ESO Blackwood Paketleri ve Ön Sipariş Ödülleri

Blackwood genişleme paketlerinin ve şimdi yayında olan ön sipariş ödülleri hakkında bilgi edinin.

Blackwood’u Şimdi Ön Sipariş Ver

The Elder Scrolls Online: Blackwood 1 Haziran’da PC/MAC ve Stadia için, 8 Haziran’da XBOX-One ve PlayStation 4 konsollarına geliyor. Yeni genişleme paketini hemen şimdi ön sipariş verebilir ve doğrudan eşsiz oyun içi ödüllere erişebilirsin.

Steamden satın almak için tıklayın!

The Elder Scrolls Online: Blackwood belirli platformlarda ve vitrinlerde mevcut olacak, ESO Store, Steam, Stadia, Microsoft Store ve PlayStation®Store dahil.

Ön Sipariş ve Ön Satın Alım Bonusları

The Elder Scrolls Online: Blackwood ön sipariş verip ve aşağıdaki oyun içi eşyalara sahip olabilirsiniz:

  • Dremora Kynreeve Outfit
  • Deadland Wamasu Pet
  • 1x Iron Atronach Crate
  • 3x Blackwood Treasure Maps
  • 2x Experience Scrolls

Bu eşyalara ek olarak, oyunda Nagahide Welwa Ravager bineğine ve Nightmare Bear Cub evcil hayvanına doğrudan erişim sağlayabilirsiniz. Nightmare Bear Cub sadece ön satın alımlar için şu andan 17 Mart 2021’e kadar mevcut, bu yüzden sakın kaçırmayın!

Hangi Paket Benim İçin Uygun?

ESO ile geçmişine bağlı olarak, Blackwood için göz önünde bulundurman gereken iki farklı basit paket var:

The Collection – Blackwood’ a ek olarak ana oyunu ve önceki tüm genişleme paketlerini (Morrowind, Summerset, Elsweyr, and Greymoor) içerir.

The Upgrade – Sadece Blackwood genişleme paketini içerir.

İlk defa Tamriel’a adım atacaklar için The Collection mükemmel bir pakettir. The Upgrade ise temel oyuna ve önceki genişleme paketlerine sahip olan oyuncular için idealdir. Daha da iyisi, The Collection sana geçmiş genişleme paketlerini ve standart oyuna erişim sağlar, oynamak için Haziran’a kadar beklemene gerek yok. Tabii eğer mevcut bir oyuncuysan da The Collection bütün geçmiş genişleme paketleriyle senin için ideal bir paket de olabilir.

Blackwood Paketi

Şu anda ön alım için mevcut olan dört benzersiz Blackwood paketi bulunmaktadır:

  • The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood
  • The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood Collector’s Edition
  • The Elder Scrolls Online: Blackwood Upgrade
  • The Elder Scrolls Online: Blackwood Upgrade Collector’s Edition

THE ELDER SCROLLS ONLINE COLLECTION: BLACKWOOD

Bu pakette ESO temel oyunu, önceki tüm genişleme paketlerini (Morrowind, Summerset, Elsweyr ve Greymoor) ve Blackwood paketi yer almaktadır. Ön siparişten sonra, ana oyuna ve önceki genişleme paketlerine anında erişim elde edecek ve haziran ayında da piyasaya sürüldüğünde Blackwood paketine de erişebileceksin.

Buna ek olarak, başlangıçta ön sipariş ödüllerinden Nagahide Welwa Ravager Bineği ve Nightmare Bear Cub Evcil Hayvanı’na anında erişim elde edeceksin (Yalnızca sınırlı süreliğine).

THE ELDER SCROLLS ONLINE COLLECTION: BLACKWOOD COLLECTOR’S EDITION

Bu pakette ESO temel oyununu, önceki tüm genişleme paketlerini (Morrowind, Summerset, Elsweyr ve Greymoor) ve Blackwood paketi yer almaktadır. Ön siparişten sonra, ana oyuna ve önceki genişleme paketlerine anında erişim elde edecek ve haziran ayında piyasaya sürüldüğünde Blackwood paketine de erişebileceksin.

Buna ek olarak, başlangıçta ön satın alma ödülleri ve Collector’s Edition dijital ürünleri (önceki tüm genişleme paketlerinin Collector’s Edition dijital ürünleri) ve Nagahide Welwa Ravager Bineği ve Nightmare Bear Cub Evcil Hayvanı’ na anında erişim elde edeceksin (Yalnızca sınırlı süreliğine).

THE ELDER SCROLLS ONLINE: BLACKWOOD UPGRADE

Bu pakette Blackwood genişleme paketini içerir. Ön siparişten sonra, haziran ayında piyasaya sürüldüğünde Blackwood paketine erişebilecek ve Nagahide Welwa Ravager Bineği ve Nightmare Bear Cub Evcil Hayvanı’na anında erişim elde edeceksin (Yalnızca sınırlı süreliğine).

THE ELDER SCROLLS ONLINE: BLACKWOOD UPGRADE COLLECTOR’S EDITION

Bu pakette Blackwood genişleme paketini içerir. Ön siparişten sonra, Collector’s Edition dijital ürünlerine ve haziran ayında da piyasaya sürüldüğünde Blackwood paketine erişebilecek ve Nagahide Welwa Ravager Bineği ile Nightmare Bear Cub Evcil Hayvanı’ na anında erişim elde edeceksin (Yalnızca sınırlı süreliğine).

Yıkım Kapıda

The Elder Scrolls Online: Blackwood, 1 Haziran’ da PC/Mac ve Stadia için ve 8 Haziran’ da XBOX-One ve PlayStation4 için geliyor, ancak şu anda ana oyuna ve önceki tüm genişleme paketlerine herhangi bir paketi erken sipariş vererek anında erişebileceğini ve anında benzersiz bir binek ve evcil hayvan alacağını unutma!

The Elder Scrolls Online: Blackwood, 1 Haziran’ da PC/Mac ve Stadia ve 8 Haziran’ da da XBOX-One ve PlayStation4 için geliyor. Eşsiz ödüllere sahip olamak ve Nagahide Welwa Ravager Bineğine anında erişim sağlamak için şimdi Blackwood’ u dijital olarak ön sipariş ile satın alın ve Nightmare Bear Cub Evcil Hayvanı (Yalnızca sınırlı süreliğine). Kaçırma!