Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Role-Play | RD - Rol Dışı Sohbet

#1

1N6OPj.png

Bu bölümde normal rol konusundan ziyade rol dışı sohbetler gerçekleştirilecektir.


Bu bölümde sadece rol ile ilgili sohbetler dönecektir. Örneğin favori rolünüzden bahsedebilirsiniz bir kişiyle girdiğiniz güzel rollerden bahsedebilirsiniz komik bulduğunuz rollerden bahsedebilirsiniz. Bunun gibi sohbetler döndürebilirsiniz ve sadece RP bölümündeki rolleriniz ile ilgili sohbetler olacaktır.

Bunun dışında sohbet yapanların yorumları silinecektir.

Konu kilitli kalacaktır Role-Play serüvenimiz başlayınca kullanıma açılacaktır.


Ara
Cevapla

#2KADEME (1) - Isınma ve Alışma.

[member=6140]Folcred[/member] [member=2622]Sesl1harf[/member] [member=3419]savastutkunu67[/member] [member=4621]Alff K.[/member] [member=3223]Legolas[/member]  [member=2675]bluestorm02[/member]  [member=6599]Goldendarkness[/member]  [member=6946]Auindel[/member] [member=5354]ugurcanlsm[/member]  [member=59]Meridia[/member]  [member=6910]PapaMidnite[/member] [member=5776]Brond[/member]  [member=5863]Karyus[/member]


Merhaba RP Üyeleri, Bölümün Moderatörü olan [member=2008]LichKing[/member]  kış boyunca forumu bırakmış duurmda okul nedenleriyle. Aslında onun bırakmasıyla bölüme yeni moderatörler almayı düşünüyordum bölümü bende bırakıp ama bir süre daha idare etmeye karar verdim.

Şimdi bir role play başlatmaya hazırlanıyorum kademe bir adında bir role play'a başlayacağız bu başlayacağımız rol herkesin bir birlerine alışma amacında olacak roldür zar sistemi olayını birazdaha geliştirmek adına yapmayacağım, Fakat yapacağınız rolleri gerçekçi yapmanızı rica ediyorum unutmayın bu kademe bir herkesin alışma amacında olacaktır.

Şimdi arkadaşlar herkes konuda ne zaman başlamalıyız ve rp nin konusu skyrim'in iç savaş konularıne vesair bağımlı olsun yoksa başka bir tamirel dünyasında geçip öylemi devam edelim buna tartışmayla karar vereceksiniz. bende sizi izliyor olacağım. herkes ortak karara veya en çok hangi karara varırsa ona göre bir konu açacağım ve roller başlayacak.

Altını çiziyorum. KADEME (1) Herkesin birbirlerine alışma amacında olacaktır, ve Role play'e biraz olsun tercübe edinme amacında yapılacaktır, Deneme Eğitimi gibi düşünün yine istediğiniz tür rol yapabileceksiniz ama lütfen Rolleriniz Lore olsun. Ben zaman zaman Sizin rollerinizi izliyor olacağım.

Bu konuda yorum olarak Rol'ün nerede geçeceği ve hikayesi elder scrolls hikayesine bağımlımı yoksa bağımsızmı olacak yazabilirsiniz.

Ara
Cevapla

#3
İç Savaş'ın devam ettiği vakitler olması en iyisi, elf vs. insan, stormcloak vs. empire rp'si yapmak isteyenler sıkılmasın.
Ara
Cevapla

#4
Başka Tamriel dünyasında bozuyor nedense,alıştırma ve rp ye ısınma olacağı için iç savaş daha iyi olabilir.
Ara
Cevapla

#5
Bence de iç savaş ile başlayalım herkesin aşina olduğu bir konu sonuçta.
Ara
Cevapla

#6
Bence RP bir hafta sonu başlamalı çünkü insanların çoğu kış döneminde olduğumuzdan dolayı hafta içi okula veya işe gidiyor. Bu sebepten dolayı hafta sonu başlarsak insanların gün içinde normale göre daha az işleri olacağı için konuyu anlamak ve alışmak için daha çok vakit ayırabilirler. Hem bu sayedede konu daha seri ilerleyeceği için bir şeyler yerine daha çabuk oturur.
Ara
Cevapla

#7
İç savaş olsun bencede. Cheesy

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ara
Cevapla

#8
(28.09.2016, Saat: 10:07)savastutkunu67 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bence RP bir hafta sonu başlamalı çünkü insanların çoğu kış döneminde olduğumuzdan dolayı hafta içi okula veya işe gidiyor. Bu sebepten dolayı hafta sonu başlarsak insanların gün içinde normale göre daha az işleri olacağı için konuyu anlamak ve alışmak için daha çok vakit ayırabilirler. Hem bu sayedede konu daha seri ilerleyeceği için bir şeyler yerine daha çabuk oturur.

[member=3419]savastutkunu67[/member]

Role play zaten hemen başlamayacak şuan için konu anlaşması yapıyoruz rp başlayacağı zaman en geç cuma günü cumartesi günü başlatmayı düşünüyorum insanlar konuyu görüp iyice yorumlarını yapıp tartışsınlar. Acelemiz yok bu konuyla ilgili Smile

Ara
Cevapla

#9
Konuları biz başlatacağız, değil mi?
Ara
Cevapla

#10
(29.09.2016, Saat: 04:12)Folcred link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konuları biz başlatacağız, değil mi?

Bu soru sadece role play'in zamanı nerede ve hangi şekilde olsu, Sizi kişisel karakter konularınızı kendiniz başlatabilirsiniz zaten ama bu konuları yaparkende role play'in asıl konusu olan iç savaş olacak yani davranışlarınız ona göre olacak. Bu gidişle zaten iç savaş konusu seçilecek gibime geliyor
Ara
Cevapla

#11
E peki bari karakterlerimiz taraf seçebilecek mi ?
Ara
Cevapla

#12
(01.10.2016, Saat: 08:35)Auindel link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:E peki bari karakterlerimiz taraf seçebilecek mi ?
Elbette

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ara
Cevapla

#13
Bölümde her hangi bir gelişme var mı? Dönem yoğunlu nedeniyle bir süre aramı verdiniz?
Ara
Cevapla

#14
(16.10.2016, Saat: 10:08)savastutkunu67 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bölümde her hangi bir gelişme var mı? Dönem yoğunlu nedeniyle bir süre aramı verdiniz?
Lich King foruma ara verdiği için AvP yeterince ilgilenemiyor bölümle,kısa zamanda gelişme olmaz muhtemelen. Ama bir ara denemelik tarzda bir konu açılacak,duruma göre devam edilecekti en son. Belki AvP el atarsa yakın zamanda ilerleme olur.
Ara
Cevapla

#15
Bölümle ilgileneceğim fakat yeterince üyeden cevap alamadım kademe 1 için o yüzden şimdiden iç savaş olarak karar verilmiştir KADEME 1 konusuna gerekli eklemeleri alımları yapınca konuyu açacağım ve rollere başlayabileceksiniz unutmayın yanıtta yazdığım kurallar geçerlidir Smile
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Role Play - Genel Kurallar Diist Kiin 0 118 14.03.2017, Saat: 05:19
Son Yorum: Diist Kiin
  Role Player Grubu - Başvuru Diist Kiin 0 121 14.03.2017, Saat: 04:49
Son Yorum: Diist Kiin
  Doğunun Gizemi [ROL DIŞI] LichKing 702 12,372 12.03.2017, Saat: 07:47
Son Yorum: Folcred
  Interregnum[Rol Dışı] bluestorm02 549 7,352 08.03.2017, Saat: 06:59
Son Yorum: PhantomDancer
  Alacakaranlık [Rol Dışı] bluestorm02 1,376 20,298 06.03.2017, Saat: 11:32
Son Yorum: Starkiller