Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Oblivion (Soru-Cevap Başlığı)

(18.08.2017, Saat: 15:49)Pandaroshttps://i.hizliresim.com/9djlk5.jpg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: gördüğünüz gibi görevde öğlenleyin yeşil imparator yolunda olmam gerektiği yazıyor gidiyorum fakat ne yapacağımı anlamadım.Yardımlarınızı bekliyorum.

Hocam oraya oglen saat 12de varman lazim duvardan bir harita cikiyor.
Ara
Cevapla

arkadaşlar oyunda yeniyim.Her itemde 4 simge var dayanıklılık,zırh ve ağırlık.Birde insan kafası simgesi var fakat onun anlamı nedir?Bilgilendirirmisiniz?Teşekkürler.
Ara
Cevapla

(23.08.2017, Saat: 16:59)Pandaros Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar oyunda yeniyim.Her itemde 4 simge var dayanıklılık,zırh ve ağırlık.Birde insan kafası simgesi var fakat onun anlamı nedir?Bilgilendirirmisiniz?Teşekkürler.

Eğer bu resim simgeden bahsediyorsan, onlar altın hocam. Cheesy
Eğer eşyanın yanındaysa, o eşyanın değerini belirtiyor.

3500 resim  gösteriyor diyelim, o eşya 3500 altın ediyor demektir.
(Tabii eşyayı sattığında alacağın para miktarını Mercantile yeteneğin belirliyor.)
Ara
Cevapla

oyunun başında bir kaleye girdim ve gorünmez fare, kurt gibi hayvanlarla karşılaştım. Random vurarak öldürdüm. Normal mi yoksa bug mı
Ara
Cevapla

(29.08.2017, Saat: 19:42)Eluveitie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: oyunun başında bir kaleye girdim ve gorünmez fare, kurt gibi hayvanlarla karşılaştım. Random vurarak öldürdüm. Normal mi yoksa bug mı
Quest var, o kale yakınında bi köy var oraya gidin. Köydeki npc lerde görünmez. Spoiler vermeyeyim.

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cevapla

Arkadaşlar bir görevde takılı kaldım ne yaptıysam olmadı: Biliyorsunuz ki Büyücü Loncasına üye almak için bütün şubelerden tavsiyename almanız lazım. Ben hepsinin görevini yaptım hepsinden tavsiyename aldım, Teekeeus hariç. Görevini yaptığım halde tavsiyename alamadım Dağın parmakları kitabını istedi aldım getirdim öyle kaldı ben de Verona'ya gittim kitabı çalmamı istedi Dağın Parmakları Bölüm 2 de sizden taşa kıvılcım atmanızı istiyor ama ben atınca bir şey olmuyor youtube'da adam benim yaptığımın aynısını yapıyor görev tamamlanıyor . Acaba ben mi bir şeyi yanlış yaptım yoksa bug falan mı var?
Ara
Cevapla

Hocam o görev biraz buglu bende yaptım ama alengirliydi biraz

SM-J710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ara
Cevapla

(11.09.2017, Saat: 18:07)TES Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam o görev biraz buglu bende yaptım ama alengirliydi biraz

SM-J710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam görevi nasıl geçtiniz hatırlayan varsa anlatabilir mi?
Ara
Cevapla

Hocam bilen biri illa çıkacaktır ben tam hatırlamıyorum ama ben ilk önce guild masterına uymuştum sonra o argonyalıdan çaldım kitabı bayağı karıştırmıştım işleri ama bir şekilde almıştım o öneriyi unofficial patch kur bi birde öyle dene ama dediğim gibi yarım yarım hatırlıyorum görevi.

SM-J710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ara
Cevapla

(11.09.2017, Saat: 20:51)TES Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bilen biri illa çıkacaktır  ben tam hatırlamıyorum ama ben ilk önce guild masterına uymuştum sonra o argonyalıdan çaldım kitabı bayağı karıştırmıştım işleri ama bir şekilde almıştım o öneriyi unofficial patch kur bi birde öyle dene ama dediğim gibi yarım yarım hatırlıyorum görevi.

SM-J710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anladım hocam yine de saolun. Bilen birinin önerisini bekliyorum. kahve
Ara
Cevapla