Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

Elder Scrolls Online'ın Lore'a Olan Dokunuşları

 
(@newoooo)
Üye

Elder Scrolls Online lore açısından 2. çağı doldurmada fazlasıyla büyük rol oynadı, bu kabul edilebilir bir şey ancak yanlışlıkla lore'da ellerini sürseler bile girmemeleri gereken şeylere girdiklerini düşünmüyor musunuz? En basitinden Psijic gibi bir kuruluşun merkez üssü olan Artaeum'a götürmüşlerdi. Daedrik lordların birçok kere Tamriel üzerinde büyük planlar yaptıklarını gördük. Sizce biraz fazla abartı bir şekilde mi giriyorlar lore'un içine yoksa daha da derine girmeleri daha mı iyi olur?

Alıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 3 Haziran 2019 23:58
(@mertusta)
İmparator

Abartmadan derine girmeleri iyi oluyor bence. Murkmire dlc sinde argonyalılara dair yeni bilgiler eklemişlerdi mesela, onlar hoşuma gitmişti. 

Tanıtım
Henüz oynamadım ama Elsweyr paketinde ayda Khajiit kolonileri varmış. Bu bildiğin c0da. Bu kadar da cıvıtmaya gerek yoktu bence

CevapAlıntı
Gönderildi : 4 Haziran 2019 00:29
BlueNevy beğendi
(@newoooo)
Üye

Şöyleydi mesela, Summerset oynarken Valsirenn adlı kadın bizi taşın arkasına çekip ben Psijic'tenim falan diye direkt söylemişti. Sonra hadi bakalım Artaeum'a. Yeni bilgiler eklemeli küçük küçük hoş ama dediğim gibi direkt Psijic Order'ın içine sokmak biraz Psijic'in üzerindeki ağırlığı azalttı. Belkide Vestige olduğumuz içindir tabi bilinmez, her yerde tanıyorlar Vestige'i orası ayrı tabi.
Bir de şey var, Abagarlas (Yanlış hatırlamıyorsam buradaydı, başka bir Ayleid harabesi de olabilir) harabelerinde Almalexia ile ilgili kitap çıkmıştı. O da baya ilginçti. Sorduğum soruyla ilgili olmasa bile bu tarz detaylar normal şartlarda teori üreticileri için oldukça önemli şeyler. Bu durum biraz absürt. 

CevapAlıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 4 Haziran 2019 00:39