Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Yoldaşlar - 1 / Silaha Sarılma

#1
0px
Silaha Sarılma
Görev Veren Various
Yer: Pelagia Çiftliği, Jorrvaskr
Önceki Görev: Yoldaşların lideri ile konuş
Sonraki Görev: Onurlu Duruş ve tekrarlanan bir görev
Ödül: Yoldaşlar üyeliği


Evet, bu görev dizisinde Akçay'a ilk gelişimizde büyük olasılıkla gördüğümüz Yoldaşlar adlı savaşçılara katılacağız ve tam bir savaşçı olacağız. İlk görev Silaha Sarılma, test ediliyoruz kısaca. Cheesy

resim

Bu sahneyi çoğu oyuncu hatırlayacaktır. Burada Dişi Avcı Aela ile aramızda geçen diyalog sonucunda çeşitli görevlerimiz arasında "Yoldaşların lideri ile konuş" beliriyor. Şimdi öncelikle Akçay'a gidiyoruz.

resim

İçeri girdiğimizde ise gerçekten görkemli bir yemek masasıyla karşılaşıyoruz. Yanda iki üye kavga ediyor.

resim

Burada bir işimiz yok, lideri görmek için alt kata inip ilerliyoruz. Sonra karşımıza yaşlı bir amca çıkıyor.

resim

Bir de bakıyoruz ki bu amca buranın lideri ve burada da şansımıza boş bir yatak var. Hemen konuşuyoruz. Ve her loncada olduğu gibi burada da bir teste tabi tutuluyoruz. Bu arkadaşla dövüşmemiz gerekli :

resim

Böyle göründüğüne aldanmayıp nidamızı çakıyoruz ve Vilkas sersemliyor. Bize kalkanını yukarıdaki demirciye vermemiz gerektiğini söylüyor.

Yukarıda daha öncekilere benzemeyen müthiş bir ocak görüyoruz ve şahsen ilk oynayışımda ben çok etkilendim. Bu ocağın demircisine saygı duymak lazım diyoruz ve kibarca konuşuyoruz. Gitmeden de abimizi kıramayıp Aela'ya kılıcını götürelim..

resim

Kılıcı götürünce Aela bizi Skjor'a övüyor. Biz de yaşlı amcamızla konuşup sonunda bir Yoldaş oluyoruz.. Başarımımız da altta hazır.

NOT: Diğer göreve geçmeden önce herhangi biriyle konuşup ufak bir iş yapmanız gerekecek. Yani direk Onurlu Duruş geçmiyor. Oyunda hata yok yani, Skyrim'e laf yok.  kahve

resim  - Silaha Sarılma (10 Puan/Bronz)
Ara
Cevapla