Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Skyrim Special Edition Türkçe yama kurulumu sonrası yok olan eşyalar.

#1
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle Türkçe yama için teşekkür ederim. Soruma gelecek olursam skyrim special edition da Türkçe yama kurulumu sonrası maymuncuk oyundan siliniyor. Hileyle bile çantama düşmüyor. Mod düzeni (Loot/SSEEdit) yaptığımda da sorun görülmüyor. Ayrıca oyunda ki bazı eşyalar mesela şişeler(genelde şarap şişeleri) alınamıyor. Bazı zırh parçaları da alınamadığı gibi. Bir nevi bu eşyalar oyundan silinmiş gibi... Türkçe yamayı kapatıp oyuna girince kaybolan, alınamayan eşyalar düzeliyor.Türkçe yamayı açıp oyuna girince sorun devam ediyor. Oyun steam sürümü orjinal. Steam üstünden dosya doğrulamasını denedim yinede olmadı. Oyunu sade fazla mod kullanmadan oynuyorum. Onlarda oyunla stabil. Aklıma başka bir şey gelmediği için danışmak istedim. Bu tarz bir hatayla karşılaşan arkadaşlar oldu mu? Bu sorunu nasıl çözeriz bilen var mı? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
Ara
Cevapla

#2
(11.10.2017, Saat: 19:40)Kafes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar. Öncelikle Türkçe yama için teşekkür ederim. Soruma gelecek olursam skyrim special edition da Türkçe yama kurulumu sonrası maymuncuk oyundan siliniyor. Hileyle bile çantama düşmüyor. Mod düzeni (Loot/SSEEdit) yaptığımda da sorun görülmüyor. Ayrıca oyunda ki bazı eşyalar mesela şişeler(genelde şarap şişeleri) alınamıyor. Bazı zırh parçaları da alınamadığı gibi. Bir nevi bu eşyalar oyundan silinmiş gibi... Türkçe yamayı kapatıp oyuna girince kaybolan, alınamayan eşyalar düzeliyor.Türkçe yamayı açıp oyuna girince sorun devam ediyor. Oyun steam sürümü orjinal. Steam üstünden dosya doğrulamasını denedim yinede olmadı. Oyunu sade fazla mod kullanmadan oynuyorum. Onlarda oyunla stabil. Aklıma başka bir şey gelmediği için danışmak istedim. Bu tarz bir hatayla karşılaşan arkadaşlar oldu mu? Bu sorunu nasıl çözeriz bilen var mı? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Bende SE alacağım,eskiden xbox'da yamasız oynuyordum (ingilizce biliyorum) fakat yamalı oyunun keyfi çıkar diye düşünüyorum.Umarım aynı şey olmaz.Olursa konuya destek vereceğim.
Ara
Cevapla

#3
Yamanın güncellenmesi gerekiyor.
Cevapla

#4
Veya SE almak pişmanlıktır.Skyrim alın 30 lira normali,sisteminiz iyi ise indirin grafik modlarını.

Alın size Skyrim.Ayrıca daha fazla mod var.

Konuya dönersek mertusta'nın dediği gibi büyük ihtimalle yamayı güncellersen sorun düzelebilir.Düzelmez ise cevap yazarsın.
Ara
Cevapla

#5
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Kullandığım yama [PC] Skyrim - Special Edition Turkish Localization Pack. Yamayı indirdiğim site bethesda.net. Sanırım bu yamadan daha güncel haline ulaşamam. Aslında steam kütüpahanem de her iki skyrim sürümü de mevcut (SkyrimSE'yi bethesda hediye etmişti). The Elder Scrolls V: Skyrim oynarken Delphine bug yüzünden çaresiz kalıp oyunu kaldırıp 64 bitlik yakışıklı SkyrimSE yükleyip sıfırdan oynamayı tercih ettim. İki sürümde de hüsran... Türkçeleştirmek için harcadığınız emeğinize tekrar teşekkür ederim.
Ara
Cevapla

#6
(12.10.2017, Saat: 09:17)Kafes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Kullandığım yama [PC] Skyrim - Special Edition Turkish Localization Pack. Yamayı indirdiğim site bethesda.net. Sanırım bu yamadan daha güncel haline ulaşamam. Aslında steam kütüpahanem de her iki skyrim sürümü de mevcut (SkyrimSE'yi bethesda hediye etmişti). The Elder Scrolls V: Skyrim oynarken Delphine bug yüzünden çaresiz kalıp oyunu kaldırıp 64 bitlik yakışıklı SkyrimSE yükleyip sıfırdan oynamayı tercih ettim. İki sürümde de hüsran... Türkçeleştirmek için harcadığınız emeğinize tekrar teşekkür ederim.

Yamayı yükleyen kişinin güncellemesi gerekiyor sizlik bir durum değil.

http://steamcommunity.com/id/technobecet   Bu kişiye mesaj atabilirsiniz.
[+] mertusta isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Cevapla

#7
Teşekkür ederim. Kendisine steam üzerinden ulaşmaya çalışacağım. Herkese iyi oyunlar.
Ara
Cevapla

#8
Merhaba arkadaşlar, Türkçe Yama'daki sorun anlatıldığına göre yine SKSE'den kaynaklanıyor. Bu konu hakkında bu cumartesi çalışmalara başlayacağım. Ne kadar süre içersinde sorunu çözerim bilemem. Ama çözdüğüm zaman size bilgilendirme sağlayacağıma emin olabilirsiniz.
[+] TechnoBeceT isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Ara
Cevapla

#9
(12.10.2017, Saat: 16:43)TechnoBeceT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar, Türkçe Yama'daki sorun anlatıldığına göre yine SKSE'den kaynaklanıyor. Bu konu hakkında bu cumartesi çalışmalara başlayacağım. Ne kadar süre içersinde sorunu çözerim bilemem. Ama çözdüğüm zaman size bilgilendirme sağlayacağıma emin olabilirsiniz.

Alakanız için çok teşekkür ederim. Kolay gelsin, emeğine sağlık.
Ara
Cevapla

#10
Arkadaşlar, bugün izinliydim ve denemelerimi incelemelerimi yaptım, sorunun kaynağını bulduğumu düşünüyorum ancak iş hayatım sebebi ile biraz zaman alabilir, en kısa sürede halledeceğime emin olabilirsiniz. Bir daha ki cumartesi'ye kadar hallederim diye düşünüyorum.
[+] TechnoBeceT isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
Ara
Cevapla

#11
Arkadaşlar, şuan türkçe yamadaki işlemler tamamlandı, ancak bethesda.net üzerine yüklemekte sıkıntı yaşanmakta. O sorunu çözene kadar bir arkadaşa test etmesi için gönderdim. O testi tamamlayınca, bethesda.net üzerinden güncel sürümü yayınlayacağım.
Ara
Cevapla