Üye değil misiniz? Hemen kaydolun!
Üyelik Aç  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

 
Yükselişteki Karanlık [BİTTİ]

#1
Hikaye:

Tamriel'de her türlü cinayet, kapkaççılık, hırsızlık, sebebi hiçbir zaman bilinmeyecek gizli ölümler, salgınlar artmıştı. Ulfric, tahtından edilmiş, Thalmor yok edilmişti. Tam tüm Tamriel birleşti derken, bir karanlık çökmüştü tüm diyara. Durgun sular azgınlaşmış, açık hava kararmış, çiçeği eksik olmayan topraklara ölüm harici hiçbir şey uğramaz olmuştu. Hükümdarlığın Efendisi, bir kez daha uğramıştı Şafağın Güzelliği'ne...
Ara
Cevapla

#2
RD: Bütün mesajlar silindi. Bu sefer daha iyi bir rp olması dileğiyle. İl rp de benden gelsin. Cheesy
Thian  Titanborn. Son of Magnus. Molag Bal'ın bir zamanlar sağ kolu olan bu yeşil gözlü, hafif açık sarı saçlı olan ve bir yere giderken çoğu zaman Golden City kumaşından yapılmış kırmızı büyücü kıyafetini giyen bu vampir. Molag Bal'ın kendini kandırdığını öğrendiğinde ikiz kardeşini Molag Bal'ın diyarından kaçırmış ve Molag Bal'a karşı bir isyan hareketi başlatmıştı. (Amara of) Petrova Titanborn ile karşılaşıncaya kadar amaçsızca Tamriel'de dolaşıyordu. Onunla tanıştıktan sonra Petrova'nın üvey babası olan Lord Harkon'u Serana yardımı ile indirmişlerdi. 

Şimdi ise Thian (babasınında mesleği olan) mimarlık yetenekleri ke Volkihar kalesini reforme edip. Savunmasını güçlendirip, askeri bir kalesen çok safkan vampir ailelerinin yaşadığı bir kale haline çeviriyor. 

Petrova ile evlenen Thian her ne kadar Volkihar'da en çok saygı duyulan ailede olsa Volkihar kalesinin yönetimi ve son söz hakkı kalenin yeni sahibi Serana ya aitti.

Thian elinde kan dolu içkisi ile birlikte vampirlerin yemek yediği yeni ana salona soğru bakar. İlk başta 50 kişilerken bir kaç sene içinde 450 baş vampir yaşıyordu bu kalede ve hepsi şuan bu devasa salonda toplanmış Thian'a bakıyordu.

Sonunda kardeşlerim! Yaklaşık 5 yıl süren bu hummalı reform çabalarımız çok kısa bir süre önce bitti. Hammade kıtlığı ve vampir olmanın zorlukları olmasaydı eğer çok rahat bir şekilde 2 sene içinde bitecekti bu çabamız ama önemli değil. Sonuçta 3 yıl gibi bir geçikme pek büyük bir rakam değil. Bilirisiniz topluluğa konuşma konusunda pek iyi değilimdir o yüzden kısa keseceğim. 5 yıl süren bu cefekar işimizde kan, ter ve göz yaşınızı esirgemediğiniz bu çalışmamızın bitmesi şerefine kadegini sizler için kaldırıyorum. VOLKİHAR İÇİN!

İsim: Thian Titanborn
Irk: Nord (vampir)
Yaş: 115
Özellikler: Son of Magnus yani Magnus'un Oğlu olarak dünyaya gelen Thian bir yarı tanrıdır. (Allesia isyanında ki kahramanlar gibi). Büyü Tanrısı Magnus'un oğlu olmasının verdiği etki ile muazzam bir büyü gücü varsır ama Bu kadar büyük bir büyü gücünü beyini ve vücudu zaman zaman kaldırmaz. Normalde bir şey yoktur ama çok büyü yaptığında halisülosyonlar , gaipten sesler ve daha ileri gittiğinde nöbet geçirdiğide görülmüştür. Çok zorlarsa kendini beyininin iflas etmesi gibi bir tehlikede vardır. Küçükken kendine bakan adamı ve genç iken de en yakın arkadaşını ve sevdiği kadını halüsinasyonlar yüzünden öldürmüştür.
Ara
Cevapla

#3
Neator, bir zamanlar kıdemli bir Thalmor yargıcıydı. Ama daha sonralarından Aldmerilerin zayıf Tanrılarını sevmemiş ve onların yanına çıkma fikrini saçma bulmuştu. Daha sonraları Thalmor'dan ayrılarak, Molag Bal'a ibadet etmiş, onun için sayısız kurbanlar sunmuş, Volkihar hariç bütün klanları birleştirmiş ve Molag Bal'ın yeryüzündeki adamı olmuştu adeta. Şehir mezarlıklarına girip ölüleri diriltmiş, zayıfları cezalandırmıştı. Şimdi ise efendisinin dönüş vaktiydi.


Irk: Altmer
Yaş: 112
Özellikleri: Çağrı ve Yıkım büyüsünde uzmandır. Diğer büyüleri pek bilmez.
Neator'un Tipi:

İçeriği GösterSpoiler:

RD: Özelliklerinde neyde iyi olduğunu yazın da overpower olmasın.
Ara
Cevapla

#4
RD: Dün İnternetin Gitmesi İle Canlandıramadığım Karakterimi  Bu Sefer Canlandırmak İstiyorum.ADI: ROLİKİR
IRKI:  NORD
YAŞ: 30
ÖZELLİKLER: Okçuluk Uzmanı , Yakın Dövüşte Hançeri Hayatta Kalmaya Yetecek Derecede Kullanabilme , Hafif Zırh , Gizlilik.

Hikaye: Rolikir daha çok küçükken Anne ve Babası ile yaptığı yolculukta Haydutlar tarafından önleri kesilmiş, Anne ve Babası Gözlerinin Önünde Öldürülmüştü. Sonrasında kafasına geçirilen bir kılıç kabzası ile bayıltılmıştı. Haydutlar onu köle diye satacaklardı belli ki. Gözlerini Açtığında dışarıdan gelen çeliğin çeliğe vurma sesi ile paniklemiş ve haydutların sığınak amacıyla kullandığı kalenin kapısından kendini dışarıya atmıştı. Bir Yabancı Pelerinini Takmış Kukuletası ile Yüzünü Gizlemiş Elinde Yay Ve Ok İle usta nişancılığını konuşturarak tüm haydutları haklıyordu. Yanına Yaklaşabilenleri Çifte Hançerler İle Öldürüyordu. Haydutların Kökünü Kazıdıktan Sonra Yavaşça Rolikirin Yanına Yaklaştı. Rolikir Korkudan Dona Kalmıştı. Yabancı Kukuletasını Geriye Atarak Yüzünü Açığa Çıkardı  " Merhaba Küçüğüm , Benim Adım Hamvir Ya seninki ? " dedi. İşte Rolikirin Yeni Hayatı O zaman Başladı. Hamvirin Yanında Uzun Süre Eğitim Gördü ve Kendini Yaşadığı Bölgede Huzuru Sağlamaya Adadı.
Ara
Cevapla

#5
Herard, Kvatch'da doğmuş büyümüş bir çocuktu ailesi bir dokuzlar rahibiydi kendisi zamanında baya bir eğitim gördü karanlık büyüler ile uğraşılmayacağını ve tehlikeli olduğunu ve dokuzlara her zaman biat edileceğini öğrenmişti ve kendini korumak için kılıç eğitimide almıştı zamanı gelince kendiside ailesi gibi bir dokuzlar rahibi olacağını biliyordu bu olaylardan uzun bir zaman geçti ve aile fertlerinden birisi ölünce onun boşluğunu doldurmak için yer aldı ama çok yakında bir karanlığın geleceğini hissetti bu karanlıktan Cyrodiil'i korumak zorundalığında olduğunuda.

Irk:İmperial
Yaş:25
Özellikleri:Tek-El, Bloklama, Ağır zırh, Yenilenme ve Başkalaşım (Yenilenme ve başkalaşım dışında diğerleri zaten öğrenilmesi zor bir şey değil overpowered demeyin bana. Cheesy )
Ara
Cevapla

#6
Tromia, zamanında içki üretimi yapan bir kuzeyli idi, ta ki Malachat onunla konuşana kadar. Tromia satışhanesini kapatıp eve giderken bir ses duydu. Kılıcını çekip sese doğru gitti. Tam sese yaklaştığında bayıldı. Uyandığında bir Daedra Prensi karşısındaydı

Malachat: Sonunda uyandın
Tromia: N-neredeyim ben... Sen kimsin
Malachat: Ben Malachat, ve sende benim dünyamdaki yansımamsın artık. Kendine sadık birisini bul ve Largasbur kalesine git gerisini ben hallederim
Tromia: T-tamam

Irk: Kuzeyli
Yaş: 35 (Malachat sayesinde ölümsüz şu an)
özellikler: yıkım,çağrı hafif zırh ve kendisini savunucak derecede tek-el
Ara
Cevapla

#7
Rhian Tiranborn. Thian'ın ne kadar ikiz kardeşide olsa pek birbirlerine benzedikleri söylenemez. Thian'dan en az 15 cm uzun olan uzun adam derin kahverengi gözleri ve siyah saçları ile (çok daha kalıplı vücudunu söylemiyorum bile) çok rahat bir şekilde Thian'dan ayrıt edileniliyordu. Yakın dövüşte çok büyük bir becerisi vardı ve bu becerisini nasıl kullanacağınıda çok iyi biliyordu. Zeki olmasına rağmen ikili arasında ki kararları hep Thian veriyordu.

Rhian endişeli bir ses tonu ile içkisini yudumlayan Thian'ın yanına gelerek. 


Thian, kardeşim biliyorum bu konuyu konuştuk ama...

Thian kafasını kaldırarak kardeşine gülümseyerek bakar. Bu dev adamın korktuğunu pek görmezdi ama ne zaman bu konuyu açsa Rhian gözlerin de ki korkuyu saklayamıyordu. Thian kardeşine sakinleştirici bir ses tonu ile

Evet kardeşim. Konuşmuştuk ve ben bu işin çözüldüğünü sanmıştım.


Ama anlamıyorsun Thian. Yerleşmek ne kadar mantıklı sence? Molag Bal bizi her delilte ararkem yerleşmek? Üstelik aile kurmak? Thian korkuyorum kardeşim. Kendim için değil senin için, burada bağ kurduğumuz herkes için.

Thian aya kalkarak elini kardeşinin omzuna koyarak. Rhian 5 senedir buradayız. Bulunacak olsaydık çoktan bulurdu bizi. Artık büyülü sisimizde var. Sise giren herkes girdiği yerden geri çıkacaktır. Korkma boşuna.


Ama Thian duyduğuma göre Molag iblisi bütün vampir klanlarını birleştirmiş. Amaxı ne bilmiyorum ama kesinlikle iyi değil.

Thian gayet kendinden emin bir şekilde Biz daha kötüleri ilede uğraştık emin ol bizi alt etmek için daha fazla şeye ihtiyacı olacaktır. Ayrıca ben bizim için geleceğini düşünmüyorum. Molag Bal her zaman büyük lokma ister. Bizi avlamak isteseydi bizim haberimizin olmayacağı bir hareket planlardı bunu değil. Demek ki başka bir planı var ve bu hamlesi pek bizi ilgilendirecepini söyleyemem.
Ara
Cevapla

#8
Prens Lothar Mede, İmparator Titus Mede II'nin torunu ve babasından sonraki İmparatorluk taht varisiydi. Henüz yaşı gençti ve babası veya küçük kardeşi gibi liderlik vasfı taşıyan biri değildi. Zamanı geldiğinde Tamriel'i yönetme gibi bir yükü taşıyamayacağını kendisi çok iyi kafasına kazımıştı. Küçük yaşından beri liderlik eğitimine önem vermemiş, daha çok dış dünya ve doğaya karşı duyduğu merak ile çoğu zaman saraydan kaçmaya çalıştığı bile olmuştu.

Bugünde o günlerden biriydi. Cyrodiil'i karanlık bir sis sarmıştı ve doğa güzelliğini yitiriyor gibi görünüyordu. Bu korkutucu karanlığın sebebini öğrenmek istiyordu, merakını dindiremedi ve Imperial City'den tekrar kaçmaya karar verdi. Neyse ki bugün şanslı günüydü, artan kapkaççılık olayları üzerine şehir muhafızları oradan buraya koşarken şehirden fark edilmeden ayrılmayı başardı.

Başına yüzünü gölgeleyecek bir kapşon geçirdi, okunu ve değerli kılıcını yanına aldı. Üstüne hafif bir zırh geçirdi. Değerli atı Lirik ile birlikte Bruma'ya doğru yola koyuldu.

Yaş: 14 (Henüz daha çok genç.)
Becerileri: İyi bir okçu. Kendini saldırılara karşı savunabilecek kadar hızlı. Çağrı büyüsünde iyi. Kitaplardan öğrendiği bir kaç hafif başkalaşım büyüsünü biliyor..
Ara
Cevapla

#9
Rolikir Kar Beyazı Atını Daha Önce Hiç Görmediği Bir Köye Doğru Sürüyordu. Son Zamanlarda Suçlulukta Olan Büyük Artışı Araştırıyordu. Ancak Şu Ana Kadar Eline Geçen İp Uçlarının Sayısı Koca Bir Sıfır dı. Sanki Gökyüzünden Dünyada Olanın 2 Katı Daha Suçlu İndirilmişti Tamriel'e. Köye Girdi Girişin Hemen İlerisindeki Hanı Farketti ve Atını Hana Çevirdi. Atından İndi , Bağlamaya Gerek Duymuyordu Çünkü Atı Eğitimliydi. Hanın Kapısını Araladı , İçeri Giren Soğuk Hava Dalgası Ateşi Bi Anlığına Güçlendirdi. Gözler Hana Giren Kukuletalı Yabancıya Çevrildi. Bi Ses Duyuldu Kapatsana şu kapıyı seni aptal ! kıçımız dondu burda ! Rolikir Kapıyı Kapattı Ve Hancıya Doğru İlerlemeye Başladı. Tezgaha Oturur Oturmaz Hancı Konuşmaya  Başlamıştı Bile. 

Hancı: Selam Sana Yabancı ! Oda Kiralamak İçinmi Geldin Yoksa ?
Rolikir: .....
Hancı: E-ee Yada Sana İyi Bir Kuzeyli Şarabı Ismarlamamı İstermisin ?
Rolikir: ......
Hancı: Y-yada Karafunda Bal Şarabıda Olabilir Yeni Geldiler ?
Rolikir: (Sessiz Bir Şekilde) Ben Daha Çok Özel Bir şey Arıyordum.
Hancı: Şşşt Sessiz Ol ! Hey Hognard ! Gel Ve Ben Gelene Kadar Şu Tezgaha Bak !
Hognard: Tamam Baba !

Hancı Rolikiride Yanına Alarak Mahzene İlerlemeye Başlar...
Ara
Cevapla

#10
(Valenwood'un güneyindeki adalarda vampir yerleşimleri kurulmuştu. En büyüğünde ise kocaman bir kale inşa edilmişti. Adeta bir vampir cennetiydi)

Neator: (Daedroth sağ koluna dönerek) Herkesi topladın mı?

Zuriwah: (Kalın ve korkunç sesiyle) Evet. 10.000 Kişiler.

Neator: Sustur şunları da başlayabileyim.

Zuriwah: (Adeta kükreyek) KESİN SESİNİZİ! (Herkes pür dikkat, balkonu izlemeye başlar)

Neator: Bugün burada, Molag Bal'ı onurlandırabilmek için toplandık. Bizler, onun gerçek evlatlarıyız. Kadınlar, kendisini teslim etti. Erkekler, ona adaklar sundu ve şimdi buradayız. Ama neden burayla yetinelim ki? Molag Bal, bize daha fazlasını sunmuşken. Bütün Nirn'ü ele geçirmek varken. Hükümdarlığın Efendisi adına, vampir ırkı adına, emrediyorum, savaşacaksınız! Zincirlere vuracaksınız! Ölümü getireceksiniz! Tamriel'i Molag Bal'a teslim edeceksiniz!

(Bütün vampirler, naralar ve sloganlarla alkışlarlar)

Neator: Zuriwah, gemileri hazırla. Greenheart'a gidiyoruz.

İçeriği GösterSpoiler:

RD: @MrEmirhan Her kelimeye büyük harflerle başlama. Sadece cümle başlarında başla. Çok göz yoruyor.
Ara
Cevapla

#11
Karakter Tanıtımı


İsim : Olaf

Yaş : 23

Beceriler : Tek El , Kalkan , Çift El , Okçuluk , Hafif Zırh , Başkalaşım Büyüleri

Irk : Safkan Kuzeyli

Hane : Kalkankıran Ailesi ve Wulfrath Hanesi

Dini İnanç : Dokuzlar


Biyografi

Yıllar evvel Miğferyeli'de doğdu Tobjorn'nun 2 oğlundan küçüğüdür.Babası usta bir asker olduğu için yakın dövüş sanatını çok iyi bir şekilde tahsil etmiştir.Ardından bir süre ilim öğrenmek için Issızkent'e yollanmış orada Nord mitolojisi ve Fizik , Astoronomi dalında ilerleme kaydetmiştir.İlerleyen zamanlarda Yoldaşlara yazılıp Skyrimde'ki kötülüklerle mücadele etmiştir.Lakin iyiliğin ve onurun parayla olmadığını anlayıp oradan ayrılıp bağımsız bir savaşçı olmuştur.Kendine çok sadık bir Beyazdiş adında bir Kar kurdu bulunmaktadır.Skyrim'de her vakit hayatını Shor'a adıyacağına ve kötülük ile mücadele edeceğine ant içmiştir.

f5c07043012532597455f15a14cd6e2c.jpg
Ara
Cevapla

#12
Hancı Tahta Kutuların İçini Araştırıyordu. Yüzünden Okunan Hayal Kırıklığı İle Ayağa Kalktı.


Hancı: Kusura Bakma Yabancı Hiç Skooma Kalmamış
Rolikir: Beni Üretildiği yere götür , Orda vardır
Hancı : Ü-üretildiği yer mi ?
Rolikir: Aracılık Ücreti veririm. 

Çantasından Çıkardığı Altını Kesesini Sallar.

Hancı: T-tamam ama bu sana pahalıya patlar benden söylemesi.
Rolikir: Öderim , Ama Önce Beni Götürmen Gerekli.

Hancı Rolikire Bu Akşam Hanın Arkasından 50 Metre At Sürüp Onunla Buluşmasını Söyler.

Akşam Olmuştur Rolikir Hancıyla Buluşalı 1 Saat Olmamıştırki Büyük Bir Kulübe Görünür. 

Hancı: İşte Getirdim Seni Şimdi Çektiğim Zahmetin Karşılığını Ödeme Sırası Sende.
Rolikir: (Hançerini Kınından Çıkarıp Hancıya Doğrultur) Ne ? Ne Zahmeti ?
Hancı: A-ama seni buraya g-getirdim !?
Rolikir: Ne Yani Sen Bana Skooma Mı Satmaya Çalışıyosun ? Seni Deşmeden Defol Burdan
Hancı: B-bunu S-sana Ö-ö-ödeticem !

Rolikir Hançerini Hancıya Doğrultarak Bir Kesme Hareketi Yapar Hancı Atını Mahmuzlayarak Hızla Kaçmaya Başlar.
Ara
Cevapla

#13
Akatosh'un baş mabedine gidip konuşmaya başlarım.

-Karanlık yaklaşıyor dokuzlar bizi kutsasın gelecek karanlığa karşı Kvatch şehrini korumamız lazım.

+Karanlığın geldiğini nereden biliyorsun burada hiç bir kanıtın yok ?

-Etrafa bak ve kendini bırak etraftaki karanlığı hissedebiliyor olmanız lazım her taraftalar ve büyük ihtimal bir saldırıya hazırlanıyorlar bizim bu saldırıdan tek umudumuz olan Kvatch'ı kurtarmamız lazım.

Diğer rahiplerlerde bana katılmaya başlar.

+Peki inandık bakalım bu duruma ne yapmamızı öneriyorsun böyle bir güce karşı nasıl durabiliriz.

-Bize burayı korumak için güçlü büyücüler ve iyi savaşçılar gerek bu koruma işini birinin yapması gerek ve Tamriel İmparator'undan yardım almamız lazım bu kadar az kişi ile böyle bir kötülüğü yenemeyiz siz burayı korumak için güçlü büyücüler ve savaşçılar aramaya başlayın savaş yaklaşıyor bende İmparator'dan destek almaya gideceğim.

Rahipler bu durumu onayladıktan sonra İmparatorluğun başkenti olan İmperial City'ye yol alırım.
Ara
Cevapla

#14
(Olaf Atıyla Dawnstar civarlarını geziyordu birden Beyazdiş'in huysuzlaştığını hisseti)

Olaf : Sakin ol oğlum.Sıkıntı nedir ?

(Beyazdiş birden hızlıca ormanın içine doğru gitmeye başladı Olaf ise peşinden gidiyordu , derinliklere indikçe Olaf , 4 tane vampir'in bir çiftçi ve ailesiyle uğraştığını görür Olaf hemen atından iner ve gümüş kılıcını çekip üzerlerine gider)

Olaf : Ağır ol pislik !

Vampir : Ah ! Safkan bir Kuzeyli. kanın da elf hissetmedim.

Olaf : Ne hissetiğin beni ilgilendirmez sivrisinek.Rahat bırak onları !

Vampir : Bugün iyi beslenicez sanırım.Saldırın !

(Olaf gümüş kılıcını çektiği gibi önünde ki vampirden sert bir yumruk yer hemen karın içine sendelenir.Hızlı bir taklayla ayağa kalkar , ve kılıcıyla önünde ki vampir'in başını uçurur ardından Beyazdiş önüne geçerek diğer Vampirin boynunu parçalar.Olaf üzerine gelen Üstat Vampirin hamlelerinden çok çevik hamlelerle sıyrılıyordu , Üstad'ın gücü bitince sırtından çıkardığı hançerini ona saplar kalan Vampir tek başına kalmıştır hemen arbaletini ona doğrultur)

Olaf : Beni dinle pislik ! Dokuzlar adına yemin olsun ki sizin soyunuzu kurutacam.Şimdi o efendin her kimse bunları ona ilet.

(Olaf , kılıcını ölen vampirin giysileriyle siler.Ardından çiftçilere yardım eder)
Ara
Cevapla

#15
Rolikir yayını omzundan indirdi kirişe bir ok yerleştirdi eski kulübe kapısına yöneldi ve tekmeyi bastı. Kapı menteşeleri hemen çatırdayarak parçalandı Rolikir kirişi gerdi nişan aldı ve oku hedefine gönderdi ok daha hedefini bulmamıştıki diğer hedefine yeni bir ok gönderdi. Peş peşe gelen acı feryatlar 3. Khajit in Rolikire Anında Saldırmasına Neden Olmuştu Rolikir Yayını Yere Attı Ve Hançerlerini Kınlarından Çıkardı. Khajitin kılıç darbesini reflekslerini kullanarak önledi khajit daha toparlanamadan sağ elindeki hançeri göğsüne sapladı bir çığlık daha duyuldu ve son khajit de yere yığıldı.

Rolikir: Ah Sizi Büyük Kediler , Hiç Akıllanmiyicaksınız.


Rolikir Bütün Ay Şekerlerini Kulübenin ortasında topladı. Kulübeyi ateşe verdi kendi kendine Geçtiğim Yollardaki Suçlularla Uğraşmayı Kesmem Gerek Bu Yüzden imperial City e Zamanında Yetişemiyicem  dedi.
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şafağın Sönüşü [Bitti] Diist Kiin 131 2,323 26.04.2017, Saat: 12:32
Son Yorum: Diist Kiin
  Savaş Hayatı [BİTTİ-İPTAL] Folcred 272 5,271 17.04.2017, Saat: 12:16
Son Yorum: LichKing
  Hayatta Kalmak [BİTTİ] Diist Kiin 498 10,672 23.02.2017, Saat: 08:24
Son Yorum: hjalti
  Andromeda'S | SEZON 1 [BİTTİ] AvP.Love 513 10,879 03.02.2017, Saat: 01:31
Son Yorum: LichKing
  Yükselişteki Karanlık [Rol Dışı] Diist Kiin 583 11,370 29.01.2017, Saat: 12:41
Son Yorum: Folcred