Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
North America Türk Oyuncular

#1
Ping sorunu veya benzeri sorunlar yüzünden veya kişisel nedenlerden dolayı EU'da oynayamayıp NA sunucusunu seçen ve bu yüzden Hanedan'ın bir parçası olamayan Türk oyuncular hertürlü destek ve yardım için @iamtrippingballs ile iletişime geçebilirler.Ebonheart Pact'teyim.
Ara
Cevapla

#2
Ben ve bir arkdaşım varız. Türklerin olduğu ,tükçe chat yapaiblceğimiz bir guild varmı?
Ara
Cevapla

#3
(05.08.2015, Saat: 09:34)SoNHaKaN link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ping sorunu EU da var da NA da yok mu, teknik olarak daha fazla ping olması lazım.
Bildiğim kadarıyla NA da ki pingler genelde stabil daha az.EU da ping daha fazla daha az oyuncu olmasına rağmen.
Ara
Cevapla

#4
biz 3 arkadaş oynuyoruz Türk adı altında bir guild kurduk pek denk gelmedik türkçe konuşan insanlara.[member=4480]okroki[/member] veyahut [member=4527]Chariybdis[/member] le iletişime geçerseniz online değilsek maille ulaşırsanız dahada derlenip toplanır bilgilerimizi paylaşırız guildimizi büyütürüz. 
Ara
Cevapla

#5
Dostum NA Serverdayım ama sana (@iamtrippingballs) mesaj atılmıyor inbox dolu diyor. EU kurayım diyorum 35 gb bişey indiriyor başta neden NA kurdu onu bilmiyorum ama NA da oynayan varsa ulaşsın birlikte takılalım
Ara
Cevapla

#6
NA Aldmeri Dominion'da olan veya başlayacak arkadaşlar irtibata geçebilir.
[member=5098]ufcktkn[/member]
Ara
Cevapla

#7
[member=6563]Skutalu[/member]  NA server Ebonheart Pack  oyuncular irtibata geçebilir
Ara
Cevapla

#8
biz 4 arkadaş NA dayız, Aldmeri ittifakında oynuyoruz, kendi guildimizi kurduk, ayriyetende oyunda birkaç türk e daha denk geldik, birlikte takılmak isteyen olursa:
[member=7353]hhg_32[/member] [member=7268]burakcan187[/member] [member=2142]santoria[/member] @ugurergu41 e mail atabilirler
Ara
Cevapla

#9
4 kişi varız biz de na da [member=7061]Senb0nzakura[/member]
Ara
Cevapla