ESO Ocak 2021 Crown Store Sergisi

Ocak ayı içinde Crown Store için tekrardan geri gelen ve ağırlanacak yeni ürünler ile, yıl boyu devam edecek olan Oblivion’un Kapıları macerası için hazırlanın!

Crown Store sayfasında şu anda aktif olan bütün eşyaları inceleyebilir ve eğer beğendiğin herhangi bir ürünü almak istersen de öncelikle hesabına resmi Crown Satin Alma sayfasından Crowns edinebilirsin.

ESO+ Hediyeleri

Bütün ESO+ üyeleri aylık olarak özel seçilmiş hediyelere ve ürünlere sahip olabilir. Daha fazla bilgiye sahip olmak için bu yazıya gidebilir ve bu yazının devamından da bu ayki ESO+ seçkin ürünlerini inceleyebilirsin.

Seçkin Hediye Ürünleri

Heykel: Skyrim’in Çocuğu

Son of Skyrim

Skyrim’ in Çocuğu Heykelinin bir minyatürü.

7 Ocak ile 4 Şubat 18:00 arasında Crown Store’da hediye olarak verilecek olan Skyrim’in Çocuğu Heykeli sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda ESO+ üyelerine özel olacaktır.

Zanaatkarlık

Tehlikeli Simya

Hazardous Alchemy

Arkasis diyor ki: “Sınırlı sayıdaki asistanlarımın gereksiz ölümcül kazalarda zayi olmasını önleyecek, on faktöre kadar koruma sağlayan zırh geliştirdim.”

Tehlikeli Simya Zanaatkârlığı’ nın tarzını öğrenmek için motifini kullan. Ayrıca bir şans ile nadir de olsa Taş Bahçe Zindanı’ndan düşme ihtimali olacaktır.

6 Ocak itibariyle Tehlikeli Simya Motifi Crown Store’ da mevcut olacaktır. Tehlikeli Simya Motif Sayfaları ve Kitabı ayrıca bir şans ile Taş Bahçe Zindanı’nın son yaratığından da çıkma ihtimali olacaktır.

Kıyafet Tarzları

Ysgramor’un Egemenliğinin Zırh Paketi

Ysgramor's Ascendance Armor Pack

Ysgramor’un Beş Yüz Muhafız Birliğini toplamadan önce, Atmora’daki iç savaştan kaçmıştı. O zaman diliminde kullandığı zırhı bilginler tekrardan üretmek için çalıştılar. Zırhının görünüşünü değiştirmek için Ysgramor’un Egemenliği Kıyafet Tarzını kullanarak tamamla.

14 Ocak ile 21 Ocak 18:00 arasında Ysgramor’un Egemenliği’nin Zırh Paketi sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’da mevcut olacaktır.

Ebonsteel Knight Silah Paketi

Ebonsteel Knight Arms Pack

Mayhem için silahlarını seç ve hazırla! Silahlarının görünüşünü değiştirmek için Çelik Abanoz Şövalyesi’nin Kıyafet Tarzını kullanarak tamamla.

Yıl Ortası Mayhem’i boyunca, Çelik Abanoz Şövalyesi’nin Silah Paketi sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’da mevcut olacaktır. Daha fazla bilgi için takipte kalın! Ayrıca etkinlikte boyunca, Çelik Abanoz Şövalyesi’ nin Zırh Tarz Sayfaları parçaları bir şans ile İmparator Şehri karşılaşılan yaratıklardan da çıkma ihtimali olacaktır ya da Impresario ile de Etkinlik Biletleriyle de alınabilir olacaklar.

Rkugamz Gözcüsünün Silah Paketi

Sentinel of Rkugamz Arms Pack

Deshaan’ daki en büyük Kwama madenlerinde düşmanlar ile yüzleşmeyi göze aldın. Şimdi de silahlarının görünüşünü değiştirmek ve eşleştirmek için Gözüpek Rkugamz Gözcüsü’nün ödülleriyle Kıyafet Tarzını tamamla.

27 Ocak ile 24 Şubat 18:00 arasında Rkugamz Gözcüsü’nün Silah Paketi sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’da mevcut olacaktır. Bu setin diğer Tarz Sayfalarının Parçaları sadece 27 Ocak ile 24 Şubat 18:00 arası düşürülebilecek ancak daha sonra ticareti yapılabilecektir. Rkugamz Gözcüsü’nün Maske Tarz Sayfası bir şans ile Elite zorlukta Kara Gölge Mağarası Zindanı’nın son yaratığından çıkma ihtimali olacaktır. Rkugamz Gözcüsü’nun Omuz Tarz Sayfası oyuncunun Elit zorlukta Kara Gölge Mağarası Zindanı’nı bitirmesinin ardından, 50 Gözüpek Anahtarı ile Maj al-Ragath ya da Maj’ın Gizemli Sandığı ile 1 Gözüpek Anahtarı ile elde edilebilecektir.

Giysi Dolabı

Oduncu

Logger

Bütün ihtiyacın bu sağlam teçhizat ile ormanın vahşi bölgelerine meydan okumak ve birazda zor kazanılan odunları geri getirebilmek. Öyleyse güvenilir baltanı kaldır ve odun kesmeye başla!

14 Ocak 18:00 itibariyle, Oduncu Kostümü sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’ da mevcut olacaktır.

Shrike’ın Gece Elbisesi

Shrike's Nocturnal Frock

Gölgelerde kalmayı sever miydin, hatta kendi göz alıcı görünümün için arzulamaz mıydın? Bütün Gece ve Karanlığın Prensi hayranları bu göz alıcı kostümü beğenecektir.

25 Ocak ile 28 Ocak 18:00 arasında, Shrike’ın Gece Elbisesi Kostümü sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’da mevcut olacaktır. ESO+ üyeleri ayrıca bu ürün için bir indirim alacaktır.

Nibenese Soylu Paketi

Nibenese Noble Pack

Skingrad’ın Diocletiası tarafından tasarlanan bu çok yönlü takım hem aktif giyim hem de şık bir gece elbisesi olarak ikiye yönlü kullanılabilir.

25 Ocak ile 28 Ocak 18:00 arasında, Nibenese Soylu Paketi sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’da mevcut olacaktır. ESO+ üyeleri ayrıca bu ürün için bir indirim alacaktır.

İndirilebilir Ek İçerik

Markarth

Markrath

Skyrim’in Karanlık Kalbi destanı Markarth ile son buluyor. Gray Host’dan Menzil’e doğru yürürken, bu vahşi bölgeyi yuva olarak adlandıran klanlar arasında beklenmedik müttefikler bulun ve gizemli Vampir Lordu Rada al-Saran’ın gerçek arzusunu ortaya çıkarın.

25 Ocak ile 1 Şubat 18:00 arasında Markarth sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’da mevcut olacaktır.

Etkinlikler

Etkinlik Biletleri

Impresario’dan nadir ürünler satın almak için kullanılan bir bilet, Etkinlik Tüccarı. Hangi malları merak ediyorsun? Peki, neler sunabileceğini görmek için onunla sohbet edin!

Yıl Ortası Mayhem’i boyunca tekli Etkinlik Biletleri sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’da mevcut olacaktır. Daha fazla bilgi için takipte kalın! Crown Store ile Etkinlik Biletleri ayrıca başka oyunculara hediye edilebilirler.

Mobilyalar

Mobilya Paketi: Çatlak Simyacı

Furnishing Pack: Mad Alchemist

Sonunda, gerçek dehanı gösterebilirsin! Laboratuvarını bu tanklar ve numuneler ile geliştir, ardından dilediğin kadar deney yap! Fakat kısır görüşlüler işinizden korkabileceği için, dövüş sanatlarınızı sağlam bir Kanlı Şövalye üzerinde iyice geliştirin.

7 Ocak ile 21 Ocak 18:00 arasında Mobilya Paketi: Çatlak Simyacı sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’da mevcut olacaktır.

Adacık Cinsi Ev Paketi

Island Assortment Household Pack

Görkemli Topal Sığınağı için ideal, güney Tamriel’deki kültürlerden alınan ev ihtiyaçlarından oluşan bir seçki.

14 Ocak ile 28 Ocak 18:00 arasında Adacık Cinci Ev Paketi sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’a geri geliyor.

Adacık Cinsi Yatak Odası Paketi

Island Nights Bedroom Pack

Görkemli Topal Sığınağı için ideal, güney Tamriel’ deki kültürlerden alınan ev ihtiyaçlarından oluşan bir seçki.

14 Ocak ile 28 Ocak 18:00 arasında Adacık Cinci Yatak Odası Paketi sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’a geri geliyor.

Adacık Cinsi Mutfak Paketi

Island Cuisine Kitchen Pack

Görkemli Topal Sığınağı için ideal, güney Tamriel’ deki kültürlerden alınan ev ihtiyaçlarından oluşan bir seçki.

14 Ocak ile 28 Ocak 18:00 arasında Adacık Cinci Mutfak Paketi sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’a geri geliyor.

Adacık Cinsi Salon Paketi

Island Hideaway Parlor Pack

Görkemli Topal Sığınağı için ideal, güney Tamriel’ deki kültürlerden alınan ev ihtiyaçlarından oluşan bir seçki.

14 Ocak ile 28 Ocak 18:00 arasında Adacık Cinci Salon Paketi sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’a geri geliyor.

Mobilya Paketi: Dibella’nın Bahçesi

Furnishing Pack: Dibella's Garden

Duygu, Zanaat ve Aşk Hanımefendi’si bize arkadaşlığa değer vermeyi ve kalplerimizi sevginin gizemlerine açmanın değerini bilmeyi öğretir. Onun ilahi sözleriyle, “Sevgiyle ekilen her tohumun çiçeği güzel olur.”

28 Ocak ile 11 Şubat 18:00 arasında, Mobilya Paketi: Dibella’ nın Bahçesi sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’da mevcut olacaktır. ESO+ üyeleri ayrıca bu ürün için bir indirim alacaktır.

Evler

Görkemli Topal Sığınağı

Grand Topal Hideaway

Muhtemelen sadece geniş suç örgütlerinin çılgın beyinlerinin kendi özel tropik adaları olduğunu düşünüyorsun. Bir kez daha düşünün: Sende volkanik yıkımın eşiğinde sürekli titreyen gizli bir sığınağa sahip olabilirsiniz!

14 Ocak ile 28 Ocak 18:00 arasında Görkemli Topal Sığınağı sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’a geri geliyor. Mobilyalı ve mobilyasız versiyonlar mevcut olacaktır.

Görkemli Linchal Malikanesi

Linchal Grand Manor

Nibenese tarzındaki bu heybetli mülk, aslen İmparatorluk Şehri soylularının yazlık malikanesi olarak inşa edildi, şimdi ne yazık ki terkedilmiş. Bahçe içinde bulunan heykeller ve parlayan havuzu, görkemli duvarlarla çevrili konağı çevreliyor. Çok Görkemli!

28 Ocak ile 11 Şubat 18:00 arasında Linchal Grand Manor sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’a geri geliyor. Mobilyalı ve mobilyasız versiyonlar mevcut olacaktır.

Binekler

Fısıldayan Pençe Senche-rah

Whispering-Claw Senche-raht

Feanirr onun gururlu Adeptorium’unu terk ettiğine şahit oldu, savaşmak değil ama onun dışında herkesten daha hızlı ve sinsi bir hastalığa. O zamandan beri, her an kendisinden daha ölümcül bir şeyin onu kuyruğundan yakalayabileceğini bilerek, yalnızca anı yaşıyor.

7 Ocak ile 14 Ocak 18:00 arasında Fısıldayan Pençe Senche-raht sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’da mevcut olacaktır.

Siegemaster’in Savaş Atı

Siegemaster's Warhorse

Kale ve Hisarlar gibi düşmanların seni mağlup etmesinden korur, düşmanların seni hızla devirmesini önlemek için güçlendirildi. Düşmanların topraklarını ele geçirmek ve kuşatmak için bu olağanüstü binek ile güçlerinizi birleştirin!

Yıl Ortası Mayhem’i boyunca tekli Siegemaster’ in Savaş Atı sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’da mevcut olacaktır. Daha fazla bilgi için takipte kalın!

Evcil Hayvan

Şeytani Sep Engereği

Infernal Sep Adder

Ölü Topraklar’ ın derinliklerinden sürünmüş gelmiş gibi görünsede, Şeytani Sep Engereği aslında Hammerfell’ in yüksek rakımlarına özgüdür. Evcil hayvanlar olarak sevecen değillerdir ama harika sohbet başlatıcılar.

25 Ocak ile 28 Ocak 18:00 arasında Şeytani Sep Engereği sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’da mevcut olacaktır.

Geliştirmeler

Irk Değişim Fişi

Race Change Token

Bu fiş, 1 karakterinin ırkını değiştirmeni sağlar. Bu fiş yalnızca karakter seçme ekranında kullanılabilir. Not: Oyuncular sahip olmadıkları bir ırkı geçemezler. Benzer şekilde, Herhangi Bir Irk, Herhangi Bir İttifak yükseltmesine sahip olmayan oyuncular, ittifaklarının izin vermediği bir yarışa geçemez.

25 Ocak ile 28 Ocak 18:00 arasında Irk Değişim Fişi sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’da mevcut olacaktır.

Yetenek Ağacı

İttifak Harp Yetenek Ağacı Parşömeni

Alliance War Skill Line Scroll

İttifak Harp Yetenek Ağacı Parşömeni sadece 10 ve üzeri oyuncular tarafından kullanılabilir. 1 saat boyunca %50 İttifak Harp Yetenek Ağacı rütbe puanı bonosu kazanın. Çevrimdışı olduğunuzda zamanlayıcı duraklar ve geri döndüğünüzde kaldığı yerden devam eder.

28 Ocak 18:00 itibariyle İttifak Harp Yetenek Ağacı Parşömeni sadece belirli bir süreliğine bütün platformlarda Crown Store’ da mevcut olacaktır.

Mevcut Crown Mağaza Ürünlerinin Kaldırılması

Aşağıdaki ögeler, 19 Ocak 18:00 itibariyle tüm platformlarda Crown Store’dan kaldırılacaktır:

  • Vadi Geyik Yavrusu Evcil Hayvanı

2021’de Tamriel’e yıkım geliyor, bu yüzden bu ay Crown Store’dan ürün ve eşya stoklamayı unutmayın. Unutmayın, öncelikle Crown stoklamanız gerekmektedir, şu anda mevcut olan tüm ürünleri Crown Store sayfamızda ön izlemeyi unutmayın.