Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Tribunal Temple V, VI, VII:Cure Lette, Pilgrimage to Mount Kand, Necromancer in Mawia

#1
İlk başta şunu söylemek istiyorum, Tuls Valen adlı dayının bir görevi daha var ama o görevi yapabilmek için ilk önce “Diviner” rütbesine gelmeniz gerekiyor diye biliyorum.

Cure Lette
Bu görev, Malog Mar Temple’daki Tharer Rotheloth’dan alınıyor. Sizden Tel Mora adlı yerde bulunan Lette isimli ablayı “Swamp Fever” hastalığından kurtarmanızı istiyor. Tel Mora’ya gitmek için Molag Mar’dan Tel Branora’ya, Tel Branora’dan Sadrith Mora’ya, Sadrith Mora’dan Tel Mora’ya kayık tutabilirsiniz. Lette’yi bulmakta biraz zorluk çekebilirsiniz, Tel Mora’da sağdaki yoldan ilerleyin, ilerde bir yerde küçük bi adada göreceksiniz. Yanına gidin ve “Swamp Fever” başlığını konuşun “I’d like to try” seçeneğini seçin, sonra iki seçenek çıkacak. Eğer büyü ile iyileştirecekseniz “I shall use a spell”, iksir ile iyileştirecekseniz “I offer you this potion” seçeneğini seçin. Öncedende dediğim gibi ben büyüyü tercih ederim, iksir ile tedavi edecekseniz size bir “Potion of Cure Common Disease”  gerekiyor..

Pilgrimage to Mount Kand
Tharer Rotheloth’dan görevi alıyorsunuz, sizden haritanızda işaretlediği Mount Kand’a giderek kutsama almanızı istiyor. Birde sizden herhangi bir yerden “Yellow Book Riddles” kitabını almanızı istiyor, çünkü gideceğiniz yerde size 3 bilmece soruluyor ve bilmecelerin cevabı bu kitapda bulunuyor.
Şunuda söyleyeyim kutsamayı alacağınız Shrine bir mağaranın içinde bulunuyor, orada sırasıyla 3 ifrit bulunacak, ilerlediğinizde karşınıza ilk alev ifriti (fire atronach)çıkacak, saldırmayın zaten oda size saldırmayacaktır. Soruları tam olarak hatırlamıyorum, cevaplarını direk spoiler içinde yazacağım, siz isterseniz “Yellow Book Riddles” kitabından bakarakta bulabilirsiniz cevapları.

İçeriği GösterAlev ifritinin sorusunun cevabı::

İçeriği GösterAyaz ifritinin sorusunun cevabı::

İçeriği GösterFırtına ifritinin sorusunun cevabı::
Birde şunu söylemek istiyorum; eğer yanlışlıkla yanlış cevabı falan verip öldürürseniz birkaç gün sonra tekrar canlanıyorlar. Son olarak ise mağaranın sonuna gidin ve Shrine’dan kutsamayı alın.

Necromancer in Mawia
Yine Tharer Rotheloth’dan alınıyor, sizden Mawia adlı yerdeki Delvam Andarys adlı Necromancer’i öldürmenizi istiyor.

Mawia’nın haritada bulunduğu yer:
http://mwmap.uesp.net/?centeron=Mawia

Bu görevle alakalı başka söylenebilecek bir şey yok sadece gidin ve öldürün. 

Düzenlemede yardım ettiği için @RancouR ‘a teşekkür ederim.
[+] Ahmad isimli üyenin iletisini 5 üye beğendi
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tribunal Temple II, III, IV: Compassion, False Incarnate, Pilgrimage to Maar Gan Ahmad 2 120 24.07.2017, Saat: 03:47
Son Yorum: kaja
  Tribunal Temple I : Pilgrimages of the Seven Graces Ahmad 6 190 24.07.2017, Saat: 05:02
Son Yorum: August
  Ana Görev VIII - Corprus Cure vatansever 2 1,413 22.06.2015, Saat: 05:46
Son Yorum: vatansever