Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Kurtadamlık Rehberi

#1
Öncelikle işleme girmeden şunu söylemem gerekli. Morrowind'da kurtadam olmak veya kurtadam görmek için Bloodmoon ek paketine dolayısıyla Solsteim adasında olmanız gerekli.


resimKurtadam Olmak:

Bir kurtadam olmak için iki yol vardır:

1. Bloodmoon'un ana görev serisini Siege of Skaal Village görevi dahil oynayın. Görevin sonunda Sanies Lupinus hastalığı kapacaksınız. (Lycanthropy) 3 gün içinde ilaç ile iyileşmez iseniz kurtadam olursunuz.

2. Gezginleri (Wanderer) bulun. Bu insanlar zaten enfeksiyona yakalanmıştır, ancak dikkatli olun. Bu kurtadamlar çok güçlüdürler ve nihai kuvvetlerine ulaşmışlardır. Bir gezgini çıplak olan bir adam veya kadından belirleyebilirsiniz. Ancak sadece 9 tane vardır. Dolayısıyla onları bulmak hiç de kolay değildir.Kurtadamlar Hakkında:

Sağlık: 300

Soul: Petty Soul Gem

Saldırı: 1-9 Yakın Saldırı

Zaman gece iken eğer NPC öldürmüyorsanız sağlığınızı büyük oranda kaybedeceksiniz. Solsteim adası Bandit NPCler'in çoğunlukla doğduğu (spawn) bir yerdir. Ancak Morrowind ise kurban bulabileceğiniz iyi bir yerdir. Eğer birisi sizi kurtadama dönüşürken görürse sizi insan formunuzda tanıyacak ve sizi tehdit edecektir, hatta saldırabilir.

Youtube'da Kurtadam Videoları:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9_IlhvNOaTw[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gEBO7JcXIuw[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Yx2jWL8Gx5s[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=N-oecoIDLA4[/youtube]

Ara
Cevapla

#2
Vay helal adamım. Eline sağlık..
Ara
Cevapla

#3
Eline sağlık, güzel rehber.
Demek Skaal village Morrowind'de de varmış, bir ara gidip görsem güzel olacak. Şu an hala Vivec'te yolumu bulmaya çalışmakla meşgulüm. Smile
Ara
Cevapla

#4
Çok suratsızmış bee.  doh
Ara
Cevapla

#5
Çok suratsızmış bee.  doh
Ara
Cevapla