Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Static Mesh Improvement Mod - SMIM

#1
Bu tanıtımımızda gerçekten mükemmel bir detay modunu öğreneceğiz. Modun adı kısaca SMIM. Oyundaki neredeyse bütün "ya şu bethesda şurayı az daha düzgün yapabilirdi" denilebilecek şeyleri kaldırıyor. Tanıtıcı olarak bizzat şiddetle öneriyorum. Bilgisayarınız pek iyi değilse,mesela low'da oynuyorsanız pek tavsiye etmem. Ancak bir iki Enb ve Ultra High ile dudaklarınızı uçuklatacak bir mod.

8655-1-1344844621.jpg

Mod sıklıkla güncelleniyor. Modu aynı zamanda GEMS'te de bulabilirsiniz. Modun yapımcısı,yapacaklarım listesini asla bitmeyecek olarak nitelendiriyor. Bu arada yapımcı Unofficial Skyrim Patch'ı ve Unofficial High Resolution Patch'ı öneriyor. Önerdiği diğer modlar arasında ise W.A.T.E.R var. Mod sayfasında diğer önerileri görmeniz mümkün.

İçeriği GösterSMIM'in getirdiği yenilikler:

Modu buradan indirebilirsiniz.
Ara
Cevapla

#2
Zaten ENB var. Bi de bunu yüklersem bilgisayar yanar sanırım...  Cheesy
Paylaşım için Thanks...  Cheesy
Ara
Cevapla

#3
İpler beni gerçekten sinir ederdi. Bunun için ideal.  huh
Ara
Cevapla

#4
Bunun gibi yaklaşık 100 değişim var. Kartallar ölünce kafaları gözükmüyor onu bile değiştimişler..
Ara
Cevapla

#5
Bethesda artık intihar çünkü eğer Online'da böyle olacaksa almayacağım.  Sad
Ara
Cevapla

#6
Eğer bu değişimlere vakit harcasalardı şu an hala "Skyrim 1 yıl sonra çıkacak huu huu" muhabbetleri yapıyorduk Cheesy
Ara
Cevapla

#7
(14.08.2013, Saat: 16:41)Lorkhan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eğer bu değişimlere vakit harcasalardı şu an hala "Skyrim 1 yıl sonra çıkacak huu huu" muhabbetleri yapıyorduk Cheesy

Keşke yapsaydık ama oyun böyle olsaydı. Bende vakit var beklerim.  huh
Ara
Cevapla

#8
Modları indir bence daha iyi. Hem bir adet Bethesda bunlara 3 yıl ayıracakken,yüzlerce mod grubu bunları her gün güncelleme şansı buluyor. Bethesda'nın hızının 100 katı değil belki ama,bir 70 katı daha hızlı ilerleme oluyor.
Ara
Cevapla

#9
Ben bekleyemem, hatta 6'yı çıkarsınlar, buglarına razıyım. Açık dünya sistemli ve bu kadar büyük bir oyunda bug olmamasının zaten imkanı yok, önceki oyunlarda da böyleydi, şimdi de böyle. Muhtemelen daha önce de olduğu gibi bir sonraki oyun çıkana kadar Skyrim'deki bugların nereyse hepsi çözülecek, gerek patch gerekse böyle modlarla. ESO'yu da Bethesda yapmıyor bu arada.
Ara
Cevapla

#10
(14.08.2013, Saat: 18:51)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben bekleyemem, hatta 6'yı çıkarsınlar, buglarına razıyım. Açık dünya sistemli ve bu kadar büyük bir oyunda bug olmamasının zaten imkanı yok, önceki oyunlarda da böyleydi, şimdi de böyle. Muhtemelen daha önce de olduğu gibi bir sonraki oyun çıkana kadar Skyrim'deki bugların nereyse hepsi çözülecek, gerek patch gerekse böyle modlarla. ESO'yu da Bethesda yapmıyor bu arada.
Bug oldu mu da kötü oluyor ya. Sırf bug var diye ilk çıktığında almamıştım bir ara.
Ara
Cevapla