Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Manken Bugu

#1
Beyler şu evin içindeki mankenler delirtti artık beni bir zırh seti koyuyorum mesela kendimce sergilemek istediğim sonra evden çıkıp giriyorum üstünde bi bakıyorum morekei felan çıkıyor aslında benim aldıgım morekei sandıkta saklıyorum mankende deil ama tüm mankenlerde saçma sapan itemler çıkıyo mesela bi diğer mankende yalım seti var bi bakıyorum işlemeli kuzeyli zırhıyla çizmesi gelmiş onlar duruyor nasıl çözerim bu sorunu okadar emek verdim karakterime silmek istemiyorum.
Ara
Cevapla

#2
Aynı şey bendede oluyor miraakın kıyafetlerini koyuyorum, çıkıp geri geliyorum bi bakıyorum kafasında morokei. Artık Morokeileri biriktirmeye başladım 12 tane felan oldu Cheesy
Ara
Cevapla

#3
(11.01.2017, Saat: 17:40)Rage41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı şey bendede oluyor miraakın kıyafetlerini koyuyorum, çıkıp geri geliyorum bi bakıyorum kafasında morokei. Artık Morokeileri biriktirmeye başladım 12 tane felan oldu Cheesy

Nasıl çözücez ya bendede ya morekei ya naahkrin geliyo kafalara birde işlemeli kuzeyli çizmesi felan çok sinir ediyor.
Ara
Cevapla

#4
Unoffical skyrim patch yada unoffical heartfire patch bu sorunu çözüyormuş.
Ara
Cevapla

#5
Ben o mankenlerin yerinden çıkıp 2-3 adım öne gelmesinden çok rahatsız oluyordum, birden boşta bulunuyor ürküyor insan. Son oynadığım oyunda eve mankenleri yapmadım sırf bu yüzden. Ama unofficial skyrim patch çözüyor diye biliyorum, ben mod kullanmadığım için öyle yaptım.
Ara
Cevapla

#6
Bir de şimdi aklıma geldi: Ben bu sorunla karşılaştığımda bende unoffical patch yoktu ve çözüm olarak şöyle bir şey bulmuştum: Evde sandıklar dışındaki bütün yerledeki(variller, çekmeceler, askılıklar vs.) eşyaları toplamıştım. Evden çıkmadan sandıklardan da nadir olmayan eşyaları(craftlanabilen yada marketlerden satın alınabilen eşyalar) almıştım. Bunları whiterun'daki eve boşaltıp, mankenkeri dizmiştim. Bu şekilde sorun ortadan kalkmıştı.

Edit: Bir de Mankenlere ve askılıklara nadir olmayan eşyaları koymamak gerekiyordu galiba.
Ara
Cevapla

#7
Beyler çok teşekkür ederim hemen denicem olursa duacınızım  Cheesy çok sinir etmeye başladı bu şeyler ufak gibi görünsede.Birde sadece unofficial hearhtfireyi kursak oluyormu yoksa önce unofficial skyrimmi kurmak gerekli ?
Ara
Cevapla

#8
Mankenlerin hareket etmesi bug değil de bilerek yapılmış gibi geliyor bana.
Cevapla

#9
Belkide mankenler gizlice bizi gözetliyor..
Ara
Cevapla