Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Yoldaşlar - 2 / Onurlu Duruş

#1
0px
Onurlu Duruş
Görev Veren Skjor
Yer: Jorrvaskr
Önceki Görev: Silaha Sarılma, bir tekrarlanan görev
Sonraki Görev: Gümüş El
Ödül: Semaocağı silahı, Ateş Nefesi kelimesiEvet kaldığımız yerden devam edelim. Yoldaş olup bir görev yapmıştık (şahsen ben bir ayı öldürdüm.. ) ve bu görevi almıştık. Bu görevde öğreniyoruz ki bu Yoldaşlar örgütünün aslında Wuuthrad adında, çok havalı ve ölümcül bir baltası varmış. Ama zamanla yok olmuş ve parçaları bütün Skyrim’e dağılmış. Balta şu:

resim

Gördüğünüz gibi dudak uçuklatıcı. Ama bu baltayı öyle vermezler herhalde. Cheesy Şimdi Skjor’la konuşup görevi alın. Görev için Tozadam Höyüğü'ne gideceksiniz.

resim

Geldiyseniz direkt yola koyulun. Bu arada korkmanıza hiç gerek yok Farkas bizi koruyor. Eşlik ediyor desek daha doğru olur..

Şimdi burada kurtadam avcıları Gümüş Eller var. Bunlar bizi ilgilendirmez kurtadam değiliz sonuçta. İlerliyoruz biraz ve bir kaldıracı çekip kilitli kalıyoruz. Farkas’ın etrafını Gümüş Eller sarıyor. Ama..

resim

Farkas bir kurtadam !! Belki doğada görmüşsünüzdür, çok hızlılar ve ölümcüller. Ve Farkas’ın bunlardan biri olduğunu öğrenince soru yağmuruna tutuyoruz..

Bir de ne öğreniyoruz ! Çaba ve başarı gösteren Yoldaşlar üyelerine kurtadamlık kanı hediye ediliyormuş. Çember grubu varmış ve bunlar 5 kişiymiş. Bu kadar bilgi yeter, ileride her şeyi öğreneceğiz nasılsa..

Devam ediyoruz. İlerleye ilerleye en sonunda bir Kitabe Duvarı ve plastikten parça var. Plastikten parça dediğimin o baltanın parçası olduğunu anlayıp sustum.. Bu arada Kitabe Duvarında Ateş Nefesi'nden bir kelime var. Ben en son Shul’u öğrenecektim, hazır öğrenmişken deneyelim..

resim

resim

Ve sonra sizi the Çember üyesi yapacaklar. En önemli seçme Yoldaşların grubu. Farkas şahidiniz olacak. Tamam Çember güzel de kurtadamlık nerede mi ? Daha çok görev.. Bu arada özel olarak yapılmış silahınızı almayı unutmayın. Semaocağı Çeliği silahınızı..
Ara
Cevapla