fbpx

QuakeCon 2016 Elder Scrolls  

Sayfa 1 / 2 Sonraki

mertusta
(@mertusta)
İmparator
Gönderiler: 7043

QuakeCon'da finder.com.au'nun Pete Hines'le yaptığı röportajda Elder Scrolls ile ilgili iki önemli bilgi paylaştı. Bunlardan ilki Elder Scrolls 6 ve olası bir film.

Film konusunda firma olarak oyun yaptıklarını ve film işine dahil olmadıklarını söyledi. Tabi olur da Peter Jackson gelip Elder Scrolls filmi yapmak istiyorum derse işte o zaman işler değişir diyor. Bunun dışında filme sıcak bakmıyorlar, bunun sebeplerinden biri filmi yapılan oyunun kontrolünün kimde olacağı. Bildiğiniz üzere oyun tarafı Bethesda'da kalırken filmin isim hakları ise filmi yapan tarafta kaldığından bazen sorunlar çıkabiliyor.

Elder Scrolls 6 konusunda ise Morrowind veya Oblivion Remaster yapmayı düşünüyor musunuz sorusuna cevabı da yine hayır oldu. Oblivion'ın 10, Morrowind'in 14 yıllık bir oyun olduğu dolayısıyla Remaster yapmak için çok uğraş gerektirdiğini açıkladı. Bu iki oyunla tekrar uğraşmak yerine Elder Scrolls 6 çıkarmalarının kendileri açısından daha kolay olacağını belirtti.

Kaynak 1
Kaynak 2

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Ağustos 2016 15:14
Ufon
 Ufon
(@ufon)
Üye
Gönderiler: 3558

Peter Jackson reklamı, başka bir şey değil. Başka yönetmen kalmadı da...

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Ağustos 2016 15:20
PelinalWhitestrake
(@pelinalwhitestrake)
Üye
Gönderiler: 104

Şu Elder Scrolls 6 inşallah beklediğimize değer. Nedense içimde hayal kırıklığına uğrayacakmışım gibi bir his var.

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Ağustos 2016 15:23
Maestro.
(@maestro)
Üye
Gönderiler: 1325

Peter Jackson'ın o eski sihri kalmadı artık. 🙁

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Ağustos 2016 15:23
Ufon
 Ufon
(@ufon)
Üye

Peter Jackson'ın o eski sihri kalmadı artık. 🙁

Kalmadığı için Bedhesta'dan yardım istemiş. Skyrim tarzı sihir yardımı istemiş.

Şu Elder Scrolls 6 inşallah beklediğimize değer. Nedense içimde hayal kırıklığına uğrayacakmışım gibi geliyor.

Uğratmazlar... CD Projekt'e yalvarmışlar: W serisini bitir de bizde ekmek yiyelim diye. 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Ağustos 2016 15:28
Stanly
(@masterstanly)
Üye
Gönderiler: 32

Ubisoft bile film çıkardı yapmayın bethesda

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Ağustos 2016 16:01
Malkoçoğlu
(@gaidenshinji)
Kadim Konsey
Gönderiler: 2360

Bethesda'nın diğer şirketlerin politikasının aynısını yapması çok ayarıma gidiyor ne yalan söyliyim...

İlk baş ESO diyebilirim ama onu saymıyorum, sonra kart oyunu çıktı başımıza, ardından Remaster geldi. Bir de Bethesda.net Launcher saçmalığı çıktı (TES6'yı Steam'e değilde sadece kullanılması için buradan satışa çıkartırlarsa hiç şaşırmam). Şimdide film söylentileri çıktı... Blizzard'ın bu kadar köpeği olmayın arkadaşım ya. Bethesda'yı geçtim Elder Scrolls serisini silkelesin birisi...

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Ağustos 2016 16:07
Zomboy
(@zomboy)
Üye
Gönderiler: 221

Elder Scrolls 6 konusunda ise Morrowind veya Oblivion Remaster yapmayı düşünüyor musunuz sorusuna cevabı da yine hayır oldu. Oblivion'ın 10, Morrowind'in 14 yıllık bir oyun olduğu dolayısıyla Remaster yapmak için çok uğraş gerektirdiğini açıkladı.

Ulan bunlar kadar... Küfür etmeyeceğim sonuçta burası bir forum bu değersizler için uzaklaştırma almaya değmez. Sırf biraz daha satabilmek için Skyrim'e remastered yapmayı biliyorlar ama... (Xbox One / PS4)

Bethesda'yı kaybettik arkadaşlar paragöz bir firma oldu artık. TES 6 berbat bir şey olabilir. Bkz: Fallout 4

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Ağustos 2016 16:08
PelinalWhitestrake
(@pelinalwhitestrake)
Üye
Gönderiler: 104

Kalmadığı için Bedhesta'dan yardım istemiş. Skyrim tarzı sihir yardımı istemiş.

Uğratmazlar... CD Projekt'e yalvarmışlar: W serisini bitir de bizde ekmek yiyelim diye. 🙂

Ciddi söylüyorum şu an tek temennim budur koskoca seriden. Casual düzeyde olmamasını istemekten geçtim artık. İnşallah dediğin gibi olur

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Ağustos 2016 16:16
Prospektüs
(@darkdeep)
İmparator
Gönderiler: 1194

Zor ve komplike oyunlar da satıyor, bunu da görüyorlardır umarım. Dark souls ve witcher serisi buna örnek. Hem ödülleri de hep witcher 3'e kaptırdılar. Metacritic'de de Fallout 4 puan olarak geride kaldı. Kullanıcı puanları da yerlerde.

Oyunu daha da basitleştirmeleri büyük ihtimal ama yine de bir umut 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Ağustos 2016 16:30
Ufon
 Ufon
(@ufon)
Üye

Arkadaşlar, kısaca: Başarısız hamleler attıklarının farkına vardılar ve düzeltici hamle olarak yanlış platformu seçtiler.
Millet 6 beklerken onlar film reklamı yapıyorlar. Milletin reklamlar için  AddBlock kullandığını unutmuşlar 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Ağustos 2016 16:47
Maestro.
(@maestro)
Üye
Gönderiler: 1325

Ubisoft bile film çıkardı yapmayın bethesda

Ubisoft'un gözü daha çok parada olduğu için film çıkarttı. Adamlar film için bile ön sipariş yaptı, film için ya. -_- Film işinden uzak durarak en iyisini yapıyorlar. 2-3 saate hangi hikayeyi koyacaklar ki zaten? Yetmez serinin fanlarına. Bak Warcraft'a, sıkı WoWcular yerden yere vurdu filmi.

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Ağustos 2016 17:25
süleyman maik
(@suleyman-maik)
Üye
Gönderiler: 655

kar elflerinin yok oluşunu anlatan bir film bence muhteşem olurdu.dram, ihanet, entrika, hırs ne ararsan var. hatta çok iyi brezilya dizisi olurmuş aslında 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Ağustos 2016 17:29
Dark Elf
(@dark-elf)
Üye
Gönderiler: 69

kar elflerinin yok oluşunu anlatan bir film bence muhteşem olurdu.dram, ihanet, entrika, hırs ne ararsan var. hatta çok iyi brezilya dizisi olurmuş aslında 😀

Brezilya değil Hint dizisi gibi olur bence 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Ağustos 2016 17:39
LKBoss
(@lkboss)
Üye
Gönderiler: 305

Bethesda, Ubisoft'a ve Activision'a özeniyor galiba. Acı ama gerçek. Korkarım ki bunlar nasılsa satılıyor kafasıyla Elder Scrolls VI ayağına Skyrim 2'yi yapacak. 😮 Varsın yapsınlar. Nasıl bir zamanlar aşık olduğum AC serisinin bugün yüzüne bile bakmıyorsam yarın da TES'in yüzüne bakmam. :X

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Ağustos 2016 17:44
Sayfa 1 / 2 Sonraki

Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol