ESO 2021 Küresel Açıklama Etkinliği

27 Ocak Çarşamba günü Twitch.tv/Bethesda aracılığıyla canlı olarak yaklaşan Küresel Açıklama Tanıtım sırasında Tamriel’in kıyametini ortaya çıkarın!

The Elder Scrolls Online’ ın 2021 Küresel Tanıtım Etkinliği, TSİ 27 Ocak Çarşamba günü saat 01:00 Twitch.tv/Bethesda üzerinden canlı olarak başlıyor. ZeniMax Online Studio’ nun Direktörü Matt Firor ve Bethesda Softwork’ ün Pazarlama ve İletişimden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Pete Hines, 2021’ in yeni Bölümünü ve The Game Awards sırasında bir yıl süren macerayı tanıtacak.

ESO’nun Yaratıcı Direktörü Rich Lambert ve ESO geliştirme ekibinden diğer özel konuklar, Oblivion’un Kapıları yeni dünyaları, zorlukları, sistemleri ve maceraları hakkında konuşmak üzere, hepsi 2021’de eklenecek!

Hesabınıza bağlı bir hesapla Twitch’ te canlı olarak bize katılın, ayrıca Twitch Drop’ları ve Viridescent Ejderha Kurbağası Evcil Hayvanını tamamen ücretsiz olarak verilecektir.

Viridescent Dragon Frog

Son olarak, ESO Topluluk Ekibinden Jessica Folsom ve Gina Bruno büyük tanıtımlardan bazılarının derinliklerine daldıkça ve yılın gelecek sürümleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi tartışırken, resmi bir ESO Live Special için tanıtım etkinliğinden sonra da izlemeye devam edin.

Ayrıca tanıtım etkinliği öncesi ve sonrası da eğlenceli olacak, bu nedenle büyük güne yakın daha fazla bilgi için sosyal kanallarımıza ve elderscrollsonline.com’ a göz atın.

2021’de yıkım Tamriel’i rahatsız ediyor, bu yüzden 22 Ocak 01.00’da Twitch.tv/Bethesda’yı izleyin ve ESO’nun heyecan verici geleceği hakkında bilgi edinmeye hazır olun!