Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Kara Kitap: Solgun Naip

#1
arkadaş bug bulmaktan bi hal olduk oyunda. birkaç saat eğlence için çektiğimiz çileye bak huh 

ben bu kara kitap: solgun naip görevini yapmıştım zamanında. kitabı okuyup görevin bittiği seçim yaptığımız ekrana tekrar dönmek istedim seçeneği değiştirmek için . hani bu  3 seçenekten birini seçip solstheime döndüğümüz kısım.. ama gel gör ki kitabı okuyorum hiç bir şey olmuyor. bu olay normalde de böyle mi yoksa yine mi bugda kaldık Big Grin Big Grin
Ara
Cevapla

#2
Yanlış hatırlamıyorsam Solstheim de okuman gerekiyor
Ara
Cevapla

#3
(28.07.2017, Saat: 11:07)amele117 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış hatırlamıyorsam Solstheim de okuman gerekiyor

zaten solstheimdeyim dostum. normalde skyrimde okuyunca "solstheim imgesi gözünün önüne geldi" tarzında bi uyarı çıkıyor da bende ne o uyarıyı veriyor ne de solstheimde okuduğumda işe yarıyor.. acaba bu kitap böyle miydi diye düşündüm. seçimleri geri alamıyormuyuz diye düşündüm de o yüzden konu açtım. sen emin misin tekrar değiştirebildiğimize yaptığımız seçimi?
Ara
Cevapla

#4
(30.07.2017, Saat: 15:38)arrowintheknee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: zaten solstheimdeyim dostum. normalde skyrimde okuyunca "solstheim imgesi gözünün önüne geldi" tarzında bi uyarı çıkıyor da bende ne o uyarıyı veriyor ne de solstheimde okuduğumda işe yarıyor.. acaba bu kitap böyle miydi diye düşündüm. seçimleri geri alamıyormuyuz diye düşündüm de o yüzden konu açtım. sen emin misin tekrar değiştirebildiğimize yaptığımız seçimi?

Sende bug olmuş hocam.
Ara
Cevapla

#5
Ben konuyu unutmuşum ya.Yaptığın seçimleri değiştirebiliyorsun.Kitabı kodlarla tekrar almayı dene bazılarında işe yarıyormuş.
Ara
Cevapla

#6
(18.08.2017, Saat: 01:20)perpo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sende bug olmuş hocam.


ciddi misin Cheesy bende mi olmuş Big Grin

(18.08.2017, Saat: 11:02)amele117 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben konuyu unutmuşum ya.Yaptığın seçimleri değiştirebiliyorsun.Kitabı kodlarla tekrar almayı dene bazılarında işe yarıyormuş.


aynen bayaa oldu sorunu halledeli ama teşekkürler yine de Big Grin  zaten ben de dediğin şekilde yapmıştım
Ara
Cevapla