Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Modlar Hakkında Ufak Sorularınız

(03.02.2017, Saat: 01:40)EmirAksu1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: xp32 modunda mod configuration menuye giriyorum xp32yi seçiyorum ancak styles bölümünde hiç bir şey yok boş bir sayfa karşılıyor yardım eder misiniz?

Modu listenizde üst veya alt sıralara koyun sorun çözülecektir. Defalarca başıma geldi. Hangi mod tetikliyor bunu bilmiyorum fakat sıralamayı değiştirince çözülüyor. 

(04.02.2017, Saat: 12:24)Ahmad Adlı Kullanıcıdan Alıntı: FNİS PCEA2 Modunu yükledim bir türlü çalıştıramadım hata veriyor
fnis pcea2 stopped with error last fnıs generation failed diyor nasıl çözebilirim?

FNİS Behavior 6_3 yüklü onla alakalımı bir sorun var ?


FNIS Patch attınızmı ? FNIS kurduktan sonra dosyaları içinde FNIS Generator for Users isimli bir exe var. Bu programı açıp ilgili modları işaretliyip büyük sarı butona basıp patch atmanız lazım. Modun açıklamasını okumadıysanız kaçırmış olmanız muhtemel.
Ara
Cevapla

(04.02.2017, Saat: 12:29)ismetisgor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Modu listenizde üst veya alt sıralara koyun sorun çözülecektir. Defalarca başıma geldi. Hangi mod tetikliyor bunu bilmiyorum fakat sıralamayı değiştirince çözülüyor. 

Hocam mod organizer ile kuruyordum olmuyordu (race menüyü) nexus mod manager ile kurdum çözüldü
Ara
Cevapla

XP32 Extended modunda Styles kısmınnı boş gözükmesi sorunu mod sıralaması ile alakalı. Dediğim gibi defalarca karşılaştım, sıralamayı değiştirince çözülüyor. (Mod Organizer üzerinde sol taraftaki paneldeki liste)
Ara
Cevapla

Requiem yüklüyorum şu an ama bir süredir Adding mod 433680/434... ta kaldı Statuste downloadingte kaldı inermi yoksa hata mı oluştu?
Ara
Cevapla

(04.02.2017, Saat: 02:14)Aernath Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Requiem yüklüyorum şu an ama bir süredir Adding mod 433680/434... ta kaldı Statuste downloadingte kaldı inermi yoksa hata mı oluştu?
sana bir mağdur olarak vol sabır diliyorum o mod baya kanserdir
Ara
Cevapla

Better vampires modunu yükledim aktifleştirdiğimde oyun açılmıyor hata vermeden oyundan atıyor neden oluyor böyle. (Dawnguard DLC'si yüklü)
Ara
Cevapla

Immersive Armors modunu yükledim ama zırhlarını giydiğimde görünmez oluyorum neden böyle oluyor ?
Ara
Cevapla

Aynı sorunu bende yaşıyordum. Birbiriyle çakışan modlar olduğunda bu görünmezlik problemi olabiliyormuş. Çok fazla zırh modu falan yüklüyse bu sorun oluşuyor. Benim oyununmda bazı zırh modlarını kaldırınca sorunum çözülmüştü.
Ara
Cevapla

Immersive armors dan başka zırh modu yok neden oluyor anlayamadım.

Sorunu çözdüm manuel olarak kurdum modu tekrar düzeldi .
Ara
Cevapla

Modları düzenleyen bir program varmı ? biraz araştırdım loot çıktı karşıma onu kullanıyorum ancan tam anlamıyla mod çakışmasını engenelleyen tarzda birşey arıyorum
Ara
Cevapla

Loot mod sıralamasını otomatik yapar. Bunu yaptıktan sonra wyrebash ile bashed patch yaparak bazı modları merge edebilirsin. Özellikle leveled liste item ekleyen modların çakışmadan çalışması için gereklidir. Bunun haricinde en sağlıklısı kurduğun her modun açıklamasındaki conflictleri iyice okuyup modları buna göre kurulum yapmanın haricinde tüm öakışmaları otomatik engellemenin kesin bir yolu yok.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ara
Cevapla

(13.02.2017, Saat: 10:11)kardiyak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Loot mod sıralamasını otomatik yapar. Bunu yaptıktan sonra wyrebash ile bashed patch yaparak bazı modları merge edebilirsin. Özellikle leveled liste item ekleyen modların çakışmadan çalışması için gereklidir. Bunun haricinde en sağlıklısı kurduğun her modun açıklamasındaki conflictleri iyice okuyup modları buna göre kurulum yapmanın haricinde tüm öakışmaları otomatik engellemenin kesin bir yolu yok.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ettim eline sağlık hocam
Ara
Cevapla

Öncelikle Merhabalar Bugün Bİr Arkadaşımın Gönderdiği Nexus Modunu Gördüm Bu Mod Cidden Multiplayer Modmu ? Ben Yanlışmı Anladım Yoksa
Buarada Bugünkü Çeviri Gelicek ... Çok Güzel Bir Şey Çevirdim ... yardım eden oldu konuyada onun adını ekliycem ...

PHP Kod:
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/72743/? 
bu mod gerçekten multiplayer mod mu ?
Ara
Cevapla

(20.02.2017, Saat: 10:32)celik41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle Merhabalar Bugün Bİr Arkadaşımın Gönderdiği Nexus Modunu Gördüm Bu Mod Cidden Multiplayer Modmu ? Ben Yanlışmı Anladım Yoksa
Buarada Bugünkü Çeviri Gelicek ... Çok Güzel Bir Şey Çevirdim ... yardım eden oldu konuyada onun adını ekliycem ...

PHP Kod:
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/72743/? 
bu mod gerçekten multiplayer mod mu ?

Skyrim için doğru düzgün bir Multiplayer modu çıkarmalarını pek mümkün görmüyorum. eğer gerçekten Multiplayer modu ise adamların yanındaki kişiler in m** olması gerekir doğru düzgün yürümüyorlar, vuramıyorlar sinirim bozuldu.(Videos kısmındaki videolardan bahsediyorum)

Hmm şimdi anladım aynı bilgisayardan iki kişi oynaması için bir modmuş sanırım. diğer oyuncuda oyun kolu ile oynayabiliyormuş anladığım kadarıyla.
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Special Edition Kullandığım Modlar falta 0 138 06.02.2017, Saat: 08:26
Son Yorum: falta
  Skyrim Ana Görev Hakkında furkanatici 2 276 18.01.2017, Saat: 11:08
Son Yorum: Kriid
  Special Edition Hakkında Sorular !! knispal 3 315 03.11.2016, Saat: 07:09
Son Yorum: Diist Kiin
  Skyrim v2 hakkında.. [ÇÖZÜLDÜ] Aokiin 7 434 06.10.2016, Saat: 01:26
Son Yorum: Grenwar
  GölManzaralı Malikane hakkında Kedi 28 757 01.10.2016, Saat: 10:42
Son Yorum: Zombie