Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Oblivion (Soru-Cevap Başlığı)

welkyn taşı ne işe yarıyor
Ara
Cevapla

(03.07.2017, Saat: 05:06)burakop Adlı Kullanıcıdan Alıntı: welkyn taşı ne işe yarıyor

Welkynd Taşları (Aldmeris:”Gök Taşı”,”Cennet Taşı”, sözlük anlamı “Gök Çocuğu”) açıkça meteorik taşların kesilip işlenmesi ile oluşturulmuş, büyü gücünü depolamaya yarayan tılsımlardır. Büyüsel bir yeteneğe sahip biri kendi büyü gücünü bu taşları kullanarak yenileyebilir. Ne yazık ki bu taşları yeniden doldurabilmenin sırrı Ayleid’lerle birlikte kaybolmuştur. Günümüzde taşlar, kullanıldıktan sonra maalesef ufalanıp toza dönüşmektedir.

Kaynak:http://wiki.elderscrollsturk.com/gokyuzu...elen-buyu/
Ara
Cevapla

(03.07.2017, Saat: 05:20)ufon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Welkynd Taşları (Aldmeris:”Gök Taşı”,”Cennet Taşı”, sözlük anlamı “Gök Çocuğu”) açıkça meteorik taşların kesilip işlenmesi ile oluşturulmuş, büyü gücünü depolamaya yarayan tılsımlardır. Büyüsel bir yeteneğe sahip biri kendi büyü gücünü bu taşları kullanarak yenileyebilir. Ne yazık ki bu taşları yeniden doldurabilmenin sırrı Ayleid’lerle birlikte kaybolmuştur. Günümüzde taşlar, kullanıldıktan sonra maalesef ufalanıp toza dönüşmektedir.

Kaynak:http://wiki.elderscrollsturk.com/gokyuzu...elen-buyu/

Saol ağırlık için hafiflik tılsımı diye bir tılsım var mı zırhı tılsımliyacam da
Ara
Cevapla

Martin septimden sonra neden kral biz olmuyoruz? Bir nedeni var mi?
Ara
Cevapla

Çünkü sen siyasetçi değilsin. Cheesy Kanunlara göre High Chancellor geçer böyle bir durumda. O da Ocato. Lore'da da zaten o geçiyor. COC ise Sheogorath oluyor.
[+] Diist Kiin isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
Ara
Cevapla

(13.07.2017, Saat: 08:41)Fernald Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Martin septimden sonra neden kral biz olmuyoruz? Bir nedeni var mi?
Var. Birincisi senin tahtta meşru bir iddian yok, septim soyunla alakan bulunmuyor. Alelade bir vatandaşsın. İkincisi de diist kiin açıklamış.

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[+] mertusta isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
Cevapla

Merhabalar . Bir sorum olucak. Daha önceden skyrim oynayıp (uzun bir süre) ve tr yamanın çıkmasıyla oblivion'ada başladım. Ama Skyrimde hazine sandıklarında ve şehirlerdeki vendorlardan alınan yada çıkan ıtemlar kendi lwlımızla orantılı olarak degısıyordu. Burda (obli.) ise 18 lvl olmama rağmen halen açtığım sandıkların bir çoğundan ya işe yaramaz item yada sadece para çıkıyor. yada marketlerde satılan item lar halen aynı itemlar hiç bir gelişme göstermiyor.
Ara
Cevapla

Arkadaşlar selamlar benim de bir sorum olacak. Daha ilk levellerdeyim. Ana özellik olarak Snake'ye yöneldim arkadan gelir keser doğrarım rakipleri diye. Fakat beklediğim gibi olmadı beni çok kolay fark ediyorlar bir de yakamı sıyırmam için çok mesafe almam gerekiyor neden acaba? Bir de kılıçlar falan çok etkisiz geldi sıradan bir rakibi yere serene kadar canımın yarısı gidiyor. Kötü oynadığımdan değil adamların canı azalmıyor nerede yanlış yapıyorum acaba? Oklar keza farketmeden vurunca eh işte biraz canı gidiyo rakibin ama fark ettiğinde gıdım düşmüyor.

Özetlemek gerekirse hasar vermede çok büyük sıkıntı yaşıyorum. Oysa ki Skyrim'de öttürüyordum ortalığı. Burda sıradan bir kurt bile benim karakterin canından baya bi götürüyor. 12 levelim bu arada.
Ara
Cevapla

(15.07.2017, Saat: 09:20)mitralioz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar selamlar benim de bir sorum olacak. Daha ilk levellerdeyim. Ana özellik olarak Snake'ye yöneldim arkadan gelir keser doğrarım rakipleri diye. Fakat beklediğim gibi olmadı beni çok kolay fark ediyorlar bir de yakamı sıyırmam için çok mesafe almam gerekiyor neden acaba? Bir de kılıçlar falan çok etkisiz geldi sıradan bir rakibi yere serene kadar canımın yarısı gidiyor. Kötü oynadığımdan değil adamların canı azalmıyor nerede yanlış yapıyorum acaba? Oklar keza farketmeden vurunca eh işte biraz canı gidiyo rakibin ama fark ettiğinde gıdım düşmüyor.

Özetlemek gerekirse hasar vermede çok büyük sıkıntı yaşıyorum. Oysa ki Skyrim'de öttürüyordum ortalığı. Burda sıradan bir kurt bile benim karakterin canından baya bi götürüyor. 12 levelim bu arada.
Hocam 12 levelsin daha başlarda herkes öyle bu oblivion'un genel bir özelliği bak ben 33 Lvl oldum şimdi şimdi biraz öttüyorum ortalığı senin tabirinle ama ben barbar olduğumdan mıdır bilmem bunları çok yaşamadım yani sneak değilde Allah ne verdiyse giriyordum çok canım giderdi ama hasar da verirdim yani neyse hocam olaylar böyle işte İyi Forumlar.
[+] TES isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
Ara
Cevapla

(15.07.2017, Saat: 10:52)TES Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam 12 levelsin daha başlarda herkes öyle bu oblivion'un genel bir özelliği bak ben 33 Lvl oldum şimdi şimdi biraz öttüyorum ortalığı senin tabirinle ama ben barbar olduğumdan mıdır bilmem bunları çok yaşamadım yani sneak değilde Allah ne verdiyse giriyordum çok canım giderdi ama hasar da verirdim yani neyse hocam olaylar böyle işte İyi Forumlar.

Ayvayı yedim o zaman benim acilen iksir depolamam gerek bir şekil yoksa bu oyun bu karakterle bitmez Smile
Ara
Cevapla

(15.07.2017, Saat: 11:49)mitralioz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayvayı yedim o zaman benim acilen iksir depolamam gerek bir şekil yoksa bu oyun bu karakterle bitmez Smile
Ha hocam bu arada ben barbarian olmama rağmen alchemey(nasıl yazılıyordu la bu) kastım şuan 100 oldu ama acayip rahatım etrafda free dolaşırken ot bitki herşeyi topla iksir yap sat iksir yap sat sonra gelsin paracıklar.
[+] TES isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Ara
Cevapla

(15.07.2017, Saat: 11:53)TES Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ha hocam bu arada ben barbarian olmama rağmen alchemey(nasıl yazılıyordu la bu) kastım şuan 100 oldu ama acayip rahatım etrafda free dolaşırken ot bitki herşeyi topla iksir yap sat iksir yap sat sonra gelsin paracıklar.

Teşekkürler üstad deneyeceğim Smile
Ara
Cevapla

(16.07.2017, Saat: 11:22)mitralioz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler üstad deneyeceğim Smile

Ha bu arada noctunal'ın mabedine gidip görevini al güzel bir item veriyor.
Ara
Cevapla

Çözdüm.
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Oblivion'da yardımcı alabiliyior muyuz? AsmMsb 25 367 17.07.2017, Saat: 09:41
Son Yorum: TES
  oblivion karakter yetenek sorunu burakop 16 417 29.06.2017, Saat: 08:02
Son Yorum: burakop
  Yardım Oblivion GorgoKnight 1 99 28.06.2017, Saat: 01:59
Son Yorum: DRAGGUR22
  Oblivion Speeccraft Sistemi zolomolo 5 186 18.06.2017, Saat: 02:15
Son Yorum: zolomolo
  Oblivion Suikastçi? nihat3371 3 210 11.06.2017, Saat: 06:48
Son Yorum: LorkhaN