Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Lore ile ilgili kısa bir soru

#1
Eğer Elder Scroll lore'una başlayacak olsam nerden başlayıp nasıl bir yol izlemeliyim. Anladığım kadarıyla bu forumda (sitede) çevrilmiş kitaplar var. Nasıl başlamalıyım ? Yaratılıştan başlayıp çağ çağ gitsem arada bilmediğim şeyler çıkacak. Sıfırdan tes tarihini öğrenen az çok bilgi sahibi olan biri yardım edebilir mi

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ara
Cevapla

#2
Yaratılış - Tanrılar - Ehlnofeyler - Irkların Tarihleri - 1. İmparatorluk - 2. İmparatorluk - 3. İmparatorluk - Bölgelerin Tarihleri - Kişiler - Olaylar vs. vs. Böyle böyle gider. İlk dördünden başlarsan rahat edersin, gerisi sana kalmış.
[+] Diist Kiin isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
Ara
Cevapla

#3
Yeni konu açılmasın diye buradan sormak istiyorum.TES Lore'unu tamam Wiki'den okuyabiliriz de oyunlardan öğrenemez miyiz?Oyunlardan öğrenebilirsek hangi oyundan başlamamız lazım?
Ara
Cevapla

#4
(16.06.2017, Saat: 14:00)Rask Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni konu açılmasın diye buradan sormak istiyorum.TES Lore'unu tamam Wiki'den okuyabiliriz de oyunlardan öğrenemez miyiz?Oyunlardan öğrenebilirsek hangi oyundan başlamamız lazım?

Oyunlardan öğrenirsin ama siteyi destek amaçlı kullanman da önemli. Oyunda sana formülü veriyor, sitede sana nasıl kullanıldığını öğretiyor. O hesap. Hangi oyundan başladığının pek önemi yok aslında, iyi kötü bir yerden girdin mi devamı geliyor zaten. Hangi oyundan zevk alırsan ondan başla derim ben, keyif alarak oynarsan daha kolay öğrenirsin.
[+] mertusta isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Cevapla

#5
(09.02.2017, Saat: 18:04)Diist Kiin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaratılış - Tanrılar - Ehlnofeyler - Irkların Tarihleri - 1. İmparatorluk - 2. İmparatorluk - 3. İmparatorluk - Bölgelerin Tarihleri - Kişiler - Olaylar vs. vs. Böyle böyle gider. İlk dördünden başlarsan rahat edersin, gerisi sana kalmış.

Forumda yazılar bulunuyormu bu bölümler hakkında Yaratılış-Tanrılar hakkında bilgim var ma ama Ehlnofeyler adını ilkez duyuyorum.
ve Irkların tarihleri hakkında bir fikrim yok . İmparatorluk dönemlerini Skyrimdeki Kitaplardan okumustum.
Ara
Cevapla

#6
(18.06.2017, Saat: 00:02)Shinrai Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda yazılar bulunuyormu bu bölümler hakkında Yaratılış-Tanrılar hakkında bilgim var ma ama Ehlnofeyler adını ilkez duyuyorum.
ve Irkların tarihleri hakkında bir fikrim yok . İmparatorluk dönemlerini Skyrimdeki Kitaplardan okumustum.

Wikide Ehlnofey'ler ve ırkların tarihi hakkında detaylı yazılar var. Oradan okuyabilirsin.
[+] kaja isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Ara
Cevapla