Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Hoth

#1
[align=center]SVj4K.png

Hothtropper41'den bir follower modu.

VucGY.png

Hoth eski bir avcı ve maceracı ve seyahat için acımasız bir arkadaşdır. Gördüğünüz gibi Hoth'un eşsiz bir hobisi var. Hoth, öldürdüğü ödüllerini takmayı çok sever. O Skyrim'in soğuk ve karlı bölgelerinde gezerken aynı zamanda yüksek ödüllü vahşi hayvanları avlamıştır ve tabi bu hayvanları etrafındaki insanlara göstermeyi sever.

Zırhı, bütün devleri bir araya getirmeyi amaçlayan, acımasız devlerin efendisinin göğüs kafesinden yapılmıştır. Pelerini Skyrim'in kuzey bölgelerine terör saçan, şehirlerin kalelerini pençeleriyle kırıp geçiren vahşi kış ayısının kürkünden elde edilmiştir. Eldivenleri, usta büyücü bir daedranın büyü el kemiklerinden üretilmiştir. Omzunda en son öldürdüğü adamın kafatasını bulunur. Belki de en önemli ödülü Eldergleam'ın kendinden gelen ve üstünde söylentilere göre daedra ve tanrıların insanları test etmek için gönderdiği vahşi erkek geyiğin kafatasından olan öldürücü tahtadan silahıdır.

dntX9.png

Hoth Kimdir?

Hoth erkek, maceralarınızda size yardım edebilecek, Morthal Inn'de bulunan güçlü ve vahşi Nordic savaşçıdır.  Yayıyla birlikte Two-handed şekilde savaşmaktadır.

Hoth'u özel yapan şey ne?

Hoth, dünyanın neresinde olduğunuza bağlı olarak size görev yaratabilecek tek follower'dır. Bir kelle avcısı olarak Hoth her zaman yeni bounty'leri toplar ve onunla konuştuğunuz zaman bounty'leri sizle paylaşarak, beraber kelle avlayabilirsiniz. Hoth tarafından verilen görevi bitirdikten sonra, Hoth size daha fazlasını verecektir. Hoth'un sonsuz görevi vardır yani onla her zaman vakit geçirebilirsiniz.

- Hoth diğer modla gelen yeni yerlerde bile yeni görevlere sahip olacaktır. Yeni modlar birlikte keşfedin!
- Hoth %100 kaliteli bir şekilde seslendirilmiştir.
- Hoth, eşsiz bir zırha, pelerine, eldivenlere, silaha, savaş boyalarına, çiziklere, göz şekilleri ve dokularına sahiptir.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CgJvSok_upg[/youtube]

Link:
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/24666/?
Ara
Cevapla

#2
Linki koymamışsın sanırım.
Ara
Cevapla

#3
(04.01.2014, Saat: 20:24)Neb link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki koymamışsın sanırım.
Her şeyi yazıp onu koymamama utanıyorum.  :utan
Ara
Cevapla

#4
çeviri dosyası çok değilse bunuda çevircem güzel mod Cheesy
Ara
Cevapla

#5
Güzele benziyor bir ara denemem gerek.
Ara
Cevapla

#6
Öyle bir anlatmışsın ki modu indirmezsem Hoth kafama bir ok salacakmış gibi hissettim. Cheesy Ellerine sağlık, bir deneyelim.
Ara
Cevapla

#7
(04.01.2014, Saat: 21:12)JESTER link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öyle bir anlatmışsın ki modu indirmezsem Hoth kafama bir ok salacakmış gibi hissettim. Cheesy Ellerine sağlık, bir deneyelim.
Orijinal sayfasnda böyle yazıyor, ben sadece çevirdim. Smile
Ara
Cevapla

#8
Mod güzel ama kimse beni toplayamaz onu söylemek isterim. Bu adamla anlaşamayacağım gibi geliyor.
Ara
Cevapla

#9
Güzele benziyor.Bu mod tam bana göre.Skyrim yükleme vaktim geldi  Smile Bu sefer tam bir barbar olacağım.  yeah  :beyazat
Ara
Cevapla