Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Skyrim'deki En'leriniz

Hmm.. ilginçmiş. 
O kadar hardcore lore'm yok benim Cheesy Bildiğim sovngarde'ta tek nordlar var. Başka ırk yok. 

Abanoz savaşçı mı Redguard tanrısı? :O Onu anlamadım.
Ara
Cevapla

Evet, Ebonarm adlı bir Redguard inancındaki Savaş Tanrısı.

Bu arada Sovngarde'da Atmoralılar, Nedeler ve Nordlar var. Büyük ihtimal eskiden kalma Ehlnofeyler de var. Bizim gördüğümüz en yaşlı kişi Ysgramor. Skyrim'e ayak basanlar var sadece Sovngarde'da. Yoksa ta Gezginlerden beri ölü alınıyor büyük ihtimal Cheesy
Ara
Cevapla

Ebonarm olduğu fanlar tarafından ortaya atılmış bir teori bir Lore bilgisi değil söylemekte fayda var.
[+] LorkhaN isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Ara
Cevapla

resim

"The time has come. I have done all that can be done. There is nothing left. No quest to be undertaken, no villains to be slain, no challenges to face. Except for you. You are my last challenge. Only you can send me to Sovngarde with honor. Make your preparations. When you are ready, come find me at my last vigil."

"Zaman geldi. Yapılacak her şeyi yaptım. Geriye bir şey kalmadı. Yapılacak hiçbir görev, yenilecek hiçbir düşman, yüzleşilecek hiçbir mücadele kalmadı. Sen hariç. Sen benim son mücadelem olacaksın. Sadece sen beni onurlu bir şekilde Sovngarde'a gönderebilirsin. Hazırlıklarını yap. Hazır olduğunda, beni nihai nöbet yerimde bul."

Skyrim 2 küsur senedir bilgisayarımda duruyordu. Gönül rahatlığıyla silebilmek için son 3 gündür Dragonborn DLC'sine girişip bitirdim, bütün achievementları aldım. Onca saat çözülemeyecek sıkıntı çıkarmayan Skyrim bu 3 gündür bug'tan bug'a atladı. Ben de düzeltebilmek için koddan koda atladım. Geriye sadece Ebony Warrior kaldığını bildiğimden onu aramaya başladım.

Ebony Warrior'un oyuncunun yansıması olduğunu görmek çok güzel bir deneyim oldu benim için. Sözleri birebir oyuncuyu anlatıyor, bütün questler tamamlandı, bütün bosslar kesildi, artık oyunun sonuna geldin. Tasarım olarak da oyuncu gibi yapılmış, kılıç ve yay kullanabiliyor. Nida atıyor, iksir ve büyü kullanıyor. Bunları da bayağı akıcı ve hızlı yapıyor ha. (şerefsiz) Resmen oyun boyunca kestiğim düşmanlarla empati kurdum, onların gözünden nasıl göründüğümü anladım. Kimler akıl ettiyse çok güzel etmiş. Ebony Warrior'a göre zayıf gittiğimden epey uğraştırdı, 6-7 saat kesemedim. Sinirlendim ama bir yandan da oyuna ilk başladığım zamanları hatırlattı, o zamanlar Hagravenlar için yarım saat taktik yapardım. Sonrasında oyunu çözüp çok güçlenince tadı kaçmıştı oyunun.

Sonunda yenmeyi başardım. Cesedi kaybolacağından itemleri bırakmak istemedim, ama bu savaşçıyı çıplak bırakmaya da içim elvermedi. Bury the Dead modunu kurdum, cesedini "nihai nöbet yeri"ne taşıdım ve mezar yaptım. Yanında bağdaş kurup güneşin batışını izledim. Çok güzel bir savaştı, Skyrim gibi bir oyun için de çok güzel bir sondu. Skyrim'de yaşadığım en güzel an diyebilirim. Velhasılıkelam; Zaman geldi. Yapılacak her şeyi yaptım. Geriye bir şey kalmadı. Yapılacak hiçbir görev, yenilecek hiçbir düşman, yüzleşilecek hiçbir mücadele kalmadı. Artık mutlu bir şekilde temelli veda edebilirim Skyrim'e.  sir
[+] Sesl1harf isimli üyenin iletisini 4 üye beğendi
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Skyrim İç Savaşı mertusta 2,195 85,155 16.09.2017, Saat: 02:43
Son Yorum: kaja
  Rüyasında bile Skyrim Oynayanlar wallkink 22 734 08.09.2017, Saat: 03:19
Son Yorum: aslan4111
  Game Of Thrones ile Skyrim Benzerliği wallkink 19 670 04.09.2017, Saat: 08:00
Son Yorum: Sauron
  Skyrim de Erkek mi yoksa Kadın Karaktermi tercih edersiniz ? SakataGintoki2 57 1,829 01.09.2017, Saat: 06:00
Son Yorum: SakataGintoki2
  Skyrim bir RPG oyunu değil enjonkou 91 4,783 29.08.2017, Saat: 10:39
Son Yorum: süleyman maik