E3 2019'da Elder Scrolls  

mertusta
(@mertusta)
İmparator
Gönderiler: 7043

Elder Scrolls Blades

Sonbaharda Arena PvP savaşları, arkadaşlarınızın köylerini ziyaret etme özelliği geliyor. Ayrıca Nintendo Switch'e yayınlanacak. 

Switch ve mobil versiyonlarında cross-play özelliği olacak yani beraber oynayabilecekler. Patch notları için tıklayınız.

Elder Scrolls Legends

Büyük hype yaptığımız ve acaba MOBA Elder Scrolls mu geliyor dediğimiz logo fos çıktı. Meğerse Legends'ın yeni logosuymuş.

Moons of Elsweyr adında yeni ek içerik geliyor. Toplamda 75 tane yeni kart eklenecek. Çıkış tarihi ise 27 Haziran.

Elder Scrolls Online

Season of the Dragon tüm hızıyla devam ediyor. Wrathstone ve Elsweyr'in ardından 2 yeni ek paket duyuruldu. Sıradaki dlc Scalebreaker adında bir dungeon içeriği. Dördüncü çeyrekte ve ejderha sezonunu kapatan dlc ise Dragonhold adıyla çıkacak. Dragonhold'un detayları 25 Temmuzdaki QuakeCon'da ortaya çıkacak.

Scalebreaker'da gelen iki yeni dungeon Moongrave Fane ve Lair of Maarselok adında. Alışık olduğumuz üzere yeni monster ve dungeon setleri bizleri bekliyor olacak.

Dragonhold ise bir harita içeriği. Pellitine adındaki Güney Elsweyr'de geçecek. Bir zamanlar ejderhalara karşı savaşan Ejdermuhafızları örgütünü Sai Sahan ile tekrar topladıktan sonra ejderhalara son ölümcül darbeyi vurup Elsweyr'den kovacağız. Yeni haritada her zamanki gibi dungeonlar, world bosslar ve Elsweyr ile yeni eklenen ejderha avlama yerleri olacak.

Ayrıca Beş Yoldaşlardan tanıdığımız Sai Sahan geri dönüyor. Hem de Ejdermuhafızlarının lideri olarak.

Elder Scrolls VI

Todd başkan "güveninizi boşa çıkarmayacağız, sabretmeye devam edin" dedi. Yapacak bir şey yok...

Bu konu 5 ay önce 2 defa mertusta tarafından düzenlendi.
CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Haziran 2019 04:51 Prospektüs, arsad ve BlueNevy beğendi
Dovakrah
(@dovakrah)
Üye
Gönderiler: 54
Gönderen: mertusta

Elder Scrolls Blades

Sonbaharda Arena PvP savaşları, arkadaşlarınızın köylerini ziyaret etme özelliği geliyor. Ayrıca Nintendo Switch'e yayınlanacak. 

Switch ve mobil versiyonlarında cross-play özelliği olacak yani beraber oynayabilecekler. Patch notları için tıklayınız.

Elder Scrolls Legends

Büyük hype yaptığımız ve acaba MOBA Elder Scrolls mu geliyor dediğimiz logo fos çıktı. Meğerse Legends'ın yeni logosuymuş.

Moons of Elsweyr adında yeni ek içerik geliyor. Toplamda 75 tane yeni kart eklenecek. Çıkış tarihi ise 27 Haziran.

Elder Scrolls Online

Season of the Dragon tüm hızıyla devam ediyor. Wrathstone ve Elsweyr'in ardından 2 yeni ek paket duyuruldu. Sıradaki dlc Scalebreaker adında bir dungeon içeriği. Dördüncü çeyrekte ve ejderha sezonunu kapatan dlc ise Dragonhold adıyla çıkacak. Dragonhold'un detayları 25 Temmuzdaki QuakeCon'da ortaya çıkacak.

Scalebreaker'da gelen iki yeni dungeon Moongrave Fane ve Lair of Maarselok adında. Alışık olduğumuz üzere yeni monster ve dungeon setleri bizleri bekliyor olacak.

Dragonhold ise bir harita içeriği. Pellitine adındaki Güney Elsweyr'de geçecek. Bir zamanlar ejderhalara karşı savaşan Ejdermuhafızları örgütünü Sai Sahan ile tekrar topladıktan sonra ejderhalara son ölümcül darbeyi vurup Elsweyr'den kovacağız. Yeni haritada her zamanki gibi dungeonlar, world bosslar ve Elsweyr ile yeni eklenen ejderha avlama yerleri olacak.

Ayrıca Beş Yoldaşlardan tanıdığımız Sai Sahan geri dönüyor. Hem de Ejdermuhafızlarının lideri olarak.

Elder Scrolls VI

Todd başkan güveninizi boşa çıkarmayacağız, sabretmeye devam edin dedi. Yapacak bir şey yok...

sondaki kelimeyi ne zaman dedi giderkenmi

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Haziran 2019 16:55
mertusta
(@mertusta)
İmparator

Onu ben yazdım. Kesme işaretiyle düzelteyim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Haziran 2019 18:47
Dovakrah
(@dovakrah)
Üye
Gönderen: mertusta

Onu ben yazdım. Kesme işaretiyle düzelteyim.

he tamam ama bunu fallout76 icinde soyledi galiba o yuzden iyi bisey beklemelimiyiz acaba 

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Haziran 2019 02:23
mertusta
(@mertusta)
İmparator

Dürüst olmak gerekirse Elder Scrolls Online'da yaşanan fiyaskolardan, verilen sözlerin 1 gramının dahi tutulmamasından, Legends ve Blades gibi sırf para sıyırma amaçlı oyun çıkarmalarının ardından Bethesda'dan bir beklentim yok 😀 Fallout 76'da muhtemelen öyle olacak, düzelttik diyecekler ama aslında değişen bir şey olmayacak.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Haziran 2019 13:57 Dovakrah beğendi
Signus Septimus
(@signusseptimus)
Üye
Gönderiler: 45

Bethesda Allah belanı vere

O kadar umutlarla bekledim, sabahladım o gün...

Bir kaç sigara sardım

Bir kahve yaptım

Açtım twitch'i...

Bütün bunlar; Todd'un solaryumda yanmış kıçını görmek için değildi.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Haziran 2019 05:59
WeKnow
(@weknow)
Üye
Gönderiler: 27

Sahte alkış efekti kullandıkları da ortaya çıktı, ne diyelim keşke Sony gibi yapıp katılmasaydı E3'e. Öyle bir şey yapsaydı en azından saygımız azalmazdı.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15 Haziran 2019 15:16
Dovakrah
(@dovakrah)
Üye
Gönderen: WeKnow

Sahte alkış efekti kullandıkları da ortaya çıktı, ne diyelim keşke Sony gibi yapıp katılmasaydı E3'e. Öyle bir şey yapsaydı en azından saygımız azalmazdı.

2 senedir berbatlar yav umarım fırtina öncesi sessizlik felandır 😀 starfield tes6 ve 2 yeni oyunuyla bu fırtınaya katılırlar umarım

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Haziran 2019 16:34

Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol