Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Kışhisar Koleji - 4 / İyi Niyetler

#1
0px
İyi Niyetler
Görev Veren Tolfdir
Yer: Kışhisar Koleji
Önceki Görev: Doğru Kitaplar
Sonraki Görev: Açığa Çıkan Gizem
Ödül: Büyücü Tacı


Elementler Salonu'na Tolfdir ile konuşmaya gidiyoruz. Tolfdir size birkaç şey anlatmaya başlayacak. Tam o sırada Ancano geliyor. Ancano Tolfdir ile tartıştıktan sonra sizinle Psijic Tarikatı hakkında konuşmak isteyecek. Konuşma bitince Quaranir'i bulmanız istenecek. Baş Büyücü Karargahı'na doğru yol alıyoruz. Quaranir bizimle özel olarak konuşacak. Yani konuşma süresince diğer canlılar donmuş oluyor. Ancano ve Magnus'un Gözü hakkında bizi uyaracak.

Good_intentions.jpg

Konuşma bitince tekrardan Ancano gelecek ve bir takım tehditler savuracak. Ardından Dunlain Kahini'ni bulmanız istenecek. Fakat nerede olduğu haritada işaretli değil. Siz de okuldan herhangi birine Kahin'in nerede olduğunu sorduğunuzda size Mirabelle'e sormanız söylenecek. Siz de gidip Mirabelle’e soracaksınız. Ya da doğrudan Tolfdir’e sorun Kahin'in nerede olduğunu. Midden’da olduğunu söyleyecek. Buraya bir çok yerden girilebiliyor okul içerisinde. Midden’da karşınıza çıkan Buz Hayaleti ve Metfunları kese kese Midden Derinlikleri'ne ulaşıyoruz. Burada ilerlerken açmak için anahtarın gerekli olduğu bir kapıya varıyoruz. Gaipten bir ses sizinle konuşacak ve kapı açılacak. İçeri girdiğinizde bir ışık topu ile konuşacaksınız, ki kendisi Dunlain Kahini.

1000px-Augur_of_dunlain.jpg

Filozofik bir konuşma silsilesinin ardından sizin Magnus'un Asası'na ihtiyacınız olduğunu söyleyecek. Siz de Elementler Salonu'na gidip Savos Aren’e olup bitenler hakkında bilgi vereceksiniz. Kendisi biraz şaşıracak. Ve bu görev de burada bitmiş oluyor..
Cevapla