Sorularınıza daha hızlı cevap almak için Discord kanalımıza katılabilirsiniz.

 

Elder Scrolls Online Dark Brotherhood DLC

 
(@mertusta)
İmparator

Çıkış Tarihi: 31 Mayıs 2016 (PC, Mac) / 14 Haziran 2016(XBox One) / 15 Haziran 2016(PS4) 

Ücreti: 2000 Crowns veya ESO Plus ile erişim

Dark Brotherhood, Elder Scrolls Online'a çıkarılan dördüncü ek pakettir. Gold Coast adında yeni bir harita, Dark Brotherhood hikayesi içermektedir. Gold Coast aslında her ne kadar Cyrodiil'in bir parçası olsa da burası PvP değil PvE haritasıdır. Dark Brotherhood adında yeni bir pasif skill ağacı eklenmiştir. Oyuna getirilen en ufak çaplı paketlerden birisidir.

Gold Coast haritasında 3 adet crafting station bulunuyor. Assassin's League, Dark Brotherhood, Minotaur, Order Hour adında dört motif bulunuyor.

DLC'yi 2000 Crowns karşılığında kalıcı olarak satın alabilirsiniz. Veya ESO Plus üyeliğiniz süresince erişim sağlayabilirsiniz. ESO Plus'ınız bittiğinde bu haritaya giremeyecek ama elde ettiğiniz itemları kullanabileceksiniz.

Gold Coast haritası, sol altta Anvil, sağ üstte Kvatch şehirleri yer alıyor.

Questler

Alışageldiği üzere bir adet Dark Brotherhood ana görev serisi ve günlük tekrarlanabilen görevler mevcut. Bu görevler daha çok suikast üzerine kurulu olduğundan karakterin olabildiğince gizlilik içerisinde hareket etmesi gerekiyor. Aksi takdirde para cezası alabiliyorsunuz. 

Tekrarlanabilen suikast görevlerinin yanı sıra World Boss'unu öldürme ve Kvatch Arena'da mücadele etme görevleri de var. Her iki görevi başka oyuncuların katılımıyla tamamlamanız mümkün.

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 3 Ağustos 2017 10:01