ESO 5. Yıl Kutlamaları

ESO’nun 5. yıl dönümü sebebiyle 4 Nisan 17:00 ile 9 Mayıs 17:00 tarihleri arasında etkinlik düzenlenecek.Her yıl olduğu gibi Şef Donolon’dan alacağınız pasta ile 2 kat exp kazanabileceksiniz ve ayrıca pastayı yediğiniz her gün 2 bilet kazanabileceksiniz. Bunun dışında Luminous Indrik bineği için gereken yemişleri artık satın alabileceksiniz.

5 hafta sürecek olan bu etkinlikte yapmanız gereken görevler her hafta değişecek ve görevleri tamamladığınızda Anniversary Jubilee Gift Boxkazancaksınız. Bu kutu içinden zanaat malzemeleri ve tarifler dışında Outfit Style sayfaları da çıkacak. Hangi haftalar hangi görevlerin etkinlik kapsamında olacağı şu şekilde:

1. Hafta:

İlk hafta writ görevlerini yapmanız gerekiyor. Ayırca Prophet Outfit Style sayfalarını düşürme şansınız olacak.

2. Hafta:

2. hafta da Delve Bosslarını ve World Bossları öldürmeniz gerekiyor. Bu haftanın özel Outfit Style’ı ise Lyris Titanborn Outfit Style.

3. Hafta:

Cyrodiil ve Battlgrounds günlük görevleri de bu haftanın görevleri. Abnur Tharn Outfit Style da bu haftanın özel Outfit Style’ı.

4. Hafta:

4. haftanın özel görevleri de Dungeon ve Trial günlük görevleri. Bu görevleri tamamlayarak Sai Sahan Outfit Style sayfaları kazanabilirsiniz.

5. Hafta:

Son hafta ise yukarıdaki bütün görevler ve özel ödüller geçerli.

Ayrıca eğer bütün Outfit Style sayfalarını toplayamazsanız Impresario’dan da satın alabilirsiniz.