Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Witcher Genel KonuAra
Cevapla

Bir kaç gündür witcher 2'yi oynuyorum da pek söylendiği kadar olmasa da güzel bir oyun(chapter 1'in sonundayım şuan).Witcher 3 almayı planlıyorum normalde morrownd yükseltmesini almak istiyordum eso'ya ama durmaplayda 50 liraya witcher 3 goty görünce witcher almanın daha iyi olacağını düşündüm.Fakat sistemim yeterli gelir mi bilmiyorum minimum gereksinimler 2. nesil i5 istiyor bende 3. nesil i3 var, ekran kartım nvdia 740m, 4 gb ram var.Bu sistemle witcher 3 çalışır mı ve çalışırsa ne kadar iyi çalışır?
Ara
Cevapla

(05.10.2017, Saat: 17:25)süleyman maik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir kaç gündür witcher 2'yi oynuyorum da pek söylendiği kadar olmasa da güzel bir oyun(chapter 1'in sonundayım şuan).Witcher 3 almayı planlıyorum normalde morrownd yükseltmesini almak istiyordum eso'ya ama durmaplayda  50 liraya witcher 3 goty görünce  witcher almanın daha iyi olacağını düşündüm.Fakat sistemim yeterli gelir mi bilmiyorum minimum gereksinimler 2. nesil i5 istiyor bende 3. nesil i3 var,  ekran kartım nvdia  740m, 4 gb ram var.Bu sistemle witcher 3 çalışır mı ve çalışırsa ne kadar iyi çalışır?

Akıcı bir şekilde oynayabileceğini sanmıyorum. En iyisi Morrowind yükseltmesi alman olur bence.
[+] Maestro. isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Ara
Cevapla

Witcher II neden kasıyor anlamış değilim.Tamam sistemim çok iyi değil.Hatta kötü bir sistem fakat en azından 800x600-Low'da oyunu 20-30 FPS oynamam gerekirdi.Fakat 640x400+Ultra Low Patch ile oyunu 15 FPS bile açamıyorum.Sorun nedir? Biri yardımcı olursa çok makbule geçer.Oynamayı çok istediğim bir oyun.
Sistemim ;
Intel HD Graphics Ekran Kartı
Intel Celeron Çift Çekirdekli 2.16 Ghz İşlemci
4 GB RAM
Ara
Cevapla

Ekran kartından dolayı.
Ara
Cevapla

(07.10.2017, Saat: 13:16)DRAGGUR22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ekran kartından dolayı.

Biliyorum.Ekran kartım da dahil sistemim çok kötü fakat bu kadarı da biraz saçma değil mi? Bu kadar düşük kaliteye bu kadar düşük performans.
Ara
Cevapla

(07.10.2017, Saat: 16:26)GhostWarth Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biliyorum.Ekran kartım da dahil sistemim çok kötü fakat bu kadarı da biraz saçma değil mi? Bu kadar düşük kaliteye bu kadar düşük performans.

Witcher 2'nin optimizasyon sorunları var.
Ara
Cevapla

(07.10.2017, Saat: 16:26)GhostWarth Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biliyorum.Ekran kartım da dahil sistemim çok kötü fakat bu kadarı da biraz saçma değil mi? Bu kadar düşük kaliteye bu kadar düşük performans.

Değil. Oyun hem yüksek sistem istiyor hemde azda olsa bir optimizasyon sorununada sahip. Dahili ekran kartı ile açılmaması normal.
Ara
Cevapla

(08.10.2017, Saat: 02:34)DRAGGUR22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değil. Oyun hem yüksek sistem istiyor hemde azda olsa bir optimizasyon sorununada sahip. Dahili ekran kartı ile açılmaması normal.

Yalnız oyun içi efekler çok iyi. Bu da sistemi çok deli yoruyor.
Ara
Cevapla

Az önce bitirdim witcher 2'yi beğendim oynamayanlara tavsiye ederim.


İçeriği GösterSpoiler:
Ara
Cevapla