Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Taht Oyunları: 2. Sezon [İptal Edildi]

#1
Taht Oyunları adlı RP'in 2. sezonudur. Karakterlerinizi burada güncellerseniz iyi olur. İsterseniz yenisine de geçebilirsiniz.
Ara

#2
İsim : Fanoril

Irk: Altmer

Yaş:447

Yetenekler: Savaş zekası, Yıkım büyüleri ve çağrı büyüleri tek el kılıç kullanabiliyor

Sıfatları:Lord Fanoril, General
Fanoril, Thalmor baş büyücüsü

8eabe3919296fee7cf297e94a197fe61.jpg

Hikaye: Summerset Isle de doğumuş büyümüş bir high elf çocuğuydu Thalmor a ilgi duyuyordu çünkü ona halkının kahramanı gibi görüyordu kendisi alınmak için uzun süre çalıştı büyücülük öğrendi, kılıç eğitimi aldı hatta simyacılık bile yaptı en sonunda alındıktan sonra normal bir asker şeklinde ilerlemeye başlamıştı savaş zekası onu hızlıca diğer askerlerin önğne çıkarmıştı ve saray büyücüsü olmuştu ama asıl istediği domnion Ordularını yönetip halkının hak ettiği geleceği almasıydı büyük savaş sonrası Lord Naafirin ölünce Thalmor ordusu General siz bir konuma düşmüştü Fanoril bu durumdan faydalanarak hızlıca Generalliğe yükseldi.
Ara

#3
Ad: [fon‌t=Comic Sans MS]Joffrey Lannister[/font]

Yaş: [fon‌t=Comic Sans MS]18[/font]

Irk: [fon‌t=Comic Sans MS]Breton[/font]

Hane: [fon‌t=Comic Sans MS]Wayrest şehrinin sahibi Lannister Hanesi[/font]

Kişilik: [fon‌t=Comic Sans MS]Onursuz, para düşkünü, aşağılık, şerefsizin önde gideni.[/font]

Fizik: [fon‌t=Comic Sans MS]1.81 Boyunda, 70 kilo. Sarı saçlı, yeşil gözlü.[/font]

Lakap: [fon‌t=Comic Sans MS]Wayrest Prensi[/font]

Hikaye:

[fon‌t=Comic Sans MS]Dedesi, annesi, babası, hepsi şerefsizin önde gidenidir. Kendisi de onlara benzemiştir. Oldukça zengindir, hanesi, Tamriel'in en zengin hanesidir. [/font]

Joffrey:

magalivilleneuve_joffreybaratheon_by_lor...8ab7qu.jpg
Ara

#4
YD2q7l.jpg

Babasının ani ölümünden sonra Markarth tahtına geçen Anthorn, Enginyurt Bölgesini ve Enginyurt halkını güvende tutabilmek için 19 sene boyunca çalıştı. Bu süre zarfında hiçbir ziyafete ve davete katılmadı. Markarth Şehri'ni olabildiğince geliştirmek, babasının ve dedesinin ismini yüceltmek için çalıştı. Enginyurt Vadisi'ni eşi benzeri olmayan bir tarım alanı haline getirdi. Yılda iki kere ürün alan bu vadi Markarth'ın zenginliğini arttırdı. Markarth'ı bir çember gibi içine alan Enginyurt Sıradağları'nı mükemmel bir savunma harikasına çevirdi. Enginyurt Sıradağları'na beş yüz metre aralıklarla savunma kuleleri inşa ettirdi. Emrindeki üç bin askeri en iyi şekilde eğitti ve askerleri en iyi şekilde teçhizatlandırdı. Kaleler ve karargahlar inşa etti. Emrindeki mimarlarla beraber çeşitli tuzaklar ve savunma araçları kurdu ve nihayetinde Markarth'ı Tamriel'deki en güçlü ve en zengin şehirlerinden biri haline getirdi. Bu süreçte Skyrim son derece huzursuz bir bölge haline geldi. Savaşlar, hastalıklar ve meftunlar... Tüm bunları yıllar önceden öngören Anthorn artık tüm hazırlıklarını tamamlamıştı. Savaş boyunca her zaman tarafsız kaldı ve Skyrim Ulu Kralı'nın ölmesinden sonra yalnızca Markarth'a bağlı kaldı. Tek dostu yıllar önce Yeminli isyanını bastırırken, Yeminlilere ait bir kalenin mahzeninde bulduğu bir Bronz Ejderh idi. Bronz Ejderha'da tıpkı Anthorn gibiydi. Savaştan nefret eden ve yalnızca Markarth'a bağlı olan bir ejderha.

                                                                                                                     KARAKTER TANITIMI
İsim: Anthorn

Irk: Nord

Yaş: 39

Bağlılık: Markarth

Din: 9 Tanrı

Yetenekleri: Yakın Dövüş, Çeviklik, Hitabet, Üst düzey savaş ve dövüş zekası, İleri görüşlülük

Karakteri: Soğukkanlı, Pasifist, Gerekmediği durumlarda asla savaşmayan, Bir satranç oyuncusu gibi hamle yapmadan önce her zaman birkaç hamle ilerisini düşünen birisi
Ara

#5
0lPd9B.jpg➤  İsim: Sinbar 

➤  Lakap: "Rak'athra" (Ta'agra'da "Savaşçı Ruhu" demek.)

➤  Irk: Khajiit Cathay-raht

➤  Yaş: 46

➤  Bağlılık: Khajl'aran Direnişi

➤  Yetenekler: Çevik -  Yakın Dövüş (Silahlı veya silahsız) - Koku Alma - Uzak Görü

➤ Kişilik: Sabırlı, asabi, inatçı. Çoğu zaman kızgın.

➤  İnanç: Alkosh, Masser/Jode, Secunda/Jone, Malacath,

➤  Bildiği Diller: Ta'agra, Yerli İmparatorluk Dili, OrcishHikaye: Sinbar, isimsiz birer Khajiit anne ve babaya doğmuştu. Wayrest'de yaşayan bir ork tüccarı tarafından Bjoulsea Irmağı kenarında terkedilmiş bulundu ve orkun kabilesine götürülüp, daha dişleri çıkmaya henüz başladığından beri dövüş eğitimi verildi. Wrothgar Dağları'nda ork sığınaklarının içinde, kendi ırkından kimseyle etkileşime girmeden tıpkı kendisi de orklardan biriymiş gibi yaşadı. Sinbar bir soydaş olarak görüldü ve ona saygı gösterildi.

Elsweyr'e, atalarının evine döndüğünde, artık halkının gözü dönmüş sefillere dönüştüğünü ve Aldmeri Dominion'un yalanlarına bağlandığını görmüştü. Sinbar; Thalmor'un insanlar ile savaşı bittikten sonra, tıpkı insanlar gibi Khajiit halkını ve diğer elf dışı ırkları köleleştireceğine inanıyordu. 4E 181'de, soydaşlarının gözlerini açıp savaşması için gizliden gizliye Thalmor'a karşı bir direniş oluşturmaya başladı. 

19 yıl boyunca örgütünü kurup genç savaşçıları eğittikten sonra Anequina Ticaret Kralının iş birliğiyle Aldmeri Hükümetine karşı isyan başlattı.latest?cb=20141031021545

➤ (Khajl'aran Direnişi sancağı)

(Rimmen'da öğlen vaktiydi. Tüm Cyrodiil ve Elsweyr'den tüccarlar toplanmış şehirde standlarını açmıştı. Şehrin pazarı çadırlarla doluydu. Merkezi Thalmor askerleri çevreliyordu.)

Sinbar ; Vakit geldi Shirvalla. Sinyali ver. 

Shirvalla : Yıllarımızı bu ana verdik Sinbar. Şimdi başlarsak, dönüşü olmayacak.

(Sinbar başıyla onayladı. Shirvalla, dışarda toplanmış Thalmor gözcülerinin bulunduğu yere bir şişe dolusu ayşekerini fırlattı. Tılsımlanmış şişe yere çarpınca patladı ve Thalmor gözcülerini sersemletti.)

(Sinbar, Shirvalla ve 52 direniş askeri saklandığı çadırlardan çıktı ve Thalmor gözcülerine saldırdı. Şehri bir panik kaplamıştı. Sersemleyen Thalmor askerleri Khajit suikastçileri tarafından hızlıca öldürülmüştü. Çatıların üstünden oklar yağıyordu.)

(Thalmor askerleri isyanın farkına vardığında çoğu askerleri ölmüştü ancak yüksek rütbedeki büyücüler kendilerini hızlıca korumaya almıştı ki etrafı yakıp yıkmaya ve direniş askerlerine saldırmaya başlamışlardı. Yinede Thalmor, beklemediği yerden saldırıya uğradı. Bu sefer Rimmen şehir muhafızları da elflere saldırmaya başladı. Kısa sürede şehir elflerden arındırılmıştı.)

(Sinbar, tüm halkın görebileceği bir alana çıktı. Yanında Anequina'nın Ticaret Lordu da vardı.)

Sinbar : Can soydaşlarım, dostlarım, halkım. Eminim burada yaşanan toplu cinayeti hoş karşılamayacaksınız ama üzülerek söylüyorum ki elfler tarafından kandırıldık ve ihanete uğradık. Thalmor bize Şafak Büyüleri ile ayları geri getirdiğini söyledi. Bunların hepsi yalan! Kristal Kule olmadan şafak büyülerine erişemeyeceklerini hepimiz iyi biliyoruz. Aldmeri Dominion, bizim savaş bineklerimizi ve erzağımızı insanlarla savaşında kullanacak, ve Tamriel'in mutlak hükümdarları olduğunda, tıpkı insanlara yaptığı gibi bizi de köleleştirecekler! UYANIN! Bu canlılar kendi ırkları dışında hiçbir şeye sevgi beslemiyorlar! Pis, ırkçı, üstünlükçü ve otoriter düşüncelerini saklayıp bizi kandırmaya çalışıyorlar.

 Bunca yıl ayakta uyutuldunuz! Ama korkmayın, biz Khajl'aran, Thalmor'a karşı isyan edeceğiz! Elsweyr Konfederasyonunu yeniden kuracağız ve ülkemizi eski görkemine geri getireceğiz. Altmerlerin evcil hayvanı olmayacağız. Bizi yönetecek bir Yele olmayacak, biz kendimizi yöneteceğiz. Elsweyr, Khajiit'in anavatanıdır! Khajiit özgürdür! Khajl'aran için SAVAŞIN!

(Rimmen halkı hep bir ağızdan bağırdı. "Khajl'aran için!".)

(O gün, aynı anda Dune, Riverhold ve Orcrest'te de isyanlar başladı.)
Ara

#6
İçeriği GösterSpoiler:

Adı : Aldacar

Soyadı : Ealdholm

Sıfatlar : Falkreath Kurdu, Bruma Aslanı ve Windhelm Kasabı, İmparator Katili

Doğum Tarihi : Dördüncü Çağ 121

                                                                                                          Yaşı : 80

                                                                                  Statü : Bruma Kralı, Falkreath Mevkibeyi, Riften Mevkibeyi

Hikaye : Hroar van Naafgar tarafından yazılmış biyografisi, "Ealhond ve Taarkhal'ın en büyük oğluydu. Gençliğinde kendisi doğduğunda babası Nord kabilelerini yöneten bir şefti. Babası sürekli ava çıkar, ganimet getirirdi. Harburad ve Nimalt kabileleriyle Nimalten'de yaptıkları savaşta yenildi ve öldürüldü. Bu güçsüzlüklerini fark eden Grab-ro, Harburad, Nimalt, Hakrim ve Qiraev kabileleri toplanıp Tmrtakan kabilesini yok ettiler, annesi ve bazı aile büyükleri öldürüldü.

Emrond ovasına kaçtı, orada bir çiftci tarafından büyütüldü ve geçimini sağladı. Terephor bayındırılığına yani Falkreath'a kadar kaçmış kabile üyelerini kısa sürede tespit edip tek bir arada topladı. Bu toplanmış üyeleri daha da örgütledi ve uzak akrabalarınıda getirdi.

"Fazlaca silah temin ettirdim" dediğinde, marş halinde Dördüncü Çağ 49'da, yola çıktı ve Nimalt ve Harburad kabilelerini aynı ovada yok etti.
"Ben onun oğluydum. ama onun akıbetini yaşamadım. Emrond'da iliklerini kuruttum."

Bir süre sonra, üzerine çullanan kabile reislerinden biat aldı, aldıysa da onları sonra öldürttü. Öldürülen Kabile Reislerinin kabilelerini kendi kabilesine bağladı ve büyük bir ordu kurdu. Bu kurduğu orduyla, henüz yeni düzene girebilmiş Bruma üzerine yürüdü, şehri tam 19 gün içinde her hangi bir destek gelmeden ele geçirdi ve Bruma'da sıkı yönetim ilan etti.

İmparatorluk, üzerine güçler yolladıysa da mağlup etti. İmparatorluk şehrini kuşatacak raddeye geldiğinde, onlara bağlanması ve barış yapılması için bir mektup eline ulaştı. Tüm çabasıyla geldiği bu yolu kabul etti. Daha sonra, karışık 19 senede İmparatorla savaştı ve Riften Mevkibeyi oldu.


Bu geçen 9 ay, 19 sene boyunca büyük bir ordu toplamıştım. 10.000 Kişiye varan ordu, 8 sene aralıksız eğitim almış ve hayatın zorluklarını epeyce öğrenmişti. Gözüme Riften'i budamıştım, almalıydım. Riften güzel bir şehirdi ve Mevkibeyi Uroldar tam bir ahmaktı. Onu adil bir duello'ya davet ettiysem ret etti, ordumla üzerine yürüdüm ve onuru için çıkmasını söyledim. Bir anlığına, gaza gelip dışarı çıktı ve ellerimde öldü. İmparator'a bunu zorla kabul ettirdim, çünkü başına bela istemiyordu. Riften'in yeni Jarlı bendim, bu olay büyük tepkiye yol açmıştı ve bir yandanda Kral Istlod ölmüştü ve Torygg hazır değildi. Istlod'un çocukları, benden önce nihai zafere ulaşmak birbirini yedi, ben de bundan faydalanıp özerk yürüdüm.

Elimde bulunan birliklerin raporu;

11.251 Asker

251 Üst Rütbeli Subay

5.000 Bruma Tümeni ve 3.000 Falkreath Tümeni, 3.000 Riften Tümeni

Deneyim Oranı ve Eğitim yılı 8 sene, tecrübeli bir ordu ve %95 oranında teçhizatlı, geri kısım hafif piyade ve gözcü.

80 yaşıma bastım.

Genç İmparator, tahtı kesinlikle elde tutmak istiyordu ve ilk işi beni zapt etmekti. Bu yüzden, 15.000 Kadar Askeriyle, Bruma önlerine geldi. Ben elbette ki ona kanmayacaktım, bu yüzden daha önce ordumu hazırlamıştım. 7.000 Kişiydik, takviyelerde gelecekti elbette! İmparatorun elçisi kapıya geldi, miğferimi takıp surlara çıktım.
-

- Ae hao! Nord Halkına selam olsun!

Ben bilmediğim Lisanları konuşmam!

- Bu diyarların engin lordu v...

Kes sesini aptal, kabul etmiyoruz geri dön.

Umutsuzca, atını kavradı ve geriye doğru döndü. Bende kaleye döndüm.
Ara

#7
the_elder_scrolls__flag_of_the_aldmeri_d...6gfub6.png
(Fanoril, Angoril'i yanına çağırır.)

Fanoril : Aldığım yeni istihbaratlara göre İmparatorluğun başına bir çocuk geçmiş bu bizim için bir fırsat olabilir hazır... (Tam cümleyi bile bitiremeden bir asker içeriye girer.)

Asker : Lordum Elsewyr'de isyanlar çıkmaya başlandı halk örgütlendi bir şey yapmamız gerek.

Fanoril : Bunun tam sırasımıydı küçücük bir isyanı bastıramadınız mı ? Tamam kendim geliyorum bu alt tabaka ırk kedilere nasıl itaatkar olunur onu öğretmeye *Sinirlenir* Angoril sende geliyorsun yanımda isyanı bastırdıktan sonra İmperial City ye uğrayacağız.

(Fanoril Dışarı çıkar ve bağırır.)
Fanoril : Herkes toplansın ve hazırlansın savaşa gidiyoruz!

(Fanoril, hazırlıklar yapar ordunun erzaklarını hazırlatır ekipmanlarını hazırlar ve 5.000 kişi Aldmer ordusu yanına alır.)

Fanoril : Beni Takip edin!

(5.000 kişi ile birlikte Valenwood'a yol alır.)
Ara

#8
6af2135aa5fb47d9d654ea138fabf646.jpg

Ad : Wulf

Irk : Kuzeyli

Yaş : 21 

Bağlılık : Ysgramor Hanedanlığı - Şafakmuhafızları

Dini İnanç : Shor

Fiziksel Özellikler : Orta Boylu , Geniş omuzlu , Kıvrak vücutlu


-------------------------------------------------------------------------------------

Baba : Kral Istlod

Anne : Bilinmiyor

Kardeşleri : Kral Torygg.

HİKAYE

Yıllar önce , Issızkent'de doğdu Skyrim'in Ulu Kralı Istlod'un Gayrı-Meşru oğludur kardeşinden en küçük ve bir 'piç' olduğundan babasından hiçbir miras hakkı alamamaktadır.Istlod tüm gayrı-meşru çocuklarını katledip tek Wulf'u yaşatmıştır.Bunun nedeni annesinin bir fahişe olmamasıdır.Kral Istlod, Wulf'a annesinden hiç söz etmemiştir.Ve o konudan söz edilmesinide yasaklamıştır bundan dolayı Wulf'un annesinin kim olduğu bir sır gibi korunmaktadır.Wulf diğer kardeşi Torygg'le çok iyi geçinip birbirlerine bir bütün gibi bağlanmışlardır.Lakin Kraliçe Lysa sürekli Wulf'dan nefret edip ondan kurtulmak istemiştir.Wulf , Torygg ile aynı şartlarda en iyi ilim ve dövüş eğitimlerini görüp büyümüştür.Hafif Zırh'a olan yatkınlığı ve büyüye karşı olan merakı onu kardeşinden farklı kılmıştır.Zamanla Wulf'un kendi oğlu olan Torryg'den daha başarılı olduğunu gören Kraliçe Lysa bunu kıskanır ve Wulf'un tehlike çıkaracağı bahanesini Skyrim konseyine yatırır ve Wulf'a sürgün kararı çıkar.Wulf , Amcası Prens Erling gibi Şafakmuhafızlarına katılır.Şu an Şafakmuhafızlarının en tecrübeli adamlarındandır.

Wulf babasına ve kardeşine esasen çok daha iyi ruhlu ve hoşgörülüdür.
Ara

#9
Aemattr, düşman geliyor mu?

- Kapılara geldiler bile.

Ne duruyorsunuz aptallar, ateş etsenize!

- Okçular, sıra ile düzenli ateş!

- Emredersiniz!

Kapımızı sert tahtalar ve demirlerle tahkim ettirmiştim, basit koçbaşı taktiği çok etki etmiyordu. Sonra kuzgun yağları döktürttüm, büyük yanıklara yol açtı ve en az 100 askerleri burda öldü. Sonra, kapının ardına devasa Markarth Kayalarını getirttim, kapıları açtırdık ve atik bir şekilde kayaları saldık. 1.000 Askeri de burada kaybettiler. Sonunda, Jerall Dağlarına paralel şekilde 3.000 kişi takviye geliyordu, yaklaşık 12.500 Düşman ordusunu araya aldık ve meydan muharabesine dışarı çıkarak zorladık. Burda, ağır bir yenilgi aldılar ve en tecrübeli bakanları öldü. 5.000 kayıp verdirtip, 1.500 kayıp almıştık, düşmanı nehre itip oraya sürdük.

Savaş naraları atıp, baltamı kafalarına geçiriyordum.

Ae na hou! Nord dash Nord wann Wulf! 
Ara

#10
[fon‌t=Comic Sans MS](Tywin Lannister, High Rock kralının eli olarak, konseye katılmak için Daggerfall'a yol alır)[/font]

2x04-Garden-of-Bones-game-of-thrones-305...24-576.png
Ara

#11
(Fanoril ve 5.000 kişilik altmer ordusu Valenwood'a varmıştı ve Valenwood komutanlarının birinin yanına gider.)
Fanoril : Hızlı bir 5.000 asker desteği istiyorum hızlıca toparlanmaya bakın önemli bir mesele!

General: Lordum 5.000 büyük bir rakam değil mi bizim gibi bir yer için ? 

Fanoril : Ne dediysem onu yap Elsewyr ile işimiz bittiğinde geri döndürebilirsin.

(Valenwood dan 5.000 Wood elf ordusu toplandı.)

Fanoril : Şimdi yola çıkıyoruz ilk hedefimiz Elsewyr!

(10.000 kişilik bir ordu ile Elsewyr'e yol almaya başlar.)
Ara

#12
m3j31V.jpgAD:KLOK

SOYAD: TAŞ KESEN

BABA ADI:HAMİLT

ANA ADI:BİLİNMİYOR

İNANÇEmbarrassedHOR,TALOS

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ: KASLI GÜÇLÜ BİR YAPIYA SAHİP

KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ: BABASININ KENDİNE MİRAS BIRAKTIĞI ORDUYU LAYIĞIYLA YÖNETMEK İSTEYEN SABIRLI VE SAKİN BİRİ


                                                                      HİKAYE

BABASI HAMİLTİN OĞLU.YAŞ:39

EMRİNDE OLAN ORDU:BİRLEŞMİŞ KUZEYLİ BİRLİKLERİ(5000 REDGUARD VAR)
Ara

#13
Savaş sürerken, genç İmparator çadırına kaçmış kırık bir kılıç kuşanıp bize saldırdı. Saldırdığı anda, kılıcını nakavt edip dörde böldüm ve kafasını uçurdum. Böylece, İmparatorluğun son varisi öldü. İmparatorun öldüğünü duyan askerler nehre kaçarken boğularak öldüler. Artakalanları da, acı çekmemeleri için öldürttüm. Tüm Nirn'e, İmparatorun öldüğünü ve yeni İmparatorun kendim olduğunu ilan eden bir ferman yayınladım ve kayıpları saydırttım.

Asker : 11.201

Kayıplar : 3.201

Doğal sebeplerden ölenler : 1.200

Sonuç : 4.401

Asker : 6.899

Kalan askerleri şehirlere muhafaza için geri yollamadım, erzaklarını verip kamp kurdurttum ve ordum için asker ilanı verdim ve çocuklara zorunlu askerlerlik kuralı uyguladım. Savaştan sağ kalan iyi durumda esirleri orduma kattım. Üst rütbeli tüm düşman generallerini öldürttüm.
Ara

#14
ŞAFAK MUHAFIZLARI KALESİ 

İçeriği GösterSpoiler:
(Amcam Erling uzun zamandır ortalıkta yoktu.Ben ise avluda talim yapıyordum arbaletle önümde olan kuklaları vuruyordum bu oldukça sıkıcıydı.Biraz talim yaptıktan sonra Lord Kumandan Isran'ın şişman bir acemiyi buraya getirdiğini gördüm.Ona talim yaptırıyordu.Yavaş adımlarla Isran'a yaklaştım)

Wulf : Lord Kumandan.

Isran : Şafakmuhafızı.

Wulf : Bu şişman çocukda kim ?

Isran : O mu ? Onun adı Sam oldukça çelimsiz bir aptal.Bak nasıl dayak yiyor ! ''Kahkaha atar''

(Jonathan ve Vasil , Sam'i yere yatırıp tekmelemeye başlar.Sam sadece bağırıyordu ve pes etmek istiyordu)

Jonathan : Hoşuna gidiyormu ha ! Seni şişman domuz.

(O sırada ileri çıkıp müdahale ettim)

Wulf : Yeter artık ! O pes etti !

(Jonathan ve Vasil , Isran'a bakar)

Jonathan : Hey ! Isran.Bu aptal piçide yere yatırıp haddini bildirelimmi ?

(Isran sadece gülümser)

Isran : Yapabiliyorsanız yapın.

(İkisi üzerime doğru koştu iki omuz 3 kılıç hamlesiyle ikisinide saniyeler için yere yatırdım.O sırada Isran öne çıkar)

Isran : Hey Wulf , dikkat et onlar senin gibi bir Sarayda eğitilmedi ! ''Isran ve yanındakiler uzaklaşır''

(Sam'i yerden kaldırdım)
Ara

#15
İşleri yolunda giden Markarth şehri etkinliklerle dolup taşıyordu. İşçiler, esnaflar, yöneticiler ve halk halinden memnundu. Skyrim tam bir savaş alanı bölgesiydi ancak Markarth bambaşka bir dünya gibiydi. Yıllar sonra Markarth, mevkibeyi Anthorn sayesinde aradığı huzura kavuşmuştu. Skyrim'in Ulu Kralı'nın ölümünden sonra Anthorn şehri tam bağımsız bir şekilde yönetiyordu. Otoritesini koruyamayan genç bir krala bağlılık yemini etmeyi reddetmişti. Anthorn, odasında devlet meseleleriyle ilgileniyordu ve şehrin durumundan son derece memnundu.
AraKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Video Taht Oyunları II [Karakterinizi Tanıtın] Folcred 91 1,923 07.05.2017, Saat: 12:51
Son Yorum: PhantomDancer
  Savaş Hayatı [BİTTİ-İPTAL] Folcred 273 5,897 01.05.2017, Saat: 01:51
Son Yorum: LichKing
  Kvatch Serüveni [Karakterinizi Tanıtın - SEZON I] Folcred 86 2,039 30.04.2017, Saat: 11:53
Son Yorum: muhamet4434
  Oblivion'ın Yansıması [İptal Edildi] Starkiller 29 1,099 13.04.2017, Saat: 10:16
Son Yorum: Folcred
  High Rock: Batı Harbi [İptal Edildi] Starkiller 22 845 08.04.2017, Saat: 05:59
Son Yorum: bluestorm02