ESO Tanrıların Balosu Yarışması

Yaklaşan, Oyun içi Daedrik Savaşı Etkinliği şerefine ESO Türk Topluluğu arasındaki bu yarışmaya sen de katıl ve büyük ödülleri kazanma şansı elde et!

Detaylar ve Kurallar

Çarşamba günü 2 Şubat 21:00′da Love Thy Monster Twitch Kanalı üzerinden @Mastema’Qaeth’un moderatörlüğünde Elder Scrolls Evreni içinden kendi seçtiğin bir Deadrik Tanrı konseptini belirledikten sonra karakterinin görünüşünü ve han odanı tasarla! Katılımcılar oyun içi @UserID‘ lerini ve katılacakları Evin Tam Adını belirtmek zorundalar. Yarışma esnasında sıranız geldiğinde kendi odanızda karşılama ile yapacağınız ufak jestlerle artı puan kazanabilirsiniz. Yaptığınız tasarımların lore uygunluğu, genel konsepti ve ev sahipliği genel olarak puanlamada önemli konulardır. Odalarınızı hazırladıktan sonra ziyaretçilere açık olduğundan emin olun, erişilemeyen yarışmacılar otomatik olarak elenecektir. Oyuncuların Essential Housing Tools ve Furniture Catalogue eklentilerini kullanmanız tavsiye edilir, EHT eklentisi içindeki FX Araçlarının kullanımı açıktır. Oyun içindeki Inn Rooms kategorisi evleri sadece yarışmaya dahil edilecektir, Ev Sınırları 15′ dir ancak ESO Plus™️ ile 30 parçaya kadar eşya ve diğer özel alanlarını kullanabilirsiniz.

Not: Eğer yarışma gününde bizzat bulunamayacağınız bir durum olursa karakterinizin güzel bir resmini de atabilir ve evinizin detaylarını paylaşarak da katılabilirsiniz.

Veee Büyük Ödüller!

  • Birinciye 15x Sezon Kutusu ve 5,000,000 Altın
  • İkinciye 4x Sezon Kutusu ve 2,500,000 Altın
  • Üçüncüye 1x Sezon Kutusu ve 1,000,000 Altın

Lore Bilgilendirme

Lore için Türkçe kaynak isterseniz Elder Scrolls Türkiye’nin hazırladığı Deadrik Tanrının Hikayelerine Bakabilirsiniz:

Bağlantılar