (Eski Sistem) Totomushen 2 779 02.12.2016, Saat: 12:42
Son Yorum: imphotem
  Hanedan Guild Oyuncu Rütbeleri ve Ünvanları (Eski) Totomushen 3 3,735 02.12.2016, Saat: 12:40
Son Yorum: imphotem