Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
War of Life [BAŞLADI]

#1
Bugun ki Rp'miz biraz farklı ve siz oyuncularımıza daha çok iş düşüyor. Çünkü bu rp de ana hikaye yok. Evet ana hikaye yok. Bu yüzden her karakterinizi iyi düşünüp benimseyin ve karakterlerin hikayelerini ve amaçlarını isabetli seçin ki rp'nin kalistesi artsın. Ana hikaye oyunun içinde oluşacaktır durumlara göre.

Siyasi duruma gelirsek tarihler Skyrim'in geçtiği 4.E 201'in çok çok ilerisinde. Böyle yapmamın sebebi geçmişte bizi bağlayan lore kurallarının gelecekte daha az olmasından dolayı daha rahat hareket imkanı vermektir. Pek saray ve siyaset, ordu işlerine bulaşmanızı önermem. Çünkü bu işlere girenler genelde bir şeyi unutuyorlar. Özel yaşantıları. Ha ben illa ki olacam diyorsunuz. Dm olarak size zorluk çıkaracağımdan emin olabilirsiniz. :Smile Kolay mı koskoca karl, general olup stressiz yaşamak?

İmparatorluk yok her bölge kendi ırkının kurduğu krallıkla yönetiliyor. 


Rp'ye herkes katılabilir ama katılacakların öncelikle PM yolu ile benimle iletişime geçmesi lazım. Bir çeşit başvuru tarzı uygulattıracağım rp yeteneklerinizle ilgili.

Ayrıca bu rp ve rp bölümünün tamamında kavga eden, hakaret eden ve sokak ağzı ile konuşup bazı davranışlarla seviyeyi düşüren konuyu kasten baltalayan ve trolleyen olursa rp bölümünden atılacaktır.

Kabul Edilenler:

@Diist Kiin
@Folcred
@muhamet4434
@bluestorm02
@Starkiller
@Alff K.
@PaarthurnaxFusRo
[+] LichKing isimli üyenin iletisini 5 üye beğendi
Ara

#2
KARAKTER TANITIMI

Ad : Wulfgar

Yaş : 25

Irk : Nord

Dini İnanç : Dokuzlar

Baba : Ralothor(Nord)

Anne : Lyanna (Nord)

---------------------------------------------------------------

Fiziksel Özellikler : Geniş Omuzlu , Uzun boylu , Sert Vücut , Mavi gözler , Hafif Kestane Rengi Saçlar

Kişisel Beceriler : Çift ve Tek El , Ağır zırh , Blok , Okçuluk , Hitabet ve Yıkım

Kişisel Özellikler : Sakin , Merhametli , İyi niyetli ve Sert

Sevdikleri : Soğuk hava , şarap , avlanmak

Görünüş

16426753_1210364642351345_442118330_n.jp...e=58920E8D

Miğferyelinin Kurdu ve Dokuzların aslanı 

Wulfgar yıllar önce Miğferyelinde doğdu.Babası Tecrübeli bir muhafız komutanı annesi ise bir avcıydı.Wulfgar Nord usüllerine , geleneklerine ve göreneklerine göre yetiştirildi.Çocukluğu ateş başında kadim Nord atalarının hikayelerini dinlemekle geçti.Wulfgar büyüklerine ve dostlarına her daim saygılı olmuştur.Bundan dolayı insanlar onu olumlu eleştirmektedir.Wulfgar belirli bir yaşa geldikten sonra Miğferyelinin dağlarında , kan donduran soğukta ustası Knjir tarafından yakın ve uzak dövüş eğitimlerinde kendini geliştirmiştir.Zamanla ailesi ve dostlarından gizlice büyü sanatına merak sarıp biraz gizemli sanatlarla ilgilenmiş ve orta seviye yıkım büyüsü öğrenmiştir.Wulfgar babasını hastalıktan dolayı kaybetmiştir.Babası öldüğü günden beri onun yolundan gideceğine ve her vakit onur ile adaletin yolundan sapmayacağına yemin etmiştir.Wulf bir zamanlar Şafakmuhafızlarına katılsada , Orada olmanın tehlikeli olacağını anlayıp ayrılmıştır.Şu an onuru için yaşayan bir savaşçıdır.
[+] muhamet4434 isimli üyenin iletisini 3 üye beğendi
Ara

#3
Ad: [fon‌t=Comic Sans MS]Vile[/font]

Yaş: [fon‌t=Comic Sans MS]172[/font] [fon‌t=Comic Sans MS](25 Yaşından beri aynı gözüküyor)[/font]

Irk: [fon‌t=Comic Sans MS]Kuzeyli (Görünüş olarak, aslen Hircine tarafından yaratılmış bir yaratık)[/font]

Yetenekler - Zayıflıklar - Güçler: [fon‌t=Comic Sans MS]Okçuluk, Hafif Zırh, Sinsilik. Gümüşe çok hassas ve gümüşten korkuyor, gündüz kurt adam olamıyor. Gece vakti bir dev kadar büyük bir kurt adam olabiliyor ve çok fazla güçleniyor.[/font]

[fon‌t=Arial]Sıfatları: [/font][fon‌t=Comic Sans MS]Büyük Avcı, Hircine'in Oğlu, Ata Kurt.[/font]

[fon‌t=Arial]Kişilik: [/font][fon‌t=Comic Sans MS]Neşelidir ve kolay kolay sinirlenmez, ama sinirlenince de kolay kolay sakinleşmez. Kanlı Ay harici insan avladığı çok çok nadirdir. Hatta insanlara yardım eden bir kişiliği bile vardır. Vampirlerden ve kurt adam avcılarından nefret eder.[/font]

HİKAYE: 

[fon‌t=Comic Sans MS]Tam 172 sene önce, Hircine, kendi ölümsüz oğlunu tasarladı ve Tamriel'e salmak istedi, av sahası tüm Tamriel olacaktı. Bakire bir kadının rahmine oğlunu yerleştirdi. Tam çocuk doğacakken Kanlı Ay gerçekleşiyordu, Kanlı Ay sırasında annesinin iç organlarını yemeye başladı ve onu öldürdü, içinden çıkarak dünyaya ilk adımlarını attı. İlk dönüşümünü gerçekleştirdi ve hızla büyümeye başladı. Şimdilerde ise köylüler ve gezginlerin ağzında dolanan bir efsane. Efsanelerde der ki: "Her Kanlı Ay'da kocaman bir kurt ortaya çıkıyor, uluyor ve tüm kurt adamları dışarı çağırıyor, önüne çıkan herkesi yiyor ve yeniden uluyarak avı bitiriyor. Sonra ortadan kayboluyor ve bir sonraki Kanlı Ay'ı beklemeye başlıyor." Efsanelerin aksine Vile hep her yerdeydi, hep avlıyordu.[/font]

[fon‌t=Arial]Görünüş: [/font]

[fon‌t=Arial]hircine_by_inquissien-d8t38bz.jpg[/font]
[+] Diist Kiin isimli üyenin iletisini 3 üye beğendi
Ara

#4
(30.01.2017, Saat: 10:57)LichKing Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
ErjP1A.jpg

İsim: Thian Titanborn

Yaş: 128

Irk: Nord (Vampir)

Doğum Yeri: Issızkent-Morthal Yolu

Yaşadığı Yer: Volkihar Kalesi

Baba Adı: Ralof (Biyolojik) / Magnus

Anne Adı: Elana (Biyolojik) / Kyne

Yetenekleri:
Gayet yüksek kapasitede bir büyü gücü, hitabet konusunda becerikli, ölümsüzlük (vampirlikten gelen), etkileyici ve manipülatif yeteneklere sahip. Büyü yeteneğini çok kullandığı zaman şizofreni olabiliyor.

Hikayesi:

Thian Titanborn, Son of Magnus, Vadikent Kundakçısı, Kışhisar Katili ve Volkihar'ın ikinci kurucusu. 

Thian 4. Çağ 200 yılında Issızkent'ten Vadikent'e giden bir kervanda Morthal yolunda doğdu. Doğumundan hemen önce kervan saldırıya uğramış ve biyolojik annesi Elana ağır yaralar almıştı. Thian doğduğunda ise hem doğum sancısı hem de aldığı yaralar yüzünden dayanamayan Elana hayatını kaybeder ve Thian'ın ikiz kardeşi Rhian ölü doğar.Doğduğu gün kayıp olan aylar geri geldiği gündü. Bazıları bunun rastlantı olduğunu söylesede  ayların geri dönüş sebebi hala bilinmiyor. Bu kadar rastlantıdan sonra şüphelenen ve mistik şeylere aşırı ilgisi olan Morthal Jarl'ı Ralof ve Thian'ın Morthal'dan ayrılmasına izin vermemiştir. 5 yıl gibi bir süre sonra Morthal'da ki mistik olaylar daha da artınca halk Thian ve Ralof'u sorumlu tutmuş ve onların gitmesi için Jarl a baskı uygulamışlardı.

Baskıları kaldıramayan Jarl sonunda Vadikent'e gitmelerine izin verir vermesinede babası Ralof çok sevdiği eşinin ve doğumda ölen diğer çocuğun suçlusu olarak Thian'ı görür ve 5 yaşında ki çocuğa sert davranmayı yanlış görmez. Zaten yüksek büyü gücünü kaldıramayan zayıf insan aklı Thian'ı şizofrenleştiemiş ve yaşıtları tarafından dışlanmasını sebep olmuştu.

3 yıl Vadikent'te Thian babasının zulmü altında yaşadıktan sonra bir gece uykusunda gördüğü bir kabus yüzünden evini yanlışlıkla yakar ve büyük Vadikent yangınına yol açar. (Vadikent Kundakçısı lakabı buradan geliyordur). Yangın kontrol altına alındıktan sonra Jarl ve adamları Thian'ın yangını çıkardığı keşfetmiş ve onu idam etmek için hücreye kapatmışlardı. Tabii 8 yaşında ki bir çocuğun koca şehri yangın alanına çevirmesi bir takım kuruluşların da dikkatini çekmişti.

Thalmor Valiye Thian'ı satması için yüklü bir miktarda para vermiş ve çocuğu aldıktan sonra Yaztutan adasında gönderildi. Burada 9 yıl boyunca hiç gün ışığı almadan hergün işkence ve testlere tabii tutulduktan sonra PO tarafından kaçmasına yardım edilmiş ve Skyrim de ki KışHisar kolejine gitmişti.

Acınacak halde zayıf, korkmuş ve psikolojisi bozuk olan Thian'ın kendine gelebilmesi için 2 yıl geçmesi gerekmişti. 20 yaşında kendini yeniden bulan Thian bu genç yaşında kolejin em başarılı kişilerinden olmuştu bile. Kendisi ile ilgilenen bir kız arkadaşı ve kardeşim diyebileceği bir arkadaşı vardı. Ta kii o güne kadar. Thian dersi erken bitince kız arkadaşının kaldığı odaya gittiğinde en yakın arkadaşı ve kız arkadaşını yakalamıştı. Düzelen psikolojisi daha da bozulan Thian artık kimseye güvenemez olmuştu.

Kolejdeki bir arkadaşı İle kolejin altında keşfettikleri Magnus'un Gözü ile çalışmaya kendini o kadar kaptırmıştı ki kız arkadaşını unutmuştu bile. Bir gün işler ters gider. Magnus'un Gözü Thian'ın yaptığı büyüye ters tepki verince Kış Hisar sular altında kalmış, Magnus'un Gözü kaybolmuş (Saarthal'a ışınlanmış) ve birlikte çalıştığı arkadaşı şuan ki bilinen adı ile Dunlahin Kahini olmuştu.  (Kışhisar Katili denmesinin sebebi ise bu)

Kolejden atılan Thian bir süre sonra sıradan bir vampir olmuştu. Great War sırasında Elflerden bir intikam yolu alarak İmparatorun tarafında savaşa giren Thian. Titus Mede'ye tavsiyeler versede dinletemez ce savaş kaybedilir. Bir süre sonra Molag Bal'ın dikkatini çeken Thian Molag Bal tarafından  Cold Harbour'a alınır ve burada saf kan vampir olur. Kısa sürede vampirlerin en iyisi ve Molag Bal'ın sağ kolu olan Thian Boetiah'ın kendisini Molag Bal'ın hain planını uyarmasıyla Cold Harbour'dan kaçmaya çalışır ama beceremez ve Pblivion'un derinliklerine işkence görmeye gönderilir. Thian ölü doğan kardeşini burada bulur ve kaçmaya fırsatı olduğunda ilk onu gönderir ama bu fedakarlığı yüzünden kendisi uzun süre çıkamaz.

4. E 201 yılına kadar işkence gören Thian sonunda kaçmayı başarmıştır. İlk olarak Zivleria ardından da Petrova ile olan arkadaşlıkları ile bu yabancı kaldığı dünyaya adepte olabilmişti. Petrova ile birlikte Volkihar'da Harkon'a karşı savaşmış ve Harkon'u yenerek Volkihar'ın başına Serana geçirip Volkihar'ı bir daha inşaat etmiştir. (Volkihar'ın İkinci Kurucusu)

Bu zaman aralığında Petrova ile evlenmişti. Molag Bal'ın işgaline karşı savaşmış ve bu savaşta en yakın arkadaşı dediği Neator'u öldürmüştü.

Thian ile Petrova'nın evliliğinde üç çocuk meydana gelmişti. Mutlu mesut yaşarken Kyne'nin Thian ve Rhian'ı Golden City'e (Benim yarattığım Aethrius ta ki Tanrıların kaldığı Altından ve Gümüşten yapılma bir şehir) istemesi ve bunun için baş elçi ve sağ kolu Eazel'i göndermesi ile bu mutlu aile tablosu dağılma noktasına gelmişti. Harkon ce Zivleria'nın intikam için geri dönmesi. Eazel'in Thian'ı kontrol altına alması ile 3 taraflı bir savaş başlamıştı. 

Savaşın sonunda ne kadar Volkihar kazansada Thian, Rhian ve Petrova ölmüştü. Thian ve Rhian ruhları Golden City'e çekildikten sonra bir yolunu bulup kaçmayı başarmış Nirn'e döndüklerinde Petrova ile karşılaşmışlardı pek hoş bir karşılaşma olduğu söylenemezdi.

O sıralarda başlayan Hircine ve kurt adam olayları yüzünden Titanborn çifti en büyük kızları Joralara hariç iki çocuklarınıda kurt adam saldırılarında kaybetmişti. Petrova bunun verdiği yıkıntı ile Tamriel'i terk etmiş. Thian ise Skyrim'de kalarak çocuklarının intikamını almıştı ama o günden sonra Petrova'yı hiç görmemişti. Bu halleri kardeşi ile arasının açılmasını neden olmuştu.

Şimdi ise Thian elinden olduğunca Volkihar'dan uzak durmaya karar vermiş ve kendisi genellikle Akçay hanında içerken görülmüştü.


 Dikkat bu yazının yapılan Rp ler sonucu güncellenebilme yeteneği vardır.
[+] LichKing isimli üyenin iletisini 5 üye beğendi
Ara

#5
AD : Milena

YAŞ : 23

IRK : İmparatorluk İnsanı

İNANÇ : Dokuzlar

YETENEKLER : Gemi kaptanı, Tek el konusunda eğitim almış, Hitabeti iyi ve Sinsilikte uzman.

HİKAYESİ: Milena, çocukluktan beri kendisi denizlere ilgi duymuş biri ve Tamriel kıtasından sonra farklı kıtalar olduğuna dair kitaplar okumuş biri küçüklüğünde kendini korumak için kılıç eğitimi almış ve İmparatorluk şehrinde normal bir hayat sürmüş. Babası normal bir tüccar iken annesi ise simyacılıkla uğraşıyordu ve kendi kızlarının onu takip etmelerini istiyordu ama Milena ise aynı fikirde olmadığından kendisi gizlice gidip gemicileri izliyordu kendisi buna çok ilgi duyar biriydi ve bunlarla ilgili çok kitap bitirmişti ama ailesinin bundan haberi yok olduğundan izinsizce gidip eğitim alamadı.15 yaşına gelince iyice büyüdükten sonra kendisi denizci olmak için eğitim almaya başladı ve uzun bir eğitim sonrası artık hazır olduğunu hissetti ve ailesinin ona verdiği septim in bir kısmını gemi almakta kullandı.

7524982776f804653e830778a080dfda.jpg
[+] bluestorm02 isimli üyenin iletisini 5 üye beğendi
Ara

#6
İçeriği GösterGörünümü:
İsmi : Teredhor

Soy adı : Oretan

Doğum Tarihi : Dördüncü Çağ

Yaş : 103

Mensup Olduğu Kabile : Mennaris Uredwen ( Falmer ) Kabilesi

Irkı : Snow Elf

Babası : Gelebor

Annesi : Urewith

Doğum Yeri : Skyrim

Yaşadığı Yer : Skyrim

Yetenekleri ve Fiziksel Özellikleri: Büyücülüğün ( Yıkım ve İyileştirme ) bölümünde yoğun olması, Ateştopu asası, Çelik kılıcı yani Tek Ele yatkın olması. Beyaz tenli, Beyaz saçlı , Gri gözlü ve Uzun boylu olması.

Hikayesi : Dördüncü Çağ'da, bir Falmer kabile üyesinin oğlu olarak doğdu. Ailesi onun eğitimini, gerçek hayattan öğrenmesi için kendileri ne biliyorsa öğrettiler ve kendisinin üzerine bir şeyler eklemesini istediler. Annesi ve Babasının ölümünden sonra kendisi Kabilesinden ayrılmadı. Genelde kabilesinin durumunu düşünüp sürekli onlara yardımcı olmaya çalıştı. Sade bir kabile hayatından farkı olmadı, hayatına bu şekilde devam etti.
[+] Folcred isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
Ara

#7
WAR OF LİFE

fwLxO6x.jpg

Alduin Dünyadan sürüldükten uzun süre sonra, insalık ve elfler kendi aralarında büyük çatışmalara sahne oldu. Oluşan bu büyük çatışmalar hem Aldmeri'nin ve İmparatorluğun kaybetmesine neden olmuştu. Her bölge ve her ırk kendi krallığını koymuş, Dunmer'ler Argonian'ları malup ederek topraklarını geri kazanmıştı. Nord, Breton, Wood elf ve Khajiit'ler bağımsızlıklarını kazanmış ve kendi ülkelerini kurmuşlardı. 

Zaman 4. Çağ 350 havada kan ve ölüm kokusu var. Fırsatlar dünyasında herkes şansını denemek için bir adım önce çıksın ve

ROLE PLAY BAŞLASIN.
[+] LichKing isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Ara

#8
Vile: [fon‌t=Comic Sans MS](Yanındaki kurdun kafasını okşayarak) Av yaklaşıyor...[/font]
Ara

#9
Gelebor : Oraya bir balta koydum. Bu kışa hazırlanmamız gerekiyor Teredhor.

Teredhor : Bunu yapabilecek başka kimse yok mu baba? Ghvv... Sıkıcı.

( Teredhor, somutkan şekilde babasının yana koyduğu baltayı alarak gördüğü kısa, seyrek ve yaşlı bir ağaca baltasını geçirir fakat zor bir iştir. )
Ara

#10
(Sıcak bir Akçay günüydü , Günlük işlerimi tamamlamış.Sema ocağında Efsane demirci Eorlund Kıryelenin ocağında ile demir dövüyorduk)

Wulfgar : 'Demire vurur' Talos aşkına !

Heifaak: 'Demire vurur' Talos adına !

Wulfgar : 'Demire vurur' Talos aşkına !

Heifaak : 'Demire vurur ve en sonunda şekil alır' Talos adına !

(Çekici bırakıp , sağımda duran bez ile alnımda ki teri sildim ve gülümseyerek)

Wulfgar : Demir bile Talos'un zikrine dayanamayıp imana geldi.

Heifakk : 'Suyunu içer ve önceden dövmüş olduğu çelik kılıcı bana verir' Birde bunu dene bakalım !

Wulfgar : 'Kılıcı kınından çıkarır ve hayranlıkla bakar' Shor'un kemikleri adına ! Öldüreceği düşmana acırım.

Heifaak : Senin gibi yiğidin yanında haksızlığa uğrayanların sesi olsun !

Wulfgar : 'Kılıcı kabzasına sokar ve Demirci Heifaak'a bakar' Wuthraad'an gayrı silah , Wulfrath'dan gayrı bir yiğit olmaz üstat.

Heifaak : Shor seni kutsasın !

Wulfgar : Atam Ysgramor , Tanrı Lorkhan adına şerefle taşıyacağım.

(Heifaak'a teşekkür edip yeni kılıcımı kuşanıp.Whiterun ahırına doğru yola çıktım.Yeni bir maceralarımın beni nerey götüreceğini merak ediyorum..)
[+] muhamet4434 isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Ara

#11
Vile: [fon‌t=Comic Sans MS](Vadikent'e giderek avlarını satar ve hırsızlar hakkında birkaç dedikodu duyar. Sırıtarak içinden) Acaba şu zavallılara yardım etsem mi ki? Sanırım ufak bir yardımdan zarar gelmez. (Sıçanyolu'na girer ve hırsızların toplandığı mekana kadar ilerler)[/font]
Ara

#12

Thian iki çocuğunu kaybedeli ve Petrova gideli tam 10 yıl olmuştu ama acısı hala tazeydi. Son zamanlarda çok sık uğradığı Akçay'da ki handan artık çıkmıyor ve unutmak  için sürekli içiyordu. Artık Volkihar Kalesinede uğramıyordu.

Hancı bir içki daha!

Özür dilerim efendim ama bu kadar çok içmeniz sağlığını.. 

Thian kafasını kaldırarak hancıya bakmıştı. İçi ürperen hancı kekeleyerek

Tamam, tamam ee-fendim (boğazını temizleyerek) efendim hemen getiriyorum.

Thian gelen içkisini de içerken parmağında ki yüzükle oynuyordu. Bu yüzük Petrova'nın annesini bulmaya giderken Harkon tarafından pusuya düşürüldüklerinde Zihin yolu ile haberleşmelerini sağlayacaktı ama Thian'ın yüzüğü bir vampir tarafından krılılarak kullanılmaz hale getirilmişti. Thian gülümsemişti. O zamanlar canı tehlikedeydi ama mutluydu. Şuan ki haline göre.

Baba?

Thian açılan hanın kapısına baktığında gelen kişiyi kızı Jorolara Titanborn'dan başkası değildi. Güzel kız seri adımlarla babasının yanına oturmuştu. Vampirlikten dolayı sanki baba oğul gibi değilde kardeş gibi duruyorlardı dışarıdan bakınca.

Yine mi buradasın? 

Thian cevap vermeden içmeye devam etmişti.

Merak ediyorum da ne yapmaya çalışıyorsun? Artık Volkihar'a da uğramıyorsun? Amcamla kavga ettiğinizden beri hep buradasın. Sanki, sanki bir zamanlar herkesin gıpta ile baktığı kudretli Thian gitmişte sıradan ayyaş biri gelmişti. Hayır ne yapıyorsun burada? Artık bizi göremeye de gelmiyorsun. Annemin bize yaptığını şuan sende yapıyorsun! Ha cevap ver ne yapıyorsun baba?!!

Thian konuşmamıştı, konuşamamıştı çünkü kızı haklıydı. Gözleri dolmuştu. Ağlamamak için kendini zor tutuyordu. Jora'nın siniri babasının tepkisinden sonra bir pişmanlığa ve üzüntüye dönmüştü. Babasına sıkıca sarılmıştı. 

Biliyorum babacım kolay değil, bende kardeşlerimi kaybettiğim de ve annem gittiğinde günlerce ağlamıştım ama üstünden 10 sene geçti. (Jora'da ağlamaya başlamıştı.) Kendine gel. Bizim sana ihtiyacımız var, Volkihar'ın sana ihtiyacı var. benim sana ihtiyacım var.


Thian kendini toparlamaya çalışmıştı. Kızına sıkıca sarıldıktan sonra hüzün dolu bir sesle.

Ben ne zaman bana ihtiyacın olursa yanında olacağım benim güzel meleğim. Sen haklısın artık bazı şeyleri geride bırakmamız lazım ve bende şu andan itibaren bırakıyorum.

Jora gülümseyerek babasının yanağına kocaman ve mutluluk dolu bir öpücük kondurmuştu.

Biliyordum be. Aslan babacım. Hadi Volkihar'a evimize gidelim.

Jora oturduğu yerden hızlıca kalmış ve Thian'ın kolundan tutarak onuda kaldırmaya çalışmıştı ama Thian yerinden oynamamıştı bile. Thian soğuk bir eda ile ve dahada soğuk bir ses tonu ile.

Bu saatten sonra Volkihar'ı geride bıraktım, bu saatten sonra Rhian'ı geride bıraktım ve ..  ve.. Bu saatten sonra Petrova'yı da geride bıraktım.

Jora'nın mutluluğu tekrardan hüzne dönüşmütü. Thian ayağa kalkarak.

Ama geride bırakmayacağım tek bir şey var ki o da sensin bebeğim.

Thian Jora'nın alnından öpmüştü.

Şimdi rica etsem beni biraz yalnız bırakır mısın? Tanrılar biliyor ki buna ihtiyacım var.

Jora gözü yaşlı bir şekilde kafası ile onaylayarak dışarı ağır ağır çıktı.

Thian bir saat daha durup düşündükten sonra dışarı çıkmaya karar vermişti. Ayağa kalktığında bir şey düşmüştü. Fark etmişti neyin düştüğünü ama almaya tenezzül bile etmemişti.  Sadece üzerine basıp kırdıktan sonra dışarı çıkmıştı. 

ring1.jpg?w=680
[+] LichKing isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
Ara

#13
( Teredhor, odun kesme işini başarıyla tamamlasa bile üst kısmı aşağıya devrilmişti. Yanına gelen küçük kardeşi Orothorn'a odun kesme işini kakaladı. Daha önemli bir işi vardı. Babasının yanına gitti, onun saygıyla selamlayıp yanına oturdu. Bu kez, şehre kendisinin gitmek istediğini belirtti. Babası onayladı fakat yüzünü gizlemesini istedi. Arabaya bir kaç balya saman yığdırıldı. Teredhor, yüzünü gizleyip görünmeyecek bir tarza büründü. Babasının ak atına bindi. Atın, dizginlerini çekip ağır ağır yola koyuldu. )

Teredhor : Bekle beni Akçay...  ( Yola çıktığı konum, Morthal'da ki Otluk Snow Elf kalesidir. )
Ara

#14
Vile: [fon‌t=Comic Sans MS](Hırsızların hanına sürpriz bir baskın yapmıştı ve çoğu ne olduğunu anlayamadan teker teker düşmüşlerdi, tam bir tane çıkacaktı ki Vile, bir okla elini deşip geçti ve ok, kapıya saplandı. Hırsız, elini oktan çıkarmaya çalışırken kafasına gelen bir okla öldü. Ana merkezlerine doğru ilerledi ama gürültüyü duymuşlardı kapıda bekliyorlardı. Birkaç tanesi kapıyı açar açmaz ok atsa bile Vile, hemen yana kayıp kurtulmuştu. Ama yine de 1-2 tanesi sıyırmıştı. Hızlıca kafalarına zıpladı ve açık alana, arkalarına geçti. Birkaçını okuyla indirse bile sayıları çoktu, akşam vakti olduğu için kurt adam formuna geçmekten başka çaresi kalmamıştı. Dev kadar büyük, aldığı nefes ile bile dehşet saçan o kudretli forma dönüştü. Ve düşmanlarını korkutmak için var gücüyle kükredi, tüm Vadikent o kükremeyi çok net duyabilmişti. Hırsızlar kaçmaya çalışsalar bile devasa pençeleriyle hepsini öldürüyordu ama yine de 5-6 tanesi kaçmayı başarmıştı. Vile, tüm şehrin dikkatini çektiğinin farkındaydı, muhafızlar her an burada olabilirlerdi. İnsan formuna geçti ve hırsızların kaçtığı yerden kaçtı ve şehrin arka kapısından dikkat çekmeden çıktı. Kalesine gitti ve birkaç iksir içerek kolundaki yaraları kapattı)[/font]
Ara

#15
d8R3AX.png

POLİTİK TAMRİEL HARİTASI
AraKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kaderini Keşfet [Serbest RP - Başladı] Folcred 39 853 29.04.2017, Saat: 09:36
Son Yorum: muhamet4434
  Son Umut [Başladı] Diist Kiin 74 2,139 02.04.2017, Saat: 03:17
Son Yorum: Folcred
  War of Life [ROL DIŞI] LichKing 888 15,529 02.02.2017, Saat: 01:54
Son Yorum: AvP.Love