Hist Ağaçları  

 
(@nelothinear)
Üye

Hist ağaçları hakkında bana bilgi verebilecek var mı?

Bu ağaçlar adeta bir tanrı gibi, Oblivion Krizi olmadan önce Aronyalıları uyarması falan (böyle bir şey vardı diye hatırlıyorum) bu ağaç nasıl oluştu, bir daedra ile alakası var mı, Y'ffre ile alakası olması mümkün mü?

Alıntı
Gönderildi : 9 Haziran 2019 12:09
(@aethel)
Üye

Sithis yolluyor bunları. Argonyalıları da bu ağaçlar yaratıyor. Bunların suyunu içince Argonyalılar, bir buff yiyorlar, öyle Daedrothları kovalıyorlar mekânlarına doğru. xD

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Haziran 2019 15:23
(@nelothinear)
Üye

Yolluyor derken yaratıyor mu? Bu ağaçların bir bilinci var mı? Sithis mi kontrol ediyor bunları? Bu yüzden mi Oblivion Krizinde Dagon'u destekliyor Argonyalılar?

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Haziran 2019 17:56
(@aethel)
Üye

Dagon'u desteklemiyorlar ki. Dagon'un Daedrothlarını kovalıyorlar daha. Adamlar bin pişman oluyor Argonya'ya daldıklarına. Evet, Sithis'ten çıkmalar Hist ağaçları. Bilinçleri vardır yani eğer Argonyalıları yaratıyorlarsa. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Haziran 2019 18:00
(@nelothinear)
Üye

Ben Dagon'ı destekliyorlar diye biliyordum daha doğrusu Dagon'un ordularını Kara Bataklıktan çıkarmasına izin verdiklerini sanıyordum. Peki Sithis neden Argonyalılar gibi bir ırkı yaratıyor (sonuçta Hist'i kontrol eden sithis yada belki hist sithis'e hizmet ediyordur) sonuçta Sithis her şeyi yok etmeye çalışan saf kötü dediğimiz tanrılardan değil mi? 

CevapAlıntı
Gönderildi : 12 Haziran 2019 11:14
(@aethel)
Üye

Adam demiştir bizim oğlan Lorkhan bir haltlar yedi, bari bana tapsınlar da şurada güçleneyim biraz diye. 😀 

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Haziran 2019 18:41