Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Role-Play | Karakterini Oluştur

#1
abd1186.pngMerhaba, Yakın bir zaman ve üyelerimizin hazır olduğu zaman Kademe-1 Rolleri
başlayacaktır. Kademe 1 nedir merak ediyorsanız link'e tıklayıp detaylı bir şekilde okuyabilirsiniz. Karakterleriniz Loreye özgün olmalıdır ne çok güçlü ne çok güçsüz Kademe-1 i okuyarak ona göre bir karakter seçimi yapabilirsiniz bu alışma süreci olacağından fazla katı kural koymuyorum forum rolcülerin birbirlerine alışma ve role play'e sıcak bir adım atmasının amacındayım bu bakımdan kademe 1 yazıldığı gibi olacaktır.  Aşağıdaki forumu doldurup yanıt olarak atabilirsiniz.


Kod:
[align=center]
Resim

( - )

[b][color=green]İsim :[/color][/b]
[b][color=green]Yaş :[/color][/b]
[b][color=green]Irk :[/color][/b]
[b][color=green]Doğum yeri :[/color][/b]
[b][color=green]Yaşadığı yer :[/color][/b]
[b][color=green]BabaAdı :[/color][/b]
[b][color=green]Anne Adı :[/color][/b]
[b][color=green]Yetenekleri :[/color][/b]
[b][color=green]Hikayesi :[/color][/b]
[/align]
Ara
Cevapla

#2
Resim

telvanni_wizard_by_kissyushka-d4tkhij.jpg

İsim: Sotha Tandhis
Yaş: 126
Irk: Dunmer
Doğum yeri: Morrowind'de bir köyde
Yaşadığı yer: Solstheim
Baba Adı: Rayur
Anne Adı: Bilinmiyor
Yetenekleri: Her türlü büyüde usta seviyesinde
Hikayesi: Nerevarine henüz gelmeden Sotha Sil olacakları sezer ve kendisinin klonunu yaratır ve bir köye yollar. Bütün halk ne yapacağını bilemez vaziyette beklemektedir. Klon, genç ve güzel bir bayana eliyle gel işareti yapar. Kadının evini sorar ve oraya birlikte girerler. Klon kadının yumurtalığına Sotha Sil'in spermlerini enjekte eder ve dışarı çıkar. Köylülere birkaç kelam eder: "Eğer kim vakti gelmeden evvel çocuğa birşey derse Tribunal'in laneti üzerlerine olsun. Eğer kim vakti geçer de hala birşey demezse Tribunal'in laneti üzerlerine olsun." der ve ortalıktan kaybolur. Rayur'un doğumunda annesi ölür, köylü ses etmez ve zamanını bekler. Sotha Sil öldüğünde ve Nerevarine Morrowind'e ışık getirdiğinde çocuk yetişkin olmuştur. Köylü o zaman ona anlatır herşeyi. Ama Rayur asla ölen babasının davasını gütmez ve çiftçilikle uğraşır. Bir kadınla evlenir ve ondan çocuk yapar. Bu çocuk Tandhis'tir. 4. Çağ 193 senesinde Rayur hastalanır ve Tandhis'i yanına çağırır: "Oğlum... (öksürmeler) ben Sotha... Sotha Sil... (öksürmeler) onun soyundanım (nefes nefese kalmıştır), ben... ben yapamadım ama... ama sen... sen hanemize sahip çık. İlk... ilk olarak koleje git... (öksürmeler) eğitimini tamamladığında da Sols-.... Solstheim'da Neloth'u bul... Ona... Sotha olduğunu söyle." Rayur vefat etmiştir. Tandhis çaresizce eşyalarını toplayarak Kışhisar'a gidip eğitimini 4 senede tamamlar. Sonra ise Solstheim'a yelken açar ve 4 sene de Neloth'tan eğitimini alır. Şimdiki amacı ise Keening ve diğer aletleri bularak bir şekilde kalbi geri getirmektir.
Ara
Cevapla

#3
3AkMq9.jpg

İsim : Vowel Kriid
Yaş : 48
Irk : Nord
Doğum yeri : Skyrim/Riften
Yaşadığı yer : Falkreath'ın kuzeyinde gölün kıyısında bir kulübe
Baba Adı : Vurin
Anne Adı : Leone
Yetenekleri : İyi balık tutar, avcılık
Hikayesi : Vowel'in babası Riften'da yaşayan ve bulabildiği her işte çalışan bir adamdı. Genelde gemilere yüklenecek malları taşır, geri kalan zamanda da ne iş varsa onu yaparak ailesini geçindirmeye çalışırdı. Annesi o 9 yaşındayken şehir dışına çalışmaya gitti. Bir hafta sonra Riften'ın ara sokaklarından birinde cesedi bulundu. Karısının ölümünden sonra Vurin kendini dağıttı, dağıttıkça kumara ve tehlikeli işlere bulaştı, bulaştıkça eve daha geç saatlerde, ağzı burnu daha çok yamulmuş şekilde gelmeye ve Vowel'i dövmeye başladı.

Bir sene sonra başka bir ara sokakta babasının cesedi bulundu. Vowel 12 yaşında dilenerek (daha çok soyarak) topladığı paralarla Riften'dan ayrıldı ve Falkreath'a geldi. 15 yaşında, Vowel'in saçları dökülmeye başladı.

Ara
Cevapla

#4
                                        ZY03yA.png


                                        İsim: Illidan Stormrage
                                        Yaş: Bilinmiyor
                                        Irk: Dunmer
                                      Doğum Yeri: Belirsiz bir Ashlander kabilesinde
                                      Yaşadığı Yer: Morrowind'den Skyrim'e yeni geldi.
                                      Baba Adı: Lord Harkon
                                      Anne Adı: Ashlander kabilesinden Dunmer bir kadın (Adı Bilinmiyor)
        Yetenekleri: Safkan bir vampir,iyi kılıç kullanmasıyla beraber yıkım büyülerini de kullanmakta iyidir
Hikayesi: Babası Lord Harkon,Morrowind'e yolunun düştüğü bir sırada Ashlander olan annesine aşık olur ve bu yasak aşkın sonucunda annesi Illidan'a hamile kalır,babası Harkon onun varlığından habersiz bir anda Skyrim'e çekip gider arkasında bir çocuk bırakarak. Illidan büyüdüğünde kabilenin sıkıcı yaşamından sıkılır,kendine hep bir amaç arar. Annesini bırakamadığı için uzaklara gidemez,bu sırada annesi ölümcül bir hastalığa yakalanır. Oğluna babasının kim olduğunu söyler,Illidan babasına karşı kin ve nefret duymaya başlar. Annesinin ölümünden sonra kabilesini sonsuza kadar terk edip Solstheim'e paralı askerlik yapmaya gider,bir süre sonra Skyrim'de vampirlerin çoğaldığını,bu işin arkasında Volkihar'daki Lord'un olduğuna dair söylentiler duyar. Bunun üzerine karar verip babasını bulmak üzere Skyrim'e doğru yola çıkar.


                     
Ara
Cevapla

#5
co__khajiit_by_momo_deary-d6uabwr.png

İsim : Tenoqo'r Krin
Yaş : 21
Irk : Khajiit
Yaşadığı Yer : Morrowind'den Skyrime gelmiş
Baba Adı : Bilinmiyor
Anne Adı : Bilinmiyor
Yetenekleri : Çok hızlı ve çevik biridir ve hırsızlık konusunda da harikadır.
Hikayesi : Annesini ve babasını hiç tanımayan Tenoqo'r Krin kendini bildi bileli Morrowind Vvardanfell'dedir. Oradaki sokaklarda büyüyen Tenoqo'r hırsızlık ve çevikliğini burada yaşamaya çalışarak öğrenmiştir. Çocukluğundan beri hep meraklı biri olmuştur. Kitap okumayı sever fakat bunları hep çalarak elde eder. Bir gün sayıları çok azalsa da bir köle taciri grubuna başıboş dolaştığı için yakalanır. Fakat götürüldüğü yerde Kimsenin beklemediği bir yerden tırmanarak kurtulur. Bunu geçmişine borçludur. Fakat Tenoqo'r bu olaydan sonra Morrowind'den hemen uzaklaşmak istemiştir. Çareyi de yakında ki bir limanda bulduğu ilk gemiye saklanmakta bulmuştur. Ve gemi onu Skyrim'e bırakmıştır. Artık Tenoqo'r Krin 5 parasız bir halde bu soğuk memlekettedir. Fakat kendine ve yeteneklerine güveni tamdır.
Ara
Cevapla

#6
9b45303871501689f42669ba12c4b200.jpg

İsim :Enar
Yaş :27
Irk :Nord
Doğum yeri :Skyrim/Whiterun
Yaşadığı yer :Skyrim/Kışhisar
BabaAdı :Fenris
Anne Adı :Angerboda
Yetenekleri :İki elli kılıç kullanmakta usta
Hikayesi :Enar hafızasını kaybetmiştir. Sadece basit şeyleri hatırlıyordur.
Kışhisar kolejinden birkaç öğrenci onu bulup koleje getirmiştir. Enar'ın amacı hafızasını geri getirmenin bir yolunu bulmaktır. Başbüyücü ise buna pek istekli değildir.

Ara
Cevapla

#7
Pirate%20Lifestyle.jpg

( - )

İsim : Captain Vladimir Warfan

Yaş : 24

Irk : Kuzeyli

Doğum yeri : Cyrodil

Yaşadığı yer : Skyrim

Baba Adı : Mortes Warfan

Anne Adı : Bilinmiyor

Yetenekleri : Kılıç dövüşünde yeterli seviye bilgisi var ve Gemi ve Denizcilik alanlarında uzman kaptanı olduğu gemi okyanusun en güçlü gemilerinden ama bu yinede gemisi dışında çok savunmasız olduğu gerçeğini değiştirmiyor ve onu yenilmez yapmıyor.

Hikayesi : Warfan ailesinin uslanmaz ve beyaz saçlı olmayan tek çocuğu. Vlad'ın tüm Warfan ailesi içinde beyaz saçlı olmayan tek çocuk olması hakkında bir çok söylenti dolanmakta bu söylentilerden kimisi artık Elf tanrılarının Warfan soyunu desteklemediğini kimisi ise çocuğun o aileden olmadığını söyler. Vlad daha küçüklüğünden itibaren denize meraklı bir çocuktu ancak Falkreath'da oturması onun için çok can sıkıcıydı. Bu yüzden daha küçüklüğünde sık sık evden kaçmaya ve sahil kenarlarına gitmeye başlamıştı. İnsanların Warfan klanının tek farklı renkteki saçlı çocuğu olduğu için onunla dalga geçilmesine artık alışmıştı ancak yinede hala sinirine hakim olamaz ve başını sık sık belaya sokardı. Belli bir yaşa geldiğinde ise en büyük çocuk olduğu için klanın başına geçmesi gerekiyordu. Ama o okyanuslarda nam salmak korkusuz bir denizci olmak istiyordu. Bu nedenle 18 yaşına ve klanın yönetimini almasına bir hafta kala şehirden dönmemek üzere kaçtı. Limanda bulunan gemilerden birisine tayfa olarak katıldı ve 2 yıl denizlerde dolaştı. Bu sırada bir çok şey öğrendi kimi zaman ölümle yüzleşti kimi zaman başarılı bir zafer sonrası bir kadının sıcaklığının tadına vardı. Ancak denizlere dehşet saçmakta olan bir korsan gemisinin saldırısı sonrası esir düştü. Bir süre sonra ise mürettebata kabul edildi ve korsanlık yapmaya başladı kısa sürede rütbe atladı henüz 22 yaşındayken 2.Kaptan oldu. Zorlu bir mücadele sonrası kaptan ölünce'de oylama sonucu kaptan ilan edildi. Skyrim'de iç savaş olduğunu duyunca'da karışılıktan faydalanıp yağma yapabileceğini düşündüğü için ise doğduğu topraklara Skyrime dönemeye karar verdi. 
[i][b]Mortes Warfan ve Warfan klanı kimdir?

Ara
Cevapla

#8
ZMgVLV.jpg
( - )

İsim : Krayir
Yaş : 32
Irk :İmperial
Doğum yeri : Cyrodiil

Yaşadığı yer : Skyrim Vahşi Doğası
BabaAdı :Edbor
Anne Adı : Kliophale
Yetenekleri : Mızrak kullanımı ve okçulukta iyidir, Şifalı ve zehirli bitkiler konusunda bilgilidir,Hayvanlarla iletişim kurmakta yeteneklidir ama yalnızlığa alışkın olmaktan insanlarla sosyal ilişkileri berbattır.
Hikayesi : Kliophale Cyrodiil'de bir tapınakta kendini tanrılara adamış bir rahibeydi taki Edbor ile tanışıncaya kadar... Edbor ile olan aşkı şişen karnı yüzünden ortaya çıktığında tapınaktan atılmış kendini birbaşına bulmuştu. Edbor'u heryerde aramış fakat asla bulamamıştı.

Kliophale zorlu yıllar geçirmiş fakat asla Krayir'den vazgeçmemişti.Krayir annesi tarafından ıssızdaki bir kulubede büyütülmüş ve hayata hazırlanmıştı.Krayir 20  yaşındayken Kliophale hasta olmuş kısa bir süre sonra ise  hayata gözlerini yummuştur.Krayir çantasını toplayıp annesinin cenazesiyle beraber kulubesnii ateşe verip kendini doğaya bırakmıştır.Diğer insanlardan pek hoşlanmaz ve güvenmez.Uzun yıllar boyunca içinde yaşadığı,yaşadığımız doğayı korumayı görev edinmiştir. 

Ara
Cevapla

#9
skyrim06.jpg
İsim : Anvil Sirulius
Yaş : 85
Irk : İmperial 
Doğum yeri : Helgen
Yaşadığı yer : IssızKent 
BabaAdı : Olaf
Anne Adı : Emelia
Yetenekleri : Ustaca bir şekilde yay ve kılıç kullanır, At Biniciliğnde muazzam bir yeteneği var.
Hikayesi : Babası Helgende bir demirciydi annesi handa çalışırdı, daha 2 yaşındayken Anvil babasını Alduinin helgene saldırması sonucunda kaybeder,annesi anvili 2 yaşındayken Cyrodiile götürür. 6 yaşındayken annesini kaybeder. Bundan sonra Anvil tek başına kalır, aradan geçen 2 yıl boyunca babasından kalan ok ve yay ile avcılık yapmış ve hayvanları kolay yoldan evcilleştirmenin yollarını aramıştır ve başarmıştır en yakın dostu bir Kurt olan Tegündür.Avcılık sırasında tanıştığı bir yabancıyla evini paylaşması sonucunda evinden atılmıştır.Anvil bu duruma sinirlenmiş ve yabancıyı yay kirişiyle boğmuş cyrodiil muhafızları tarafından yakalandıktan sonra ıssızkente gönderilmiş ve orda 43 yaşına kadar demircilik yapmış ve hangi metalden ne yapılır öğrenmiş ve ustası öldükden sonra demirci ocağını ustasının oğluna bırakmış ve maceraya atılmaya karar vermiş ve ölene kadar tüm skyrim diyarını gezmiş görmediği şekir,köy kalmamış 84 yaşında tüm hayatını anlatan bir kitap yazıp bir gezgine vermiş 85 yaşında ıssızkent'de bir öğlen vakti yalnız başına ölü olarak bulundu.


not:ilk defa rp hikayesi yazdım hatalarım varsa affola ve karakteri daha uzun yaşatıcaktım ama dedim okadar yaşamaya gerek yok 85 kafi Cheesy.
Ara
Cevapla

#10
ErjP1A.jpg

İsim: Thian Titanborn

Yaş: 128

Irk: Nord (Vampir)

Doğum Yeri: Issızkent-Morthal Yolu

Yaşadığı Yer: Volkihar Kalesi

Baba Adı: Ralof (Biyolojik) / Magnus

Anne Adı: Elana (Biyolojik) / Kyne

Yetenekleri:
Gayet yüksek kapasitede bir büyü gücü, hitabet konusunda becerikli, ölümsüzlük (vampirlikten gelen), etkileyici ve manipülatif yeteneklere sahip. Büyü yeteneğini çok kullandığı zaman şizofreni olabiliyor.

Hikayesi:

Thian Titanborn, Son of Magnus, Vadikent Kundakçısı, Kışhisar Katili ve Volkihar'ın ikinci kurucusu. 

Thian 4. Çağ 200 yılında Issızkent'ten Vadikent'e giden bir kervanda Morthal yolunda doğdu. Doğumundan hemen önce kervan saldırıya uğramış ve biyolojik annesi Elana ağır yaralar almıştı. Thian doğduğunda ise hem doğum sancısı hem de aldığı yaralar yüzünden dayanamayan Elana hayatını kaybeder ve Thian'ın ikiz kardeşi Rhian ölü doğar.Doğduğu gün kayıp olan aylar geri geldiği gündü. Bazıları bunun rastlantı olduğunu söylesede  ayların geri dönüş sebebi hala bilinmiyor. Bu kadar rastlantıdan sonra şüphelenen ve mistik şeylere aşırı ilgisi olan Morthal Jarl'ı Ralof ve Thian'ın Morthal'dan ayrılmasına izin vermemiştir. 5 yıl gibi bir süre sonra Morthal'da ki mistik olaylar daha da artınca halk Thian ve Ralof'u sorumlu tutmuş ve onların gitmesi için Jarl a baskı uygulamışlardı.

Baskıları kaldıramayan Jarl sonunda Vadikent'e gitmelerine izin verir vermesinede babası Ralof çok sevdiği eşinin ve doğumda ölen diğer çocuğun suçlusu olarak Thian'ı görür ve 5 yaşında ki çocuğa sert davranmayı yanlış görmez. Zaten yüksek büyü gücünü kaldıramayan zayıf insan aklı Thian'ı şizofrenleştiemiş ve yaşıtları tarafından dışlanmasını sebep olmuştu.

3 yıl Vadikent'te Thian babasının zulmü altında yaşadıktan sonra bir gece uykusunda gördüğü bir kabus yüzünden evini yanlışlıkla yakar ve büyük Vadikent yangınına yol açar. (Vadikent Kundakçısı lakabı buradan geliyordur). Yangın kontrol altına alındıktan sonra Jarl ve adamları Thian'ın yangını çıkardığı keşfetmiş ve onu idam etmek için hücreye kapatmışlardı. Tabii 8 yaşında ki bir çocuğun koca şehri yangın alanına çevirmesi bir takım kuruluşların da dikkatini çekmişti.

Thalmor Valiye Thian'ı satması için yüklü bir miktarda para vermiş ve çocuğu aldıktan sonra Yaztutan adasında gönderildi. Burada 9 yıl boyunca hiç gün ışığı almadan hergün işkence ve testlere tabii tutulduktan sonra PO tarafından kaçmasına yardım edilmiş ve Skyrim de ki KışHisar kolejine gitmişti.

Acınacak halde zayıf, korkmuş ve psikolojisi bozuk olan Thian'ın kendine gelebilmesi için 2 yıl geçmesi gerekmişti. 20 yaşında kendini yeniden bulan Thian bu genç yaşında kolejin em başarılı kişilerinden olmuştu bile. Kendisi ile ilgilenen bir kız arkadaşı ve kardeşim diyebileceği bir arkadaşı vardı. Ta kii o güne kadar. Thian dersi erken bitince kız arkadaşının kaldığı odaya gittiğinde en yakın arkadaşı ve kız arkadaşını yakalamıştı. Düzelen psikolojisi daha da bozulan Thian artık kimseye güvenemez olmuştu.

Kolejdeki bir arkadaşı İle kolejin altında keşfettikleri Magnus'un Gözü ile çalışmaya kendini o kadar kaptırmıştı ki kız arkadaşını unutmuştu bile. Bir gün işler ters gider. Magnus'un Gözü Thian'ın yaptığı büyüye ters tepki verince Kış Hisar sular altında kalmış, Magnus'un Gözü kaybolmuş (Saarthal'a ışınlanmış) ve birlikte çalıştığı arkadaşı şuan ki bilinen adı ile Dunlahin Kahini olmuştu.  (Kışhisar Katili denmesinin sebebi ise bu)

Kolejden atılan Thian bir süre sonra sıradan bir vampir olmuştu. Great War sırasında Elflerden bir intikam yolu alarak İmparatorun tarafında savaşa giren Thian. Titus Mede'ye tavsiyeler versede dinletemez ce savaş kaybedilir. Bir süre sonra Molag Bal'ın dikkatini çeken Thian Molag Bal tarafından  Cold Harbour'a alınır ve burada saf kan vampir olur. Kısa sürede vampirlerin en iyisi ve Molag Bal'ın sağ kolu olan Thian Boetiah'ın kendisini Molag Bal'ın hain planını uyarmasıyla Cold Harbour'dan kaçmaya çalışır ama beceremez ve Pblivion'un derinliklerine işkence görmeye gönderilir. Thian ölü doğan kardeşini burada bulur ve kaçmaya fırsatı olduğunda ilk onu gönderir ama bu fedakarlığı yüzünden kendisi uzun süre çıkamaz.

4. E 201 yılına kadar işkence gören Thian sonunda kaçmayı başarmıştır. İlk olarak Zivleria ardından da Petrova ile olan arkadaşlıkları ile bu yabancı kaldığı dünyaya adepte olabilmişti. Petrova ile birlikte Volkihar'da Harkon'a karşı savaşmış ve Harkon'u yenerek Volkihar'ın başına Serana geçirip Volkihar'ı bir daha inşaat etmiştir. (Volkihar'ın İkinci Kurucusu)

Bu zaman aralığında Petrova ile evlenmişti. Molag Bal'ın işgaline karşı savaşmış ve bu savaşta en yakın arkadaşı dediği Neator'u öldürmüştü.

Thian ile Petrova'nın evliliğinde üç çocuk meydana gelmişti. Mutlu mesut yaşarken Kyne'nin Thian ve Rhian'ı Golden City'e (Benim yarattığım Aethrius ta ki Tanrıların kaldığı Altından ve Gümüşten yapılma bir şehir) istemesi ve bunun için baş elçi ve sağ kolu Eazel'i göndermesi ile bu mutlu aile tablosu dağılma noktasına gelmişti. Harkon ce Zivleria'nın intikam için geri dönmesi. Eazel'in Thian'ı kontrol altına alması ile 3 taraflı bir savaş başlamıştı. 

Savaşın sonunda ne kadar Volkihar kazansada Thian, Rhian ve Petrova ölmüştü. Thian ve Rhian ruhları Golden City'e çekildikten sonra bir yolunu bulup kaçmayı başarmış Nirn'e döndüklerinde Petrova ile karşılaşmışlardı pek hoş bir karşılaşma olduğu söylenemezdi.

O sıralarda başlayan Hircine ve kurt adam olayları yüzünden Titanborn çifti en büyük kızları Joralara hariç iki çocuklarınıda kurt adam saldırılarında kaybetmişti. Petrova bunun verdiği yıkıntı ile Tamriel'i terk etmiş. Thian ise Skyrim'de kalarak çocuklarının intikamını almıştı ama o günden sonra Petrova'yı hiç görmemişti. Bu halleri kardeşi ile arasının açılmasını neden olmuştu.

Geçen süre zarfında pek çok macera yaşayan Thian eşi Petrova'nın dönüşü ile adeta yeniden doğmuştu. Yeni yoldaşı yarı-ejder Mour ile birlikte maceradan maceraya koşan Thian kardeşi ve Volkihar'ileee arasındaki sorunları çözmüş ve eski hayatına geri dönmüştü..


 Dikkat bu yazının yapılan Rp ler sonucu güncellenebilme yeteneği vardır.
Ara
Cevapla

#11
İçeriği GösterGörünüşü:

Adı - Soyadı : Venshan Akpala

Irkı : Snow Elf 

Doğum Tarihi : Üçüncü Çağ

Yetenekleri  - Sahip Olduğu Eşyalar : Demir Hançeri, Gizlilik Yeteneği, Ticaret Yeteneği ve Büyüye Yatkınlık

Yaş : 322

Anne Adı : Iwen

Baba Adı Teredhor

Yaşadığı Yer : Skyrim - Morthal ve Issızkent Ormanları

Doğduğu Yer : Skyrim - Blackreach

Hikayesi : 

Bir Snow Elf kabilesinin en küçük kızı olarak doğmuştu. Babası ve Annesinin kendisini yanlız bırakması, onu doğal yaşama itti. Şehirlere nadiren ticaret için uğrardı. Bir süre sonra iletişimi kesildi. Kendi, ormanda yanlız bir şekilde 322 sene geçirdi. Her şey Dördüncü Çağ'da tekrar başlıyordu.
Ara
Cevapla

#12
Adı : Valyra

Irk : Kuzeyli

Yaş : 20

Dini İnanç : Kyne ve Shor (Başka bir tanrıyı bilmiyor.)

Bildiği Dil : Ortak Dil, Ejder Dili, Akaviri Dili

Lakap : Dragon Queen

Yetenekler : Yenilenme, Yıkım, Thu'um

Bildiği Nidalar : "Yol-Garoon-dinok", "Krah-Od-Golah", "Sun-Kinbok-Kun", "Kaz-Tahrodiss-Dinok", "Fus-Ro-Dah", "Yol-Toor-Shul"

Anne Adı : Mirai(Biyolojik)/Kyne

Baba Adı : Sarfing(Biyolojik)/Shor

Görünüş : 
ALA9Q0.jpg

Hikaye : 
Tsaesci ler Akaviri deki insanların hepsini yedikten sonra Tamriel'e dadandılar ve görünmeden teker teker hiçkimse anlamadan insanları alıp yiyorlardı ama bunun yerine insanların ineklere yaptığı gibi bir acımasız yöntem seçtiler büyütüp sonra yeme... Bu şekilde bir inek gibi insan üretimine geçtiler. Ejderhalara yaptıkları gibi Tamriel insanlarınıda yemeye başladılar.Valyra ve Annesi Mirai'de aynı şekildeydi ama Annesi Mirai yenilmeden önce bir Sepete Valyra'yı koyup yanına 4 ejder yumurtası koyduktan sonra nehire saldı ve hayatta kalıp bu 4 ejderhanın onu korumasını umdu. Valyra bir süre sonra hiç bilmediği bir yere gelmişti ve kendisi çok küçüktü hiç bir şeyin farkında değildi ama Kyne ona sahiplik edip korumaya başlamıştı bir süre sonra tek başına Ortak dil, Ejder dili ve Akaviri dilini çözmüştü ve Ejder yumurtaları teker teker kırılmaya başladı ilk önce beyaz bir ejderha vardı ilk onla tanışmıştı arkasından diğerleri gelmeye başladı en son gelen ise alev renginde bir ejderhaydı çocukluk zamanında hep onlara bakıp birlikte oyun oynadılar. Bir süre sonra hepsi büyümüştü ve geçmişlerini aramaya başladılar bu arayışlarında Tosh Raka ya rastladılar ve o ejderhaların kalabileceği bir yer olduğunu söyleyince orada kalmaya karar verdiler.
[+] bluestorm02 isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
Ara
Cevapla

#13
NpqDDg.png
"Adı, "Kjar-Folcred"

Soyadı, "Ingmarssen"

Yaş, "Yüz on bir"

Doğum Tarihi, "Dördüncü Çağ, Yüz otuz dokuz"

Irk, "Kar Elfi genetiği taşımakla beraber, Nord"

Yetenekleri, "Hitabet, Tek el kılıç, Ağır zırh, Yıkım büyüleri"

Yetenek Durumu, "Üstat, Üstat, Üstat, Kalfa"

Eşyaları, "Mürekkep kabı, Fırça, Ağır pullu zırh seti, Çelik kılıç, Kızıl pelerin, Çelik balta"

Soy Ağacı,

p0oYgo.png
yEMXOL.png
Lügat, "İnsan dilleri, Elf ağız biçimi, Daedrik lisan, Ortak dil, Kadim Kuzeyli dili, Thu'um lisanı"

İnanç, "Hermaeus-Mora"

Babası, "Son Ingmarssen İmparatoru Hallvard"


Annesi, "Kjolone Ingmarssen"

Kilo, "104,4 kiloya sahip"

Boy, "2,02 metre boyunda"

Hanedan, "Ingmarssen"

Eşi, "Torwith Ingmarssen"

Hikaye,

Soylu rütbesini kaybetmeye başlayan İmparator soyundan gelen, güçlü bir hükümdarın oğlu olarak dünyaya geldi. Gençliğinde özel eğitim aldı ve sık sık savaşçılık eğitimi, özel dil eğitimi aldı. Onun ilk  emellerini belirleyen söz,"benim gözlerime fanilikten perde inmişti" oldu. Entrikalarla uğraşmadığı için tahttan geri çekildi. Kimseyle uğraşmadan araştırdı öğrendi, Hermaeus-Mora'nın dinine başvurdu ve çalışmalarına yoğun olarak devam etti. İnsanlarınElflerin ve hatta sırlara nail olamayan başka canlıların zihinlerini kullanıp anlayabilmeleri için yoğun çaba sarf etti. Bir çok kitap yazıp, canlıların hizmetine sundu. Bir yolculuğunda Thu'um hakkında bilgi aldı ve onu çok iyi kavradı.

Büyük Savaş gerçekleşirken, Yedek Lejyon'a seferberlik adına katıldı ve yurdunu başarıyla savundu. Ordudan ayrıldıktan sonra, kalan varlığıyla bağlantısının bulunduğu dostuyla buluştu ve araştırmalarını genişletti. Bir gemi satın aldı, denizi bu gemiyle gezdi ve sık sık notlar alıp dolaştı. Savaşçı ruhlu olduğu için, istese yağma da yapabilirdi, Diğerlerine karşı, çok uzun süre yaşadı.
Savaşmaktan bir haber değil, her zaman savaşabilirdi ve büyüleri de etkin kullanabilirdi. Muhtemelen bir oğlu da vardı. Eğer, istediği bilgiyi alamazsa zor kullanarak almaktadır.

Artık, onun gözü daha ilerdeydi. Yapacağı onlarca şey, yazacağı onlarca kitap ve onlarca öğreneceği ilimler vardı. Babasının ve atalarının onurunu yerde bırakmayacaktı. Çünkü o, Kjar-Folcred idi! 


O artık, okyanusların ortasında, katibi ve çırağıyla yaşamakta... Bir zamanların, haşmetli imparatoru.
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Role Play - Genel Kurallar Diist Kiin 0 121 14.03.2017, Saat: 05:19
Son Yorum: Diist Kiin
  Role Player Grubu - Başvuru Diist Kiin 0 121 14.03.2017, Saat: 04:49
Son Yorum: Diist Kiin
  Role-Play | KADEME-I | Skyrim İç Savaş AvP.Love 243 5,192 23.12.2016, Saat: 07:44
Son Yorum: bluestorm02
  Role-Play | Başvuru AvP.Love 0 363 23.10.2016, Saat: 06:04
Son Yorum: AvP.Love
  Role-Play | RD - Rol Dışı Sohbet AvP.Love 14 747 23.10.2016, Saat: 05:21
Son Yorum: AvP.Love