Sorularınıza daha hızlı cevap almak için Discord kanalımıza katılabilirsiniz.

 

Bethesda E3 2019 Programı

 
(@mertusta)
İmparator

Bethesda bu sene de E3'e katılıyor ve sunumda görülmesi beklenen oyunlar şu şekilde: Doom Eternal, Wolfenstein: Youngblood, Rage, Fallout 76, Elder Scrolls Online ve Elder Scrolls Legends. Todd Howard son röportajında Starfield ve Elder Scrolls 6'nın bu seneki E3'te gösterilmeyeceğini açıklamıştı. 

Bethesda E3 sunumu Türkiye saati ile 10 Haziran Pazartesi 03:30'da gerçekleşecek. Bethesda Twitch adresi için tıklayınız.

Yayını İzleyin, Ödülü Kapın!

Ayrıca sunumun Elder Scrolls ile ilgili bizi ilgilendiren kısmında Twitch'ten takip ederseniz Legends ve ESO'da çeşitli oyun içi hediyeler kazanabileceksiniz.

Elder Scrolls Online hesabınızı, Twitch hesabınızla bağladıktan sonra yayını izlemeniz yeterli. İzleyenler Clouded-Senche Leopard bineği ve 5 tane Ouroboros Crown Crate'i kazanabilecek. PC/Mac oyuncuları için ödüller 10 Hazirandan itibaren teslim edilmeye başlayacak. Konsollarda oynayanların ise TSİ 9 Haziran 22:00 ile 10 Haziran 06:00 arasında bir tane mob öldürmeleri ödülleri almaları için yeterli olacak. Konsol oyuncularına ödülleri 19 Haziranda teslim edilecek.

Elder Scrolls Online'da halihazırda "Ejderha Sezonu" devam ediyor. Son gelen ek paketler Wrathstone ve Elsweyr ejderhaları konu alıyordu ve sıradaki ek paketin de yine ejderhaları konu alıp Elsweyr'in devamı niteliğinde olması bekleniyor. Detayları sunumda Matt Firor açıklayacak.

Legends'da ise E3 haftası içinde oyuna girenlere Ancestor Moth kart kaplaması hediye edilecek.

Gelişmeleri Facebook sayfamızdan da duyuracağız. Takipte kalın!

Bu konu 2 sene önce mertusta tarafından düzenlendi.
Alıntı
Topic starter Gönderildi : 9 Haziran 2019 04:10
(@dovakrah)
Üye

çöp olcağı belliydi kendi ayaklarına sıkmayı tercih ettiler..koskoca 1 yıl fallout76 için uğraşıp battle royale yapmışlarya cidden bi basıp gidin 😀 bethesdanın şu an tek yükselişe geçebilceği oyun tes6 dır onuda kötü yaparlarsa bethesdanın batışına şahit olucaz

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Haziran 2019 04:25