Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Skyrimde Çoçuğun Olsa Nasıl Yetiştirirsin ?

#76
Solitude veya Akçay'da yetiştirirdim. Çocukken sokağa salardım oynamayı öğrenirdi. Ayrıca savunmayı da öğretirdim. Uygun yaşa geldiğinde Thu'um öğrensin diye Kırsakallar'a gönderirdim, özellikle büyüyü iyi kullanabilsin diye koleje yollardım. Ayrıca isterse ozanlar kolejine de gönderirdim. İleride bir problem çıkarsa bir handa çalışma fırsatı bulabilir belki. Yetişkin olduğunda ise eğer maceracı falan olmak isterse salardım veya isterse bir şehre yerleştirirdim.
Ara
Cevapla

#77
Oyundaki karakterime uygun olarak cevap vermem gerekirse, çocuğu güvendiğim bir aileye bırakır ve hiçbir zaman doğrudan temasa geçmezdim. O kadar çok kötü organizasyonu yok edip birilerinin damarına bastım ki, eninde sonunda birisi çıkıp çocuğuma zarar verecektir. Bu yüzden aramızdaki bağlantı ne kadar az olursa o kadar iyi olurdu. Belki büyüyünce okuması için yaptıklarımın nedenini açıklayan bir mektubu o aileye bırakırdım, o kadar.
[+] vatansever isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
Ara
Cevapla

#78
@vatansever

Gözlerim doldu.
[+] muhamet4434 isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Ara
Cevapla

#79
Peki ana karakterime göre düşünürsem.  Kendine güvenen bir vampir büyücü, kendine guvendiginden daha cok güvendiği bir vampir eşi ve kılıç kullanımında usta bir ikiz kardeşi ve reforme edilmiş ve vampir ailelerinin yaşadığı bir Volkihar kalesi. Çocuğun yeteneklerine göre eğitimini veririm. Yapabiliyorsam kendim yapamiyorsam o konuu hakkında en yetenekli kisileri bulurum. Tabii vampirlerin arasına getirmek pek kolay olmaz eğitmeni ama olsun buluruz bir yolunu. 8 yaşından itibaren insanların arasında dikkat cekmemesi icin ara sıra sehir ve kasabalara götürür. Orada insanlarla nasıl iletisim kurulacağını ve onlarin arasinda fark edilmeden nasıl yaşayacağını öğretirim.  Yaklaşık 50 senelik  her yönlü bir eğitimin ardından onu hayatı artık kendi tecrube etmesi ve kendi yazgisini yazmasi  icin serbest bırakırdım.
[+] LichKing isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
Ara
Cevapla

#80
Akçay'da ki hatun demircinin yanına çırak verirdim. Demirci olmasını söylerdim. Herkes savaşçı olacam onu kesicem bunu kesicem en baba ben olacam diye geziniyor ne de olsa ortalıkta. Haydutundan yeminlisinden ejderdoğanına kadar. Silah maden satışları iyidir iyi para kazanırdık. Hem akçay merkezi bir yer. Herkes istisnasız akçay'a sıkça uğruyor haritanın tam ortasında olmasından dolayı. Hem orayı severim bende orada yaşadığımdan çocukta oralarda büyüsün. Hemde akçaydaki demirci hatun güzel şimdi hakkaten. Bir adam vardı yanında.. eşimidir akrabasımıdır yardımcısımıdır nedir bilemem de mühim değil. Skyrimdeyiz sonuçta.. Ara karanlık kardeşliği ver biraz altın. Bir iki güne tertemiz sıkıntı yok.

Yoldaşlardan da uzak durmasını söylerdim. Canavar olmasına izin vermem.
Demir döve döve belli bi' güce geldiğinde. Belli bir yaşa geldiğinde takılmasına maceralara gitmesine izin verirdim. Gelişmeden adam olmadan olmaz ama. Boşuna mırt gitmesin meftunlara haydutlara.

Şimdi baktım da hem imperialmiş bak Adrianne. Miss gibi ailesi olur.
Ara
Cevapla

#81
Kızda olsa oğlanda olsa büyüyene kadar yavaştan büyü eğitimi aldırır sonra winterhold'a yatılı okula gönderip hanımla kafa dinlerdik.
Ara
Cevapla

#82
(09.01.2017, Saat: 00:46)Meridia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kızda olsa oğlanda olsa büyüyene kadar yavaştan büyü eğitimi aldırır sonra winterhold'a yatılı okula gönderip hanımla kafa dinlerdik.
Yücelerin yücesi daedrik prens @Meridia'nın hanımı. huh
Ara
Cevapla

#83
Solitude'daki evi alır annesiyle birlikte oraya yerleştirirdim. Okusun, bizim gibi cahil olmasın. Tarih öğrensin, fizik öğrensin, matematik öğrensin, ejderya peşinde koşmasın düzgün bir hayatı olsun isterdim Cheesy

Ben yanında pek olamazdım sanırım, bizim gibi adamların yuvası olmaz Cheesy Cheesy
Ara
Cevapla

#84
(08.01.2017, Saat: 21:30)muhamet4434 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @vatansever

Gözlerim doldu.

İçeriği GösterSpoiler:
Ara
Cevapla

#85
Wink 
(09.01.2017, Saat: 00:51)Newoooo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yücelerin yücesi daedrik prens @Meridia'nın hanımı. huh

Tanrıların cinsiyeti yoktur nasıl isterlerse öyle görünürler  Cool
Ara
Cevapla

#86
ben ona gizliligi hirsizligi kimseler gorunmeden para calmayi ogretirdim eğer hicbir meslek sahibi olamaza bile gecimini saglardi sinrada suikastcilgi ogretirdum kendisine bulasanlari oklariyla öldürürdü

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ara
Cevapla

#87
(09.01.2017, Saat: 23:50)hjalti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben ona gizliligi hirsizligi kimseler gorunmeden para calmayi ogretirdim eğer hicbir meslek sahibi olamaza bile gecimini saglardi sinrada suikastcilgi ogretirdum kendisine bulasanlari oklariyla öldürürdü

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

14d.jpg 
Senin oğlan  Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
[+] ibodala isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
Ara
Cevapla

#88
(10.01.2017, Saat: 00:04)ibodala Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 14d.jpg 
Senin oğlan  Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
benimkisi nord olacak ama

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ara
Cevapla