Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
falta, yamak123, 6 Ziyaretçi

 
Oblivion Türkçe Yama Çalışması

(Dün, Saat: 02:34)Diist Kiin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence boşuna ENB yükleyip, oyunun kendi havasını bozmamak lazım. Bu da benim geçenlerde aklıma geldi, vazgeçtim Skyblivion yüklemekten Cheesy

Benim görüşüme göre mod desteği oyuna eklendiyse modlarda oyunun havasına dahildir. Lore dostu olsun ya da olmasın. Tabi bu kişiden kişiye değişir. Elinde imkan varken kullanmak yanlış bir şey değil bence.
Ara
Cevapla

Oyundaki kurdu, Skyrim'deki kurt ile aynı falan yapmışlar. Oblivion mı Skyrim mi belli değil. Her ENB için söylemiyorum ama bazıları var coşmuşlar, yeni bir oyun gibi. Lore dostu şeyler daha çok ilgimi çekiyor açıkçası. Yani mesela kaplamanın detayını falan güzelleştirsin de yok şuraya az daha ağaç ekleyelim, şuraya yeni şeyler getirelim durumunu sevmiyorum.
Ara
Cevapla

Oyun kurulu bekliyor hiç dokunmadım açmadım bile. Yama çıktığında sadece onu yükleyip öyle oynamayı düşünüyorum. Oyunun orijinal halini görmeden mod falan yüklemeyi düşünmüyorum. Zaten oyun güzelse grafikler çok önemli olmayabiliyor. örnek verecek olursam call of cthulhu dark corners of the earth diye bir oyun var 2005 yapımı. hikayesi o kadar güzel ve çekici bir oyun ki oynatıyor kendini grafiklere hiç aldırmıyorsun. işte bu oyunda böyledir diye düşünüyorum. o yüzden ilk defa oynayacağım için normal halini görmek istiyorum. Sonrasına bakarız. Neyse Türkçe yamayı heyecanla bekliyorum. Herkese sabırlar diliyorum Smile
[+] falta isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Ara
Cevapla

(Dün, Saat: 03:06)falta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyun kurulu bekliyor hiç dokunmadım açmadım bile. Yama çıktığında sadece onu yükleyip öyle oynamayı düşünüyorum. Oyunun orijinal halini görmeden mod falan yüklemeyi düşünmüyorum. Zaten oyun güzelse grafikler çok önemli olmayabiliyor. örnek verecek olursam call of cthulhu dark corners of the earth diye bir oyun var 2005 yapımı. hikayesi o kadar güzel ve çekici bir oyun ki oynatıyor kendini grafiklere hiç aldırmıyorsun. işte bu oyunda böyledir diye düşünüyorum. o yüzden ilk defa oynayacağım için normal halini görmek istiyorum. Sonrasına bakarız. Neyse Türkçe yamayı heyecanla bekliyorum. Herkese sabırlar diliyorum Smile

bende tam olarak bu haldeyim Cheesy ekibe başarılar şimdiden elinize sağlık
Ara
Cevapla

Yama bu hafta kesin çıkarmı   Kiss
Ara
Cevapla

Bu hafta çıkmaz diye tahmin ediyorum. Büyük ihtimal haftaya çıkar.
Ara
Cevapla

büyük gün geldi belki bugün çıkar Cheesy
Ara
Cevapla

Yama bitince çıkacak. Ekibi sıkboğaz etmeyin artık, oyun çıkalı 10 seneyi geçmiş, bir süre daha da bekleyiverin. Keşke duyurulmadan sessiz sedasız yapılsaydı çeviri.
[+] vatansever isimli üyenin iletisini 3 üye beğendi
Ara
Cevapla

(Bugün, Saat: 12:01)falta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: büyük gün geldi belki bugün çıkar Cheesy

(19.01.2017, Saat: 06:17)mertusta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında Deluxe ve GOTY'yi aynı anda çıkarsak daha iyi olur. Evet öyle yapalım, geç olsun bizim olsun. İki versiyonu da aynı anda yayınlayacağız.

Çıkmaz Cheesy
Ara
Cevapla

belki bitmiştir diye dedim yoksa sıkıntı yok çıkacağı zaman çıkar Smile
Ara
Cevapla

(Bugün, Saat: 12:02)vatansever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yama bitince çıkacak. Ekibi sıkboğaz etmeyin artık, oyun çıkalı 10 seneyi geçmiş, bir süre daha da bekleyiverin. Keşke duyurulmadan sessiz sedasız yapılsaydı çeviri.

Zaten öyle yapılacaktı çeviri hatırlar isen eğer, doğru bir kararmış.
Cevapla

Vay be ayın 21 i oldu bu günleri görücekmiydik mertusta sorularım varda yardımcı olabilirmisin

Hatanın çözümü bulundumu bulunduysa neymiş ?

Gecikme kesin demi ?

Deluxe ne kadar süre sonra gelir normal yama çıktıkdan sonra ( aynı anda paylaşmayacaksanız )
Cevapla

Bulunmadı
Gecikecek
Aynı anda çıkacak
Cevapla

Adamlar keyfinden çıkarmamazlık yapmıyor.10 yıllık oyunun Türkçe Yaması çıkmadığına isyan etmediniz ama adamlar çeviri projesi başlatıp , bir kez erteledi diye bu isyanın nedeni ne ?
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Oblivion Oyun İçi Görüntüleriniz Beyaz 38 4,205 1 saat önce
Son Yorum: TES
  Oblivion'u Grafikleri Yüzünden Oynamayanlara Greed 22 1,839 1 saat önce
Son Yorum: Elric
  Oblivion Türkçe Yama Olmuyor/Çalışmıyor galip.erdi 1 374 11.12.2016, Saat: 09:49
Son Yorum: Sesl1harf
  Oblivion Külliyatı (EPUB) tyyaman 7 2,928 06.05.2016, Saat: 10:35
Son Yorum: hamzaozen
  Oblivion Türkçe Yama Projemiz Greed 236 9,066 02.04.2016, Saat: 04:10
Son Yorum: simkan321